Jump to content
Dogomania

Sopot CACIB 12-13.08.2006 r.


Viz

Recommended Posts

Hihi setera na ringu 5 mam o 10, 15

Goldeny sa od... 10 - Doc - klasa otwarta i a może jeszcze psy do wsyatwiania w otwartej i młodzieży... - Florka, wychodzi na to, że Wike Ty bierzesz.

Gordon nie zgłoszony, więc tutaj problemu nie ma - naszczęście ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gazuś']Hihi setera na ringu 5 mam o 10, 15

Goldeny sa od... 10 - Doc - klasa otwarta i a może jeszcze psy do wsyatwiania w otwartej i młodzieży... - Florka, wychodzi na to, że Wike Ty bierzesz.

Gordon nie zgłoszony, więc tutaj problemu nie ma - naszczęście ;)[/quote]

Jak to przeciez zdarzysz wystawic Wike czy nie . . .??
A Ty bierzesz Diane . . ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Wydaje mi się, że nie zdążę, ani na jedną, ani na drugą - Ty byś wzięła wtedy obie...
A jakby jakimś cudem (:lol: ) udało mi się zdążyć, to wziełabym chyba tą, która by akurat wchodziła, co?[/quote]

A czemu myslisz ze nie zdazysz . . .??
To ile Ty wystawiasz Goldenow . . ??
I co jedze ta suczka . . .??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']A czemu myslisz ze nie zdazysz . . .??
To ile Ty wystawiasz Goldenow . . ??
I co jedze ta suczka . . .??[/quote]

Jaka suczka? :roll: Nie miało być suczki - tylko Maja, beagielka - ale to w niedzielę :lol:
Wystawiam, tak jak pisałam, Doca w otwartej, ale jeszcze idzie Jantar w pośredniej i Bazyl w młodzyeży - możliwe, że któregoś będę miała.

Zresztą i tak ejsteś przecież wolna do 13, to weźmiesz (jak ja nie będę mogła) Wikę, a ja jak zdąże to Dianę. Chociaż wątpie, bno wydaje mi się, że Doc wejdzie ok 10,30 na ring.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Jaka suczka? :roll: Nie miało być suczki - tylko Maja, beagielka - ale to w niedzielę :lol:
Wystawiam, tak jak pisałam, Doca w otwartej, ale jeszcze idzie Jantar w pośredniej i Bazyl w młodzyeży - możliwe, że któregoś będę miała.

Zresztą i tak ejsteś przecież wolna do 13, to weźmiesz (jak ja nie będę mogła) Wikę, a ja jak zdąże to Dianę. Chociaż wątpie, bno wydaje mi się, że Doc wejdzie ok 10,30 na ring.[/quote]

A Maja bedze . . . ??:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...