Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Dla porównania wyniki badań krwi Aronka z 16-go kwietnia

[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/7893/wynikiaron16kwiecien.jpg[/IMG]

i wyniki badań krwi z 23-go kwietnia

[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6090/wynikiaron23kwiecien.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja przepraszam że nie zaglądam, muli mi internet i to złośliwie na dogo :-/ Świnkę morską mam chorą, proszę trzymać kciuki prosiak ma anemię i jutro będzie miał robione usg jamy brzusznej żeby wykluczyć krwawienie czy jakieś guzy itp. Coś musi być nie tak pozostała dwójka jest zdrowa a tylko on biedak lata ze mną do weta:-/
Z Kejciu do p. Joli wybieramy się we wtorek, niestety Kejciu pracuje w sobotę a ja w niedziele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annaa4']Ja przepraszam że nie zaglądam, muli mi internet i to złośliwie na dogo :-/ Świnkę morską mam chorą, proszę trzymać kciuki prosiak ma anemię i jutro będzie miał robione usg jamy brzusznej żeby wykluczyć krwawienie czy jakieś guzy itp. Coś musi być nie tak pozostała dwójka jest zdrowa a tylko on biedak lata ze mną do weta:-/
Z Kejciu do p. Joli wybieramy się we wtorek, niestety Kejciu pracuje w sobotę a ja w niedziele.[/QUOTE]
Aniu trzymak kciuki za swinke:thumbs:bedzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annaa4']Ja przepraszam że nie zaglądam, muli mi internet i to złośliwie na dogo :-/ Świnkę morską mam chorą, proszę trzymać kciuki prosiak ma anemię i jutro będzie miał robione usg jamy brzusznej żeby wykluczyć krwawienie czy jakieś guzy itp. Coś musi być nie tak pozostała dwójka jest zdrowa a tylko on biedak lata ze mną do weta:-/
Z Kejciu do p. Joli wybieramy się we wtorek, niestety Kejciu pracuje w sobotę a ja w niedziele.[/QUOTE]

Podobno ma byc piekna pogoda:)dzień wolny - oby tylko pani Joli pasowało :) będziemy do Niej dzwoniły i pytaly :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Dla porównania wyniki badań krwi Aronka z 16-go kwietnia

[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/7893/wynikiaron16kwiecien.jpg[/IMG]

i wyniki badań krwi z 23-go kwietnia

[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6090/wynikiaron23kwiecien.jpg[/IMG][/QUOTE]
Marne te wyniki...
Jak za tydzień niewiele się zmienią, to bardzo źle...
Przepraszam, że to piszę...

Pani Jolu - mam problem z telefonem - dopiero dzisiaj załapałam, że Pani dzwoniła... Mółj osobisty tel. szwankuje... Wyświetla co chce... Rozmawiałam już z dostawcą (Plusem..)
Przepraszam raz jeszcze !!!

Proszę o cierpliwość w kocich tematach ! Odezwę się, jak tylko coś zwojuję... A bardzo chcę... Sama Pani wie.
Kocham koty !
U mnie ciężko ostatnio z transportem... Mój osobisty poległ chwilowo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annaa4']Ja przepraszam że nie zaglądam, muli mi internet i to złośliwie na dogo :-/ Świnkę morską mam chorą, proszę trzymać kciuki prosiak ma anemię i jutro będzie miał robione usg jamy brzusznej żeby wykluczyć krwawienie czy jakieś guzy itp. Coś musi być nie tak pozostała dwójka jest zdrowa a tylko on biedak lata ze mną do weta:-/
Z Kejciu do p. Joli wybieramy się we wtorek, niestety Kejciu pracuje w sobotę a ja w niedziele.[/QUOTE]

Jest taki Doktor na SGGW, co bardzo dobrze diagnozuje małe zwierzaki. Specjalizuje w tym. (również szczurcie...) Podpytaj - warto !!!
Nie pamiętam nazwiska..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annaa4']Ja przepraszam że nie zaglądam, muli mi internet i to złośliwie na dogo :-/ Świnkę morską mam chorą, proszę trzymać kciuki prosiak ma anemię i jutro będzie miał robione usg jamy brzusznej żeby wykluczyć krwawienie czy jakieś guzy itp. Coś musi być nie tak pozostała dwójka jest zdrowa a tylko on biedak lata ze mną do weta:-/
Z Kejciu do p. Joli wybieramy się we wtorek, niestety Kejciu pracuje w sobotę a ja w niedziele.[/QUOTE]

Aniu do którego weta z nim jeździsz? Anemia u świnki? Niedobrze :( Je sam, chętnie, czy może potrzebujesz karmy ratunkowej? Zajrzyj na forum świniowe może ktoś coś doradzi. Ja osobiście polecam dr. Kasię Kacprzak z medicavetu, moim zdaniem najlepsza lecznica w Polsce zajmująca się świnkami. Mają też bardzo dobry sprzęt i doświadczenie. Tylko trzeba się wcześniej umawiać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Jest taki Doktor na SGGW, co bardzo dobrze diagnozuje małe zwierzaki. Specjalizuje w tym. (również szczurcie...) Podpytaj - warto !!!
Nie pamiętam nazwiska..[/QUOTE]

[quote name='paula82']Aniu do którego weta z nim jeździsz? Anemia u świnki? Niedobrze :( Je sam, chętnie, czy może potrzebujesz karmy ratunkowej? Zajrzyj na forum świniowe może ktoś coś doradzi. Ja osobiście polecam dr. Kasię Kacprzak z medicavetu, moim zdaniem najlepsza lecznica w Polsce zajmująca się świnkami. Mają też bardzo dobry sprzęt i doświadczenie. Tylko trzeba się wcześniej umawiać.[/QUOTE]

dziękuje za informacje. Od lutego w Ogonku ( to jest na Jelonkach też polecana na świnkowym forum) wcześniej u p. Jałonickiej Rzepki ale niestety się przeniosła na ochotę :-/
Anemia wyszła wczoraj, dzisiaj jadę do weta i będzie mieć usg zobaczymy.
Dziękuje za wsparcie i już nie spamuje :))
A za Aronka trzymam mocno kciuki niech mu się polepszy !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Podobno ma byc piekna pogoda:)dzień wolny - oby tylko pani Joli pasowało :) będziemy do Niej dzwoniły i pytaly :)[/QUOTE]

Jola jedzie 1 maja na usg z Aronem ale bede ja i jeszcze przemile dziewczyny
Zapraszamy:lol:buty na zmiane i rekawiczki mile widziane.;)
Roboty kupa:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Jola jedzie 1 maja na usg z Aronem ale bede ja i jeszcze przemile dziewczyny
Zapraszamy:lol:buty na zmiane i rekawiczki mile widziane.;)
Roboty kupa:eviltong:[/QUOTE]

Ula podaj mi prosze do siebie na prv numer tel w razie czego :)
Czy smycze do wyprowadzania psiaków są na miejscu?czy zaopatrzyć się w swoje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']A dzisiaj jednak nie jedziecie ? ;) smycze są.:)[/QUOTE]


Ania pisała że ja pracuję w sobotę czyli dzisiaj a Ania jutro jest zajęta - więc wybrałysmy kolejny termin i jedziemy 1 maja :) już wszystko ustalone :) jedziesz z nami?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Ania pisała że ja pracuję w sobotę czyli dzisiaj a Ania jutro jest zajęta - więc wybrałysmy kolejny termin i jedziemy 1 maja :) już wszystko ustalone :) jedziesz z nami?:)[/QUOTE]

Jeśli nic mi nie wypadnie, to chętnie się z Wami zabiorę.:)

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj w przytulisku 2 nowe psy;Petra i przepiekny owczarek niemiecki dlugowlosy Iwan-chory oczywiscie,bo po co komu chory pies.Zamiast leczyc mozna wyrzucic:mad:
Kolo dupencji dredy, na ogonie dredy,pies nie mogl sie zalatwic.Ledwo chodzil.Przysiadal na tylnie lapy.Jola chciala mu powycinac te dredy ale sobie nie dal.Myslalysmy,ze ma uszkodzony kregoslup.Co bylo robic-do weta.Po przeswietleniu okazalo sie,to nie kregoslup,ale pies ma w sobie kupe,duuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo kupy.No to lewatywa,duuuuuuuuuuuuuuzo lewatywy.Po wycieciu dredow pod ogonem pokazaly sie jakies guzki.Czyracznica odbytu.(czy jakos tak)i zwezenie jakiegos kanalu,przez ktory przechodzi kal.(Pani doktor nie mogla wsadzic palca w odbyt:shake:)
Dzis ma go obejrzec chirurg i zadecydowac co dalej.Do lecznicy zajechalysmy o 14,30 a wyszlysmy prawie o 21.
Na watku Petry opisalam cala podroz od Pauli do weta.Kto ciekawy niech przeczyta;)
I tak minela sobota:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

może zdubluję ale nie wiem/ nie widzę czy ktoś reklamował bazarek w połowie dla Arona
(btw cudny jest moim skromnym zdaniem)

zapraszam na bazarki w połowie przeznaczony dla Arona
na którym mmmonika wystawiła zajebiaszcze szpilki że głowa mała
nówki sztuki nieśmigane i prawie za darmo

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226336-Nowe-czerwone-szpilki-na-FZNJ-i-Arona-do-7-maja?p=19011518#post19011518"]nówki sztuki - czerwone, zajebiaszcze szpilki - klik[/URL]

i i nieśmiało podam też linkę do drugiego mojego bazarku z różnościami dla FZNJR
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226158-mix-ksiazki-kosmetyki-psie-akcesoria-biu%BFut-i-gry-towarz-wie%BFa-do-9-maja?p=18992354#post18992354"]bazarek mix z różnościami - klik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

W dniu dzisiejszym,[B]29 kwietnia[/B], zaginął ok. 2 letni [B]czarno-biały[/B] psiak. Ostatnio był widziany na ulicy [B]Sarabandy, okolice Karczunkowskiej[/B]

Na [B]lewej tylnej łapce[/B] miał niebieski bandaż, może jednak go już zdjął – na pewno [B]kuleje[/B] na tę łapkę – ma złamanie otwarte.

[B][U]Rafik jest w trakcie leczenia[/U][/B] – bardzo proszę o pomoc w jego odnalezieniu
Proszę o informacje:
[B]691 333 331[/B]
[B]600 808 795

[/B][IMG]http://images10.fotosik.pl/1400/962f1aab78150ae9gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

nowy psiak trafił do znajdek - DONek Iwan, operacja jest szansą na przeżycie :-(
Pilnie zbiera na leczenie, badania i operację :modla::modla::modla::modla:

wątek Iwana na Dogomanii (od wczoraj)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226475-4-letni-DONek-IWAN-nie-przezyje-bez-operacji-PROSIMY-O-KAŻDA-POMOC!!![/URL]

na facebooku

[URL]http://www.facebook.com/events/388474334530006/[/URL]

[COLOR=#800080][SIZE=3][B]4-letni DONek IWAN umrze bez natychmiastowej operacji. Błagamy o każdy grosz !!![/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, jak będziecie u Pani Joli zajrzycie do Iwana z mojego podpisu, tego chorego cierpiącego doneczka z chora pupiną? możecie zrobić mu parę zdjęć?
zastanawiam sie czy on nie potrzebuje specjalnej karmy, może powinien dostawac siemię lnianie- podpytacie Pani Joli?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...