Jump to content
Dogomania

KRAKOWSKIE BULOWATE do adopcji!


paoiii

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sorry dziewczyny za płciową gafę :oops: Założę Diselowi temat na SOS bullterrier, i zobaczymy jak to się rozwinie. Fundacja pomaga również pieską w typie bulla :) a on taki jest. I kiedyś w fundacji była podobnej budowy psinka - suczka Paris której udało się znaleźć dom :)

pozwolę sobie paoiii wstawić Twoje fotki i Cię zacytować na forum :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Pamiętacie Wege :(
nie wiadomo co z nią jest :(
laska która ją wzieła nie odbiera telefonów a jak już odbierze, to od razu zrzuca jak słyszy kto dzwoni :([/QUOTE]
nie kojarzę, która to wega. nie można by zrobić wizyty po adopcyjnej w takiej sytuacji?niezapowiedzianej...

Link to comment
Share on other sites

Agatko, właśnie wizyta była i nie ma ich w domu nigdy, albo nie wpuszczają..
Wega
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/S2_Zz-S1lWI/AAAAAAAAD9U/9i1wTMrhlzQ/DSC03192.JPG[/IMG]

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/S2_Z2S9N0NI/AAAAAAAAD9g/BDsW9gotqQc/DSC03198.JPG[/IMG]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_hZN3Y9LCibM/S2_Z6blnEUI/AAAAAAAAD90/6u1sVybcV-E/DSC03205.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

wpadam się przywitać-Witajcie:multi: wybieram się niedługo z wizytą do krakowskich bullków przedewszystkim:loveu: dlatego wpadłam żeby pozdrowić wszystkie Panie ktore im pomagają i poświęcają im swój czas :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: życze cioteczkom wspaniałego & udanego weekendu!;):multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MamaOzzinka']wpadam się przywitać-Witajcie:multi: wybieram się niedługo z wizytą do krakowskich bullków przedewszystkim:loveu: dlatego wpadłam żeby pozdrowić wszystkie[B] Panie[/B] ktore im pomagają i poświęcają im swój czas :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: życze cioteczkom wspaniałego & udanego weekendu!;):multi:[/QUOTE]
:evil_lol: tylko nie "Panie"

co do Wegi to niech ta ** ma nadzieje, ze jesli ja kiedyś spotkam to nie rozpoznam :angryy:

mam nadzieje, ze uda sie w koncu ustalić miejsce pobytu psa . . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']a bardzo dziekujemy :) ja aktualnie zdrowieje zeby móc jechac w ten weekend do schronu, a Pani się kiedy wybiera :)???[/QUOTE]

jestem Aga,też chciałam w weekend ale nie wiem czy dam rade:( myśle że najdalej w przyszłym tyg.,pierwszy raz będe...z Agą od Mony musze się jeszcze jakoś konkret. umowić:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Asiorku , a nie da sie jakoś podpytać sąsiadów co do Wegi ??[/QUOTE]

sąsiedzi twierdzą,z ę nigdy tam nie mieszkał żaden amstaf.. :roll:
tylko mały kundelek jakiś..
Baba twierdzi (przez telefon), że Wege wywieźli do Dobczyc, bo właśnie nie dogadywała sie z tym małym pieskiem... :roll:
Jeśli w poniedziałek nie odbierze znów telefonu sprawa zostaje zgłoszona na policję.. mamy jej adres, nr dowodu więc spoko ;)

Agamika, poznała byś ją wszędzie to ta laska co przesadziła z solarium, i przed weterynarzem se paznokcie malowała a jej koleżanka trzymała Wege :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...