Jump to content
Dogomania

FRODO - szczeniak w typie owczarka niemieckiego do adopcji


Gaga_Krk

Recommended Posts

Moim zdaniem to jedna wielka sciema. Pomijam niescislosci w tresci postow gagi co do czasu i miejsca przebywania psa u niej i drugim DT, natomiast bardziej ciekawa wydaje sie jej reakcja na zaoferowany 1 stycznia przez owczarkomaniaczke - tymczas i propozycje transportu psa, na ktora gaga odpowiedziala dopiero 9 stycznia twierdzac ze pies wrocil do wlascicieli z ktorymi urwal sie kontakt.
Ciekawe rowniez, ze po znalezieniu na allegro sobowtora psa - nagle po tak dlugim czasie nawiazala kontakt z wlascicielami Frodo itd. Moze ta suczka to jednak nie suczka? Allegro nie sprawdza:evil_lol:
Juz z ciekawosci zapytam gage: to jak to w koncu bylo z tym domem dla Frodo we Wroclawiu?
W poscie 27 pisalas ze ten dom czeka na Frodo, a juz w poscie 30 prosilas dziewczyny o namiary na ewentualne chetne domki:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm ciekawe to co psizecie ;] Po1. nie mam zadnej fundacji więc Asior - zejdź ze mnie ! ;]

Po2. To u mnie Frodo nie tymczasował lecz u znajomej !! Która musiała wyjechać do angli ja jedynie pośredniczyłam w odebraniu i oddaniu psa od i do właścicieli , był u mnie jedynie kilka dni zanim dziewczyna z Angli nie przyjechała, co do odzywania sie właścicieli - odezwali się jak się odezwali ... Byli winni pieniążki za DT ,których nie chcieli wypłacić dopeiro gdy koleżanka wyjaśniła sprawę w inny sposób pieniążki do niej dotarły. Pies na allegro był podobno suką - tak napisała mi kobieta ,która psa wystawiła. Frodo podobno domu już nie szuka - tyle udało mi się wydusić od właścicieli. Wiec dalej nie rozumiem ja.. o co Wam chodzi? Froda nie ma , właściciele nie chcą powiedzieć co z nim zrobili i mają do tego prawo bo w dalszym ciagu to oni byli właścicielami Froda. A co do Bombla, nawet nie miał zakładanego wątku bo był dla niego dom, do którego dzisiaj trafił !!


Co do Puszka .... to były wszystkie 3 psy wystawione do adopcji , uzgadniane to było z Gośką, a że puszek znalazł dom najszybciej był również dodany do szczęśliwych zakończeń ... mi nie zależy ;] mogę go usunąć ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaga_Krk']Hmmm ciekawe to co psizecie ;] Po1. nie mam zadnej fundacji więc Asior - zejdź ze mnie ! ;]
[/QUOTE]

dziecinko, samo skasowanie danych z działu KONTAKT nic ci nie pomoże... bo w dziale ogłoszenia NADAL jest TWÓJ MAIL i TWOJE GG

[IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7527/beznazwy1ba.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Czy ja zle przeczytalam?

[INDENT][IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Evelka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=13852687#post13852687"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
Wybacz Gaga, ale sporo jest tutaj niejasności, które dla spokoju ducha bardzo chciałabym wyjaśnić...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/pytajnik.gif[/IMG]
A mianowcie jak to się stało, że "Frodo wrócił do właścicieli z którymi urwał się kontakt "?![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/anger.gif[/IMG]
Zresztą DLACZEGO Oni w ogóle chcieli Go oddać?
I gdzie był przez cały tez czas, skoro piszesz, że teraz do Nich WRÓCIŁ?!
No i przede wszystkim jaka jest Jego dokładna historia i co się wydarzyło, że już nie da się Go namierzyć?!

Zresztą część z tych pytań już Ci kiedyś zadawała, ale Ty sprytnie przemilczałaś odpowiedzi... Nie rozumiem tego kompletnie.[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/nixweiss.gif[/IMG]

Bardzo dziwnie to wygląda i naprawdę mam nadzieję, że jakoś to nam wyjaśnisz.

Z góry dziękuję i pozdrawiam![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]




EVELKA nie wiem do czego pijesz , jak niestety kontakt nasz się urwał ... a pisałam i plusy i minusy jakie odkryłam w psie po spotkaniu z nim ! U mnie był przez 3lub 4 doby [niepełne] później poszedł na płatny DT ,który był zapowiedziany z datą do keidy może on być - właściciele się zgodzili na wszelkie warunki ,a później opóźniali dziewczynie powrót zagranicę gdzie pracuje...[B] [U]I tak się stało ,ze Frodo wylądował spowrotem u mnie na 2 tygodnie gdzie ja musiałam przekładać przeprowadzke[/U] [/B], kontaktu ze mną zaczeli unikać gdy odebrałam od Ani Froda ponieważ zostali powiadomienie o tym fakcie smsem, wyrazili zgodę i powiedzieli ,że pieniążki wplacą już na moje konto ... Ja już miałam się wyprowadzać w przerwie Świątecznej i musiałam wszystko odwoływać ,ponieważ nie mogłam zabrać Froda na nowe mieszkanie !! Dzwoniłam do nich, pisałam meile, smsy ... odzew zerowy , lub zapytania "a jak adopcja Froda?" ale odpowiedzi na moje pytania były zwyczajnie dla nich niewidoczne jak widać. W końcu odebrali telefon ponieważ mój TŻ zadzwonił do nich z obcego numeru ,powiadomił kobietę że przywieziemy Froda za 2 godziny - kobieta powiedziała ,aby się wstrzymać 30min jak mąż wróci z pracy - ok... Po 1,5 godz. napisali smsa "Gdzie mamy przyjechać po psa" , gdy chcieliśmy zadzwonić i się umówić - telefony nie były obierane... lecz odpisywali na smsy z 30-40min opóźnieniem ... Umówili się na daną godzinę z zastrzeżeniem ze raz dwa bo nie mają czasu - ok! Rozumiem bo rownież nie było mi na rękę akurat o takiej godzinie wydawać psa (przeprowadzka non stop po trochu...) Tak więc odwołałam znajomych którzy nam pomagali i na stacji z Frodem czekaliśmy godzine (a niby tak im się śpeiszyło) z samochodu wysiadła jedynie kobieta (Aaa chcę zauważyć ,że mieli wypłacić za dt 200zł - kobieta powiedziala ze zaplaci gotówką przy odbiorze psiaka) Oczywiście mąż zaparkował gdzieś poza stacją a kobieta przyszła po psa sama , oddałam psa, ks.zdrowia, oraz zakupioną wcześniej dla niego karmę HUSSA , ale usłyszałam ze zrobią przelew 10 tego po wypłacie... No cóż zobaczymy ,z tego co wiem to robili rownież straszny problem w pomocy Ani w adopcji psa - był dom pod Krakowem , Ania niestety nie jest zmotoryzowana i zwróciła się do nich z prośbą o pojechanie wraz z nią i z psem do adopcji (Dom został wcześniej sprawdzony...) ale nie byli chetni na pomoc. Teraz napsiałam im również meila ,że jest fajny domek dla niego we Wrocławiu i znowu kontakt ZEROWY.


Proszę Was bardzo - cała historia Froda , to co się działo będąc u Ani to juz pomijam ponieważ zjadł jej połowe domu ,ale Ania nie miała o to żalu jedynie o to ,że utrudniali jej powrót do pracy i nie chcieli pomóc w odwiezieniu psa do domu ,a niestety ja ze względu na przeprowadzkę dostęp do neta miałam piate przez dziesiate - nie zawsze był czas i sily... a Anka mówiła ,że ma problem z zalogowaniem się na dogomani i udzieleniem w jego temacie.

The End - dom we Wrocławiu wciaż czeka na info o FRODA ,a tu zero... dzisiaj do nich dzowniłam 12 razy z 2 numerów i z zastrzeżonego - niestety bez sensu .
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podkreslilam, moze juz nie pamietasz tych 2 tygodni............................zdarza sie.
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

2 tygodnie bez kontaktu z właścicielami , temat Froda jest już dawno nieaktualny wczoraj Anka dostała od nich pieniądze, a Frodo ma podobno dom.

Prosiłam o dom w 30poście tylko dlatego iż dalej nie miałam odpowiedzi od nich CO Z FRODEM !! Dom we Wrocławiu był , znajoma go wynalazła , BA! To jej rodzina chciała Froda adoptować ,ale cóż ... odpisali ,ze Frodo domu nie szuka więc OK.

TEMAT ZAMKNIETY


A Tobie Asior chcę tylko powiedzieć ,że do strony światło-dla-zwierząt nie mam dostępu jedynie JA ;] Więc dlatego przy każdym ogłoszeniu jest osobny KONTAKT ;] a to czy jest usuniety z działu KONTAKT ... dzięki za info ;] nie śledze na codzień strony , jedynie wchodze ,aby dodać lub wypisać jakiegoś zwierzaka.

I chcę podkreślić ,że ta strona nigdy nie była i nie jest nazywana FUNDACJĄ wiec odpuść ;]

Link to comment
Share on other sites

FRODO JEST TEMATEM ZAMKNIĘTYM ;) znajdź sobie inny problem bo najwyraźniej Ci się nudzi ;]

Co do wypowiedzi TAMB o zabiedzonych psach - heh :] pomówienia -mam zgłosić sprawę do sądu? Z wynikami badań od wetów i z opiniami świadków? ;]

a edit to problem taki ,że nie wiem zbytnio o kogo chodzi ;| Ale podejżewaz ,że o psy z wysypiska ;] Czyli niezrozumienie co miałam na myśli ;]

KONIEC

Link to comment
Share on other sites

Z Panią od Mili utrzymujemy stały kontakt i jest historia leczenia psa i doprowadzania go do normalnej wagi. Kiedy Pani Mili poszła z nią po adopcji do weta, musiała się wstydzić, że pies jest tak zagłodzony. Kiedy z osobą zainteresowaną adopcją zobaczyłam Metaksę, nie wierzyłam własnym oczom, że pies przebywający u normalnie rozmawiającej osoby, może być w takim stanie. Była wychudzona, matowa,miejscami łysa i z wysypką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaga_Krk']FRODO JEST TEMATEM ZAMKNIĘTYM ;) znajdź sobie inny problem bo najwyraźniej Ci się nudzi ;]

Co do wypowiedzi TAMB o zabiedzonych psach - heh :] pomówienia -mam zgłosić sprawę do sądu? Z wynikami badań od wetów i z opiniami świadków? ;]

a edit to problem taki ,że nie wiem zbytnio o kogo chodzi ;| Ale podejżewaz ,że o psy z wysypiska ;] Czyli niezrozumienie co miałam na myśli ;]

KONIEC[/QUOTE]

Podaj wszystkich do sądu, a wcześniej powiedz co naprawdę zrobiłaś z Frodo i Remi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...