Jump to content
Dogomania

Moja "Ballada o Wędrowaniu"


zielona

Recommended Posts

  • Replies 959
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zielona']Haha Asiaczku nie będę Ci robić konkurencji.Szkoda mi kasy na wystawianie w szczeniakach. Cienka czarnuszki przyjadą towarzysko a Bubuś na Wystawę haha. Odchudzamy się ale po cichu Wam mówię,że czarno to widzę.[/QUOTE]
Wiesz, czasami konkurencja to dobra rzecz;)
A ja się cieszę, że wystawiłaś czarnuszki w B. Teraz juz wiesz, nad czym jeszcze trzeba popracowac, co ewent. poprawić. A dziewczyny rzucone na głęboką wodę zdały egzamin z socjalizacji:) To też istotne.
Ale przy pakowaniu się na Sopot, nie zapomnij o chudym (sic!) Bubusiu i o Czarnych Panienkach:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielona']Haha Asiaczku nie będę Ci robić konkurencji.Szkoda mi kasy na wystawianie w szczeniakach. Cienka czarnuszki przyjadą towarzysko a Bubuś na Wystawę haha. Odchudzamy się ale po cichu Wam mówię,że czarno to widzę.[/QUOTE]

Oooo nie musisz wystawiać czarnuszek byle by sobie ciocia Cienka mogła poużywać: wyściskać, wymiziać, wycałować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wiesz, czasami konkurencja to dobra rzecz;)
A ja się cieszę, że wystawiłaś czarnuszki w B. Teraz juz wiesz, nad czym jeszcze trzeba popracowac, co ewent. poprawić. A dziewczyny rzucone na głęboką wodę zdały egzamin z socjalizacji:) To też istotne.
Ale przy pakowaniu się na Sopot, nie zapomnij o chudym (sic!) Bubusiu i o Czarnych Panienkach:)

pzdr.[/QUOTE]

[B]Zielona[/B] ty nie zapomnij przyjechać dzień wcześniej do nas bo teraz są jeszcze większe korki niż w tamtym roku (z racji budowy obwodnicy południowej). Zielony chyba jakoś przeżyje jedną noc z inwentarzem w Barku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ciekawa jestem, co na to zielona. Do żeby przyjechac do mnie albo dzięń wcześniej albo żeby zostać dzień dłużej - to ja nigdy nie miałam sznas...

pzdr.[/QUOTE]

Zapowiadaliśmy się się spół roku wstecz więc zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

Dzień wcześniej to nie będę bo mam szczeniaki ale wyjadę wcześniej z domu.Powrót też zapowiadam wcześniej.Bubu może przegrać albo wygrać z Muszu ale Ofika nie pokona.To tu mam z głowy. zaś czarnuszek nie wystawiałam bo pewnie wygrałyby z Romcią haha i kusiłoby mnie , żeby zostać. Więc jadą gościnnie.Dla pokazania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielona']Dzień wcześniej to nie będę bo mam szczeniaki ale wyjadę wcześniej z domu.Powrót też zapowiadam wcześniej.Bubu może przegrać albo wygrać z Muszu ale Ofika nie pokona.To tu mam z głowy. zaś czarnuszek nie wystawiałam bo pewnie wygrałyby z Romcią haha i kusiłoby mnie , żeby zostać. Więc jadą gościnnie.Dla pokazania.[/QUOTE]

[quote name='zielona']Jak dobrze pójdzie to będzie ze mną Lourdnes i porobi zdjęcia.[/QUOTE]

Troszu szkoda ale trudno najważniejsze, ze wymiziam czarnuszki :)

Link to comment
Share on other sites

Po wystawie w Biskupcu rozmawiałam z koleżanką o owczarkach niemieckich.Nigdy się nie zastanawiałam dlaczego tych psów jest tak dużo.Jeden ring przez cały dzień jest dla nich.Konkurencja jest ogromna.Ponoć u nas to jest jeszcze względnie spokojnie ale za zachodnią granicą u sąsiadów to po prostu mafia.Nawet spalili samochód sędziego.Pan zrezygnował z zawodu.Duże zapotrzebowanie jest dla policji.Psy "najlepsze" to biznes.Jedna hodowla "ta najlepsza" ma w tym roku zamówienie na 43 szczenięta.
Jestem w szoku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielona']Pepe ma bana, pilnuje białych kuleczek.[/QUOTE]
...bo zielony się leni...?

[quote name='zielona']Po wystawie w Biskupcu rozmawiałam z koleżanką o owczarkach niemieckich.Nigdy się nie zastanawiałam dlaczego tych psów jest tak dużo.Jeden ring przez cały dzień jest dla nich.Konkurencja jest ogromna.Ponoć u nas to jest jeszcze względnie spokojnie ale za zachodnią granicą u sąsiadów to po prostu mafia.Nawet spalili samochód sędziego.Pan zrezygnował z zawodu.Duże zapotrzebowanie jest dla policji.Psy "najlepsze" to biznes.Jedna hodowla "ta najlepsza" ma w tym roku zamówienie na 43 szczenięta.
Jestem w szoku.[/QUOTE]
Straszne...
I co, ta najlepsza hodowla pokryje wszystkie swoje suki, aby tylko sprostać zamówieniom, tak? 43 szczeniaki, masakra jakas...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']...bo zielony się leni...?


Straszne...
I co, ta najlepsza hodowla pokryje wszystkie swoje suki, aby tylko sprostać zamówieniom, tak? 43 szczeniaki, masakra jakas...

Pzdr.[/QUOTE]
To nie jest tak. Z danej hodowli czy z danej linii szczenięta są poszukiwane i czeka się w kolejce,poza tym pieski muszą być już starsze(a to się wiąże z kosztami) i muszą zdawać testy. To praca na kilka lat a zbyt jest duży.Tylko jedna mała rzecz. Trzeba być w tej czołówce hodowlanej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ale się zakurzyło. Dawno mnie tu nie było.
Masakryczne cieczki już się skończyły i nastał błogi spokój.
Dwie białe suczki trzy rude i jedna czarna. Koncert trwał dwa miesiące. Sara (cocerka) została wysterylizowana. Samce jak Apollo w pięknej kondycji odsypiają wojowniczy okres uniesień miłosnych. Pepi z Bubkiem darli koty i musiałam je osobno wypuszczać na wybieg. Bałam się czy po cieczkach wróci rodzinny nastrój. Metoda Cezara Milana i własna intuicja sprawdziły się. Panowie znowu śpią obok siebie, Wczoraj po raz pierwszy cała banda w komplecie biegała po łące. Asertywność i spokój jakim staram się je otaczać psom bardzo odpowiada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielona']Ale się zakurzyło. Dawno mnie tu nie było.
Masakryczne cieczki już się skończyły i nastał błogi spokój.
Dwie białe suczki trzy rude i jedna czarna. Koncert trwał dwa miesiące. Sara (cocerka) została wysterylizowana. Samce jak Apollo w pięknej kondycji odsypiają wojowniczy okres uniesień miłosnych. Pepi z Bubkiem darli koty i musiałam je osobno wypuszczać na wybieg. Bałam się czy po cieczkach wróci rodzinny nastrój. Metoda Cezara Milana i własna intuicja sprawdziły się. Panowie znowu śpią obok siebie, Wczoraj po raz pierwszy cała banda w komplecie biegała po łące. Asertywność i spokój jakim staram się je otaczać psom bardzo odpowiada.[/QUOTE]
Hahaha, a u mnie panienki w tym roku zastrajkowały. Nie ma tak dobrze, że wszystkie w jednym czasie, oj, nie.... Erka skończyła, zaczęła Romka. A jeszcze w odwodzie mam Żelkę...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Cześć Zielona:smile:

To miło, że wrócił ład i spokój!!!

A masz jakieś fotki?[/QUOTE]

Ja też byłam już zmęczona. Cieszę się niezmiernie. Fotki będą.

[quote name='Asiaczek']Hahaha, a u mnie panienki w tym roku zastrajkowały. Nie ma tak dobrze, że wszystkie w jednym czasie, oj, nie.... Erka skończyła, zaczęła Romka. A jeszcze w odwodzie mam Żelkę...

Pzdr.[/QUOTE]

To masz tasiemca haha...
Kto ma pszczoły, ten ma miód....
Kto ma piesy, hahaha

[quote name='Zuza i Noddy']A co to za fantastyczna metoda na pogodzenie psiaków?[/QUOTE]

Oglądasz Cezara Milana na National geo..?
Tłumaczy zasady dominacji i pozytywnej energii. Ja w swoim stadzie jestem przywódcą. W czasie cieczek jednak psy głupieją. Natura jest silniejsza. Ale między cieczkami mam grzeczne psy. Na wystawę biorę jedną dużą klatke i Pepi z Bubu + Hali siedzą w jednej klatce. Przytulą się i śpią tak jak w domu.

[quote name='Asiaczek']Separowac w najgorszym okresie, czekac na wyciszenie hormonów i.... próbowac:)

Pzdr.[/QUOTE]
Nie ma to jak dobra recepta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielona']Ja też byłam już zmęczona. Cieszę się niezmiernie. Fotki będą.



To masz tasiemca haha...
Kto ma pszczoły, ten ma miód....
Kto ma piesy, hahaha



Oglądasz Cezara Milana na National geo..?
Tłumaczy zasady dominacji i pozytywnej energii. Ja w swoim stadzie jestem przywódcą. W czasie cieczek jednak psy głupieją. Natura jest silniejsza. Ale między cieczkami mam grzeczne psy. Na wystawę biorę jedną dużą klatke i Pepi z Bubu + Hali siedzą w jednej klatce. Przytulą się i śpią tak jak w domu.


Nie ma to jak dobra recepta.[/QUOTE]
Niestety nie mam NG, widziałam go kilka razy jak byłam u Asiaczka i u znajomych. Musze pogodzić moje dwa psy, ale z Ofiego charakterem to będzie niezły wyczyn.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Niestety nie mam NG, widziałam go kilka razy jak byłam u Asiaczka i u znajomych. Musze pogodzić moje dwa psy, ale z Ofiego charakterem to będzie niezły wyczyn.[/QUOTE]
Początki są trudne ale później to już szybko idzie.

Coś do obejrzenia
[url]http://www.basenjisisters.com/Bronco.htm[/url]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT]In May 2010, Bronco became the first trindle to win the hound group.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...