Jump to content
Dogomania

Hope już straciła nadzieję. Niestety nie do nazsej adopcji. ZAWIESZAM


kizimizi

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałabym żeby ZuziaM wypowiedziała sie na wątku kiedy wpłata za hotel. Z góry czy po miesiącu?
Jeśli z góry - muszę wiedzieć i wysyłam wszystkim nr konta do wpłat

W tej chwili mam 100zł: od Bjuty, Berty i Ulki - na szczepienie i tablety (one będą na receptę czy bez???)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Chciałabym żeby ZuziaM wypowiedziała sie na wątku kiedy wpłata za hotel. Z góry czy po miesiącu?
[/QUOTE]

Wplaty za psiaki sa z gory na miesiac.
W tej chwili nawet nie moge inaczej, bo inwestycja mi uszczuplila srodki, a psiakom trzeba jedzenie kupowac od razu, kiedy przyjezdzaja.

Podam od razu moze nr konta i zarazem adres, gdzie sunia bedzie przebywala :

Hotel dla Zwierzat
Siekierczyn 358
59-818 Siekierczyn

26 2030 0045 1110 0000 0177 0760

Link to comment
Share on other sites

kizimizi ja i Ty damy Marcie osobiście :)
jak pisałąm- mogę założyć, jak zabraknie

to Marta przelewasz 1 raz,czy dajemy osobiście przy dowiezieniu psa?

zuziuM Marta pytałą tutaj o to wszystko, bo chciałyśmy, by to było na watku, tak dla ścisłości dla naszych deklarowiczów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Kąpiel to ogromny stres. Może lepiej nie?...[/QUOTE]

Jak zabierałam mojego Mixera ze schronu, też tak mówili. 2 tygodnie nie kąpać, bo stres. Tylko że nie szło wytrzymać (spory kudłacz, 3,5 r w schronie bez spaceru, za to w kupach i urynie), TŻ do hotelu chciał się przenieść. Wetka powiedziała "wykąpać natychmiast". Pies był tak zestresowany, że już bardziej nie mógł. I muszę wam powiedzieć, że razem z tym potwornym smrodem schroniskowym, spłynęła z Mixera przynajmniej połowa stresu. Ożywił się nieco, wysikał (po 30 godzinach) i zaczął powoli wkraczać w nowe życie. Dla kogoś bardzo niedomytego sama kąpiel może być stresem, ale za to jak bosko poczuje się po!
Namawiam.

Link to comment
Share on other sites

Alez bardzo dobrze, ze pytacie o wszystko na watku. A ja chetnie na wszystko odpowiem.
I po kazdej wplacie wpisze informacje, ile i za jaki okres hotelowania.
Tak robie na wszystkich watkach moich podopiecznych.

Pierwsza wplata bedzie wiec za okres od dnia przyjazdu, czyli [B]od 09.01.10 do 08.02.10[/B] .
I tak bedzie wygladal[B] kazdy miesiac rozliczeniowy Hope[/B].

A z ta kapiela..... no wlasciwie, to Hope jest krotkowlosa, wiec moze naprawde lepiej jej nie kapac. Z kudlaczem jest inaczej, bo on ma posklejane zwykle kudelki i to mu przeszkadza, ale krotkowlosy szybko wywietrzeje i wyczesywanie tez zrobi swoje ( postaram sie doprowadzic do tego jak najszybciej ).
Mam spory zapas kocy, wiec bede w razie koniecznosci, wymieniala je Hope czesciej.

Link to comment
Share on other sites

Cholera, a tu mróz taki, nawet okna nie idzie otworzyć! A faceci są tacy wrażliwi na zapachy! W końcu to TŻ chciał się z domu wyprowadzić - Mixer spał przy MOIM łóżku i jakoś wytrzymywałam. Pozostaje suchy szampon, potem Soir de Paris i może da się przeżyć...

Link to comment
Share on other sites

Doszła wpłata 10zł od Lucyfrecji:) Dziękujemy bardzo:)

Oczywiście jak kogoś chętnego na podarowanie paru złotych znajdziesz -będzie super;)
Wiem że z tym czasem ciężko....... bo większość ludzi odpycha od siebie myśli, które im nie na rękę...:shake: Ale całe szczęście znajdują się i tacy, którym los zwierzaków nie jest obojętny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...