Jump to content
Dogomania

ABS przy AST :((


Recommended Posts

ABS, co jest dowcipnym skrótem "absolutnego braku szyi" tłumnie okupowało ring astów w zabrzu :x

niewybredne komentarze, wulgaryzmy, no po prostu ci ludzie to nie ludzie, chamy i tyle

:evil: :evil: :evil: :evil:

miałam wątpliwą przyjemność stać chwile koło grupki napompowanych przygłupów i słyszałam teksty o walkach psów, z przecinkami w odpowiednim stylu, teksty o spermie, wredne komentarze skierowane do wystawców i wszystko to o czym można tylko usłyszeć od takiego chama co sobie wyłączył myslenie. :evil:

na szczeście jak sie piwko skończyło to zniknęli pewnie w poszukiwaniu wodopoju

na bullach już ich nie było i cieszyłam sie bardzo

ale taka refleksja mnie naszła--- hodowcy ast mają najgorzej- teraz ta rasa najbardziej popularna i to w niskich ze tak powiem kręgach- pewnie muszą sie 10 razy zastanowić czy oddaja szczenięta w odp ręce

a i tak nie mozna byc pewnym na bank

chodziaż w sumie dresiarze i tym podobni wolą te bezrodowodowe, tańsze i mniejsza strata jak padnie po walce.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mnie też denerwuje towarzystwo wokół ringów amstafów. Jednak rasa ta jest tak świetna, że choćiaż niewiadomo co się działo to już nigdy jej nie zmienię. Mój pies doczekał się potomstwa i hodowca (łysy, napakowany facet) martwi się, czy szczeniaki trafią w odpowiednie ręce, ale raczej nikomu o swoim wyglądzie psa nie sprzeda.

Link to comment
Share on other sites

Kati o czy ty wogule mówisz ;)

Ja już od dawien dawna nie słyszałem o hobby trzymania AST przez (łysy, napakowany facet) oni lubują się w pitach i ostanio widziałem mieszankę pita z psem bojowym z majorki (straszny )

AST-15 masz rację że młodych ludzi nie będzie stać bo mamusia nie da.

Jeżeli fascynat się trafi to i 1500 będzie dla niego małym wydatkiem.

Ponieważ oni myślą ile pies na nich zarobi ;) podobni myślą niektórzy hodowcy :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

ZEMAT: ja dałam przykład, bo akurat niedawno się z tym spotkałam. Jednak wygląd nie świadczy o człowieku. , którego miałam na myśli jest miłośnikiem rasy i ma psa nie dla szpanu. Może większość tego typu ludzi ma pitbule, ale nie o to chodzi kto jakiego psa ma, tylko poco mu ten pies i jak go wychowa.

Link to comment
Share on other sites

ZEMAT: ja dałam przykład, bo akurat niedawno się z tym spotkałam. Jednak wygląd nie świadczy o człowieku. , którego miałam na myśli jest miłośnikiem rasy i ma psa nie dla szpanu. Może większość tego typu ludzi ma pitbule, ale nie o to chodzi kto jakiego psa ma, tylko poco mu ten pies i jak go wychowa.

:evilbat: :evilbat: ale czasami popatrze na tych ludzi którzy robią walki psów to też nic nie można powiedzieć o ich zainteresowaniach :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

jak to napisać.............. jezdem blądynkom......... choć moje IQ na to nie wskazuje.......... :wink: ale Bostek nie jest łysym karkiem......... to nas chyba ratuje........ :wink:

Nie jest z Tobą tak źle, skoro rymować potrafisz... 8)

Link to comment
Share on other sites

:stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...