Jump to content
Dogomania

LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.


Kinia1984

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[COLOR=#ff0000][B]Rozliczenie czerwiec, znowu nie starczyło na całość....[/B][/COLOR]

wpłaty:
emilak- 90 zł IV, V, VI
Magda_K - 40 zł, V, VI, VII +10 zł jednorazowo
Awit - 20 zł- VII
Monika z Katowic - 10 zł VII
Yana 30 zł - VII +10 zł jednorazowo
ja - 30 zł VI

Bazarek:
104 zł ( jedna osoba jeszcze nie zapłaciła)

Razem na czerwiec 314 zł, które dziś przelałam Astaroth, [B][COLOR=#ff0000]brakuje 136 zł[/COLOR][/B] żeby zapłacić całość....Ja już nie mam siły....

Link to comment
Share on other sites

To nie tak może, że pomagających mniej, tylko coraz więcej psów, które trudno wyadoptować. Ja ma 4 stałe deklaracje, wzystko psy co już lata czekają na dom...
A jeszcze kociego podrzutka mam od tygodnia... kolejne wydatki... i jeszcze leczyć malucha trzeba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']To nie tak może, że pomagających mniej, tylko coraz więcej psów, które trudno wyadoptować. Ja ma 4 stałe deklaracje, wzystko psy co już lata czekają na dom...
[/QUOTE]

Psów więcej a kasy mniej!! Tak to wygląda niestety....
Żywność, paliwo i kwiatki do ogródków są coraz droższe a życie w Polsce uciążliwe....!
Z dnia na dzień to widać, słychać i czuć. Nie wiadomo w jakie potrzeby rodzinne włożyć tę kasę, którą mamy na koncie. Że o psach nie wspomnę...! :-(

Byłam przez jakiś czas darczyńcą "chłopaków", ale niestety sytuacja finansowa i polska rzeczywistość przygniotła mnie do ziemi.
Musiałam zrezygnować ze wszystkich deklaracji na dogo, bo każdy grosz jest ważny.
Ale nie zapomniałam o nich i w miarę możliwości będę wspierać.... :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Psów więcej a kasy mniej!! Tak to wygląda niestety....
[B]Żywność, paliwo i kwiatki do ogródków są coraz droższe a życie w Polsce uciążliwe....!
Z dnia na dzień to widać, słychać i czuć. Nie wiadomo w jakie potrzeby rodzinne włożyć tę kasę, którą mamy na koncie. Że o psach nie wspomnę...! :-([/B]

Byłam przez jakiś czas darczyńcą "chłopaków", ale niestety sytuacja finansowa i polska rzeczywistość przygniotła mnie do ziemi.
Musiałam zrezygnować ze wszystkich deklaracji na dogo, bo każdy grosz jest ważny.
Ale nie zapomniałam o nich i w miarę możliwości będę wspierać.... :p[/QUOTE]

Dobrze Cię rozumiem cioteczko. Czasy teraz ciężkie, mało pracy, a i człowieka wykorzystają, a zarobki liche...w porównaniu do cen rzeczy, za które każą płacić... ciężko się w tej Polsce żyje...

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty na koncie chłopaków
Vasco- 120 zł VI-VIII
Ania-tygrysiczka 10 zł VII
emilak- 30 zł VII
Monika z Katowic -10 zł VII
Artyste - 20 zł jednorazowo
Stanisław P- 111 zł jednorazowo
Udało się zapłacić w całości czerwiec, na lipiec na koncie chłopaków jest na dzień dzisiejszy 205 zł....

Artyste wielkie dzięki za deklarację stałą:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...