Jump to content
Dogomania

LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.


Kinia1984

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Astaroth']to co robimy z tymi obrożami? Czy znajdzie się sponsor? ja niestety nie mam nawet jak założyć ze swoich, na osiem bezdomnych psów które są u mnie w tej chwili mam kasę na dwie obroże, reszta ma problemy finansowe.[/QUOTE]

Złożyłam podanie do Skarpety im.Talcott o pomoc w zakupie obroży dla Jarka i Leszka.
Jak będzie decyzja - zaraz napiszę.

________________

Chłopaki właśnie dostały pieniądze w kwocie [B][COLOR=#ff0000]90 zł [/COLOR][/B]na obroże ze Skarpety im. Talcott!!!:multi::multi:
[COLOR=#3e3e3e] Astaroth! Poproszę na pw numer konta hoteliku - Skarbnik Skarpety prześle pieniądze od razu do Ciebie.[/COLOR][COLOR=#3e3e3e]
[/COLOR]

Edited by Monika z Katowic
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozliczenie lutowe:
Kamila k. - 25 zł III
Monika z Katowic - 30 zł III
Iwona W. -30 zł II
Vasco - 40 zł III
Yana 30 zł III
Justyna M.-B. - 20 zł III
Jolanta08 - 10 zł III
Ania-tygrysiczka - 10 zł III
Magda K.-50 zł I, II, III +20 zł dodatek

Po zapłaceniu hoteliku za luty 450 zł na poczet marca zostaje jeszcze 86,95 zł.
Serdecznie wszystkim dziękuję za wpłaty:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

rozliczenie bieżące:
Aryste - 20 zł III,IV
Kamila K. -IV
Monika z Katowic- 30 zł IV
Yana - 30 zł IV
Vasco - 40 zł IV
Iwona W. - 30 zł III
_Lara - 10 zł III
Jolanta 08 - 10 zł IV
Ania-tygrysiczka - 10 zł IV

Na marzec mamy [B]341, 95 zł,[/B] przelewam 342 zł za hotelik, do opłacenia po rabacie (45 zł tyle ktoś z komerycjnego pobytu ktoś przeznaczył na chłopaków:)) zostaje [COLOR=#ff0000][B]63 zł zaległości.[/B][/COLOR]


A korzystając z okazji kolejny raz życzę wszystkim obecnym na wątku Spokojnych, ciepłych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych:) Dziękuję że tyle czasu jesteście....:)

Link to comment
Share on other sites

Szefowa nie wie że część pieniędzy poszła na chłopaków. Vasco poleciła jej nasz hotel i zgodnie z obietnicą część z zarobionych przez nas pieniędzy mogła przeznaczyć na jakiegoś bezdomniaka od nas, wybrała chłopaków więc to jej należą się podziękowania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']Szefowa nie wie że część pieniędzy poszła na chłopaków. Vasco poleciła jej nasz hotel i zgodnie z obietnicą część z zarobionych przez nas pieniędzy mogła przeznaczyć na jakiegoś bezdomniaka od nas, wybrała chłopaków więc to jej należą się podziękowania :)[/QUOTE]

Powiem, jak moja córka "Wcale, bo nie!". Astaroth, to był Twój pomysł. Dziękuję raz jeszcze. A Twój hotel mogę polecać zawsze i wszędzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...