Jump to content
Dogomania

ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!


Figafiga

Recommended Posts

[quote name='Romka']Ubocze podjęłam decyzje i przemyślałam Twoja propozycję!Czy mogę Cie prosić w rozsyłaniu watku Antosia i zbieraniu deklaracji dla niego.UMilki otwiera hotelik od 1 lipca i po bardzo korzystnej dla psiaków łowickich cenie przyjmie Antosia.Hotelik znajduje się niecałe 15 minut drogi samochodem od Łowicza w pieknym miejscu a miesiąc pobytu naszego Antoniego kosztowałby 200zł bez karmy.Wprawdzie Antos ma teraz spokój(siedzi w boksie z Romusiem)ale za chwile kiedy znów będzie duzo psiaków w schronisku może nie byc juz tak dobrze.Poza tym Antos siedzi w schronisku ponad 3 lata.Moja deklaracja stała to 50 zł miesięcznie. [URL]http://www.umilki.pl/index.html[/URL] Tak bedzie wyglądał hotelik.UMIlki jest w trakcie robienia ogrodzenia całości i poszczególnych boksów.[/QUOTE]

Bardzo się Cieszę!:multi::multi::multi: Wprawdzie z rozsyłaniem będzie mi teraz trudno:shake:, bo w ten weekend prowadziłem akcję "żebraczą" na rzecz innego staruszka Paryska z mojego banerka i trochę możliwości się wyczerpało, ale spróbuję zaraz po moich radach pedagogicznych. Spróbuję też jeszcze przez naszą klasę. Gdy jest już konkretne hasło będzie łatwiej...:lol:
Gdybyś mogła ustalić konto, na które zbieralibyśmy i... zaczynamy!!!;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black]Deklaracje na hotelik dla bardzo smutnego Antosia:[/FONT]

[FONT=Arial]Romka - 50 zł.[/FONT]

[FONT=Arial]UBOCZE - 10 zł.[/FONT]

[FONT=Arial]Razem - [/FONT][FONT=Arial Black]60 zł...[/FONT]

[FONT=Arial Black]Brakuje jeszcze 140 zł.[/FONT]

[FONT=Arial Black]Kto jeszcze kilka złotych dorzuci???[/FONT]

[URL="http://img97.imageshack.us/i/dsc0709wr.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4886/dsc0709wr.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='argusiowa']Witam i stawiam się na wezwanie :)

[U]Deklaracje stałe dla Antosia:[/U]

Romka [B]50zł[/B]
Ubocze [B]10zł[/B]
argusiowa [B]10zł[/B]

[B]Razem 70zł[/B][/QUOTE]

Cudnie!!!:multi:

...czyli brakuje już tylko [FONT=Arial Black]130 zł.!!!:loveu:[/FONT]
[FONT=Arial Black][/FONT]
[FONT=Arial]Gdyby też udało się ustalić konto...;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Ja mogę skromniutko zadeklarować 5 zł[/QUOTE]

Dzięki Kaju!!! Każda złotówka przybliża Antosia do wydobycia go ze smutku...

[U]Deklaracje stałe dla Antosia:[/U]

Romka [B]50zł.[/B]
Ubocze [B]10zł.[/B]
argusiowa [B]10zł.[/B]
Kaja10014 [B]5 zł.[/B]

[B]Razem 75 zł.[/B]

[FONT=Arial Black]Brakuje już tylko 125 zł...:lol:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Dzięki Kaju!Rozesłałam wątek Antosia po niektórych wątkach,może uda sie zebrac brakująca sumę![/QUOTE]

Może dobrze byłoby wpisać i co jakiś czas zmieniać w tytule sumę deklaracji, której brakuje?
Wiem, że na innych wątkach to korzystnie działa...

Też trochę dziś porozsyłam...;)

Wierzę, że naszemu kochanemu smutaskowi wreszcie się uda...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Może dobrze byłoby wpisać i co jakiś czas zmieniać w tytule sumę deklaracji, której brakuje?
Wiem, że na innych wątkach to korzystnie działa...

Też trochę dziś porozsyłam...;)

Wierzę, że naszemu kochanemu smutaskowi wreszcie się uda...:lol:[/QUOTE]

Figa wróci wieczorem to na pewno wpisze bo to jej wątek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Antosiu, na razie zapisuję;). Wieczorem przeczytam cały wątek, pomogę porozsyłać a na dobry początek daję 7 zł;). Stałej oczywiście... Mam nadzieję, że szczęśliwa siódemka przyciągnie innych:lol:.[/QUOTE]

Dzięki Alfa!!!:loveu:

Na Ciebie zawsze można liczyć...:lol:

[FONT=Arial Black]Antosiowi brakuje już tylko 118 zł. deklaracji...:multi:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

No dobra jeszcze nie wieczór ale przeczytałam całość:lol:. Nic na to nie poradzę ale mam słabość do staruszków i już:lol:.

Antosiowi koniecznie trzeba zmienić otoczenie, on rzeczywiście gaśnie a strasznie go szkoda :shake:. Jestem całym sercem za hotelikiem ale w związku z tym mam pytanie: czy w tym hoteliku do którego ewentualnie pojedzie Antoś będzie on miał możliwość stałego biegania po całym terenie? Oczywiście poza nocą;). Wydaje mi się, że jemu to jest potrzebne... Wiem jak nasze "tyszaki", które nie miały w schronisku nawet spacerów odżywają mogąc biegać do woli po całym terenie u ZuziM. A jeśli nie byłoby takiej możliwości to przeniesienie go tylko z jednego boku do drugiego, zamiana jednego spaceru na inny to chyba dla Antosia za mało... Martwię się - Ciotki jak to będzie? Bo jak jemu ma tam brakować tej swobody to wtedy może gdzie indziej? On chyba nie jest duży to pewnie nie będzie "kosztował" jakoś straszne dużo:evil_lol:.

Antoś do góry, zbieraj pieniążki na hotelik :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, Alfa, że tam są takie warunki, bo inaczej Romka nie zdecydowałaby się. Pewnie też nie bez znaczenia jest bliskość Łowicza, bo Antoś to ukochany huncwot Romki (podobnie zresztą jak mój -choć raz go tylko widziałem, bardzo utkwił mi w pamięci)...

A Romka jest też deklarowiczką Mikuni będącej teraz u Zuzi...;)

Mamy więc fajne początki współpracy tysko-łowickiej...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[U]Deklaracje stałe dla Antosia:[/U]

Romka [B]50zł[/B]
Ubocze [B]10zł[/B]
argusiowa [B]10zł[/B]
Kaja10014 [B]5zł[/B]
AlfaLS [B]7zł[/B]

[B]Razem 82zł

[/B][U]Deklaracje jednorazowe [/U]oska1983 [B]20zł



[/B]chwilowo będę podawać na bieżąco bo coś mi się nie chce zaktualizować post na str 46Prośba ode mnie do Ubocza i Romki podsyłam Wam nr konta na pw przekazujcie dalej bo jestem cały dzień w pracy i nie zawsze mogę zerkać na dogo a w domu czasem mi nie chodzi internet :)

Link to comment
Share on other sites

o matko nie jestem w stanie przebrnąć przez wątek
jeżeli można prosić jakieś streszczenie i czy jest banerek bo kurcze nie dam rady przewertować znowu dzisiaj wątku

o streszczenie poproszę alfę. głowna winowajczyni że tu jestem :diabloti:
cierp ciało coś chciało

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...