Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja kombinuję żeby wybrać się na 4 dni, bo codziennie mam psy do wystawiania. Co prawda jeszcze dużo czasu, ale.. :shake: Osobiście psa żadnego sama nie zabieram (a przynajmniej na razie nie planuję :lol: ), więc czy ktoś chciałby mnie przygarnąć pod swoje skrzydła? Tzn czy ktoś ma zarezerwowany hotel gdzie zmieści się jeszcze jedna osoba (byle nie był najdroższy w tym mieście bo rodzice mnie zabiją :D ), albo jakiś poznaniak ma dobrą duszę i mógłby Vio ugościć? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefesza']Ja juz wiem, co zostawiam (hotel Tango, ul. Złotowska), a do oddania mam rezerwacje w hotelu Kaskada, ul. Miedzyzdrojska. Chetnych prosze o kontakt na priv, inaczej w przyszlym tyg zwalniam rezerwacje.[/quote]
Ten hotel jest 3km od mojego domu, bardzo fajny ponoc i ladny;) a obok niego pola i las raj dla psow:lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja zrobiłam rezerwację w styczniu w jakimś tanim hotelu na całe 4 dni.(większość miejsc już mieli zamówionych przez jakąś zagraniczną grupę)
Tylko,że zapomniałam w którym....:hmmmm: W którymś z 15 z mojej listy......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']A czy ktoś jeszcze zna jakies hotele, nawet i w okolicach Poznania gdzie sa jeszcze wolne miejsca? Ja sie chyba za pozno obudzilam i dostaje juz 10 maila z informacja ze wszystko zajete... :([/quote]

Hotel Olimp.

[B]Położenie[/B]:Strefa B. Hotel znajduje się w centrum miasta (ul. Warmińska 1). Nieopodal znajduje się Lasek Golęciński oraz Park Sołacki. Międzynarodowe Targi Poznańskie w odległości 4 km. Dworzec PKP - Poznań Główny 4 km, dworzec autobusowy 5 km. Lotnisko Ławica 5 km.
[B]Zakwaterowanie[/B]:Hotel łącznie posiada 22 pokoje, z czego 1 pokój 1-osobowe, 19 pokoi 2-osobowych oraz 2 apartamenty. Pokoje wyposażone są w: łazienkę, telewizor.
[B]Wyposażenie[/B]:W hotelu do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, kawiarnia. Ponadto: fitness-ceter, bilard, korty tenisowe (całoroczne). W pobliżu hotelu znajduje się parking strzeżony.
[B]Wyżywienie[/B]:W cenę noclegu wliczone jest śniadanie. W hotelu znajduje się restauracja. Ponadto: kawiarnia.
[B]Zwierzęta domowe[/B]:Hotel akceptuje pobyt zwierząt (maksymalnie 1 pies w 1 pokoju). Opłata wynosi 30zł za psa w pokoju za dobę (płatne w recepcji w dniu przyjazdu).Przy pobycie z psem hotel pobiera kaucję w wysokości 200 zł za pokój za pobyt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']A czy ktoś jeszcze zna jakies hotele, nawet i w okolicach Poznania gdzie sa jeszcze wolne miejsca? Ja sie chyba za pozno obudzilam i dostaje juz 10 maila z informacja ze wszystko zajete... :([/quote]

Hotel Olimp.

[B]Położenie[/B]:Strefa B. Hotel znajduje się w centrum miasta (ul. Warmińska 1). Nieopodal znajduje się Lasek Golęciński oraz Park Sołacki. Międzynarodowe Targi Poznańskie w odległości 4 km. Dworzec PKP - Poznań Główny 4 km, dworzec autobusowy 5 km. Lotnisko Ławica 5 km.
[B]Zakwaterowanie[/B]:Hotel łącznie posiada 22 pokoje, z czego 1 pokój 1-osobowe, 19 pokoi 2-osobowych oraz 2 apartamenty. Pokoje wyposażone są w: łazienkę, telewizor.
[B]Wyposażenie[/B]:W hotelu do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, kawiarnia. Ponadto: fitness-ceter, bilard, korty tenisowe (całoroczne). W pobliżu hotelu znajduje się parking strzeżony.
[B]Wyżywienie[/B]:W cenę noclegu wliczone jest śniadanie. W hotelu znajduje się restauracja. Ponadto: kawiarnia.
[B]Zwierzęta domowe[/B]:Hotel akceptuje pobyt zwierząt (maksymalnie 1 pies w 1 pokoju). Opłata wynosi 30zł za psa w pokoju za dobę (płatne w recepcji w dniu przyjazdu).Przy pobycie z psem hotel pobiera kaucję w wysokości 200 zł za pokój za pobyt.

[URL="http://hotels.skoczynska.pl/offer_10_2247.html"]http://hotels.skoczynska.pl/offer_10_2247.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']A ja tak z innej beczki- jak to jest, czy jeśłi przyjedzie zagraniczny Ch, i dostanie CWC, to zostaje automatycznie Ch PL? Wiem ze tak kiedyś było, a nie wiem co obowiązuje teraz....:niewiem:[/quote]

tak jest ;)

Link to comment
Share on other sites

A może warto pomyśleć o trochę oddalonych od Poznania gospodarstwach agroturystycznch?
Moi znajomi Węgrzy tak zrobili, nocują w takim gopodarstwie oddalonym o 70 km od Poznania, ale to jest tylko godzina drogi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']tak jest ;)[/quote]
No to super- mam kilku znajomych Szwedów z super Tollerami, myślą nad podróżą ( a jest to kawałek, bo pochodzą z północy Szwecji, więc kawał a nie kawałek drogi nawet :cool3: ), i chciałabym im dać prawdziwą informację.
Dzięki wielkie.

Link to comment
Share on other sites

Toller - przekopiowane ze strony WDS w Poznaniu :

[QUOTE]UWAGA!
Psy i suki zgłoszone z zagranicy, posiadające tytuł Championa, które uzyskają w klasach: pośredniej, otwartej, użytkowej lub championów certyfikat CWC, otrzymują automatycznie tytuł: „Champion Polski”.[/QUOTE]

:)

Link to comment
Share on other sites

No to mam standardowe pytanie :lol: - kto coś umie powiedzieć o panu sędzi [FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#666666][B]Jacques Medard Ringuet ([/B]F)?
[SIZE=2]Ucieszyłam się, że sędzia z ojczyzny rasy, potem się doczytałam, że uprawnienia ma na wszystko, a głównie specjalizuje się w grupach III, VI i VIII... I tak sie zgłoszę chyba, bo mój pies pierwszy raz w życiu będzie miał szansę mieć jakąkolwiek konkurencję :)[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']A czy ktoś jeszcze zna jakies hotele, nawet i w okolicach Poznania gdzie sa jeszcze wolne miejsca? Ja sie chyba za pozno obudzilam i dostaje juz 10 maila z informacja ze wszystko zajete... :([/quote]

Nie powiem, nastraszylaś mnie mowiac ze juz nie ma miejsc. Od razu zaczelam dzwonic po hotelach i wszedzie jeszcze jest wolne, bez problemu zarezerwowalam to co mi pasowało. Mialam jeden przypadek ze osrodek byl zajety przez jakas zorganizowana grupe z czech, a bardzo czesto ludzie byli zaskoczeni ze chce rezerwowac na tak odlegly termin.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie, kto jedzie do hotelu z więcej niż 3 psami ( 4 lub 5) i ma zgodę hotelu na przyjęcie takiej ilosci zwierzaków? Bo ostatnio niektóre hotele wprowadziły ograniczenie od 1 do 3 psów w pokoju i ja sie teraz zastanawiam co zrobic..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klepcia']Nie powiem, nastraszylaś mnie mowiac ze juz nie ma miejsc. Od razu zaczelam dzwonic po hotelach i wszedzie jeszcze jest wolne, bez problemu zarezerwowalam to co mi pasowało. Mialam jeden przypadek ze osrodek byl zajety przez jakas zorganizowana grupe z czech, a bardzo czesto ludzie byli zaskoczeni ze chce rezerwowac na tak odlegly termin.[/QUOTE]
To ja mam pecha czy ty masz namiary na jakies fajne, a mniej znane noclegi? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']To ja mam pecha czy ty masz namiary na jakies fajne, a mniej znane noclegi? :crazyeye:[/quote]

Poszukaj tutaj [url]http://www.city.poznan.pl/mim/strony/main/index_new.html[/url]
Z tym ze ja od samego poczatku nie szukałam noclegu w samym Poznaniu tylko tak w granicach 20 km od miasta. A udało mi sie zerezerwowac na samych obrzezach po w miare przystepnej cenie.

Link to comment
Share on other sites

Noclegi jeszcze można znależć myśle z małymi problemami, wiem natomiast że większość hoteli w centrum poznania jest już zajęta, ale głównie prze biura ktore wykupily te miejsca znaczenie wcześniej i znając życie będą je odsprzedawać przed samą wystawą za droższe ceny - ale takie prawa rynku.
Gospodarstw agroturystycznych wokoło poznania jest naprawde sporo i nie trzeba szukać tak daleko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']No to super- mam kilku znajomych Szwedów z super Tollerami, myślą nad podróżą ( a jest to kawałek, bo pochodzą z północy Szwecji, więc kawał a nie kawałek drogi nawet :cool3: ), i chciałabym im dać prawdziwą informację.
Dzięki wielkie.[/quote]

Na avku masz Twojego malucha? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...