Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

to ja zadałam proste pytanie na które chciałam dostać odpowiedź- a interesuje mnie to dlatego, że wiem jak trudno jest uzbierać co miesiąc taką kwotę i zastanawiałam się nad pomocą i chciałabym wiedzieć na co by szły między innymi moje pieniądze - ale skoro zadałam niewygodne pytanie to przepraszam i spadam stąd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Naprawdę chciałaś zadeklarować miesięczną ? a może miejsce u siebie?
kwota o której czytasz w rozliczeniu dotyczy dwóch psiaków, nie jednego Ago[/QUOTE]

Dziękuję za konkretną odpowiedź. Wyżej napisałam, że nie czytałam całego wątku stąd wynikło moje pytanie. Myślałam, że jest to opłata za jednego psa. Jeżeli są to dwa psiulki to ok. Stałej nie mogę. Mam na dogo 3 stałe i z 15 od czasu do czasu, jednak w miarę możliwości pomogę i tym psiakom. Możliwe, że będzie to raz w miesiącu ale nie obiecuję na pewno. Jeżeli dane do przelewu z początku wątku /właśnie doczytałam/
są aktualne to jutro przeleję moją pierwszą wpłatę.

P.S. w tytule wątku jest imię tylko jednego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']Dziękuję za konkretną odpowiedź. Wyżej napisałam, że nie czytałam całego wątku stąd wynikło moje pytanie. Myślałam, że jest to opłata za jednego psa. Jeżeli są to dwa psiulki to ok. Stałej nie mogę. Mam na dogo 3 stałe i z 15 od czasu do czasu, jednak w miarę możliwości pomogę i tym psiakom. Możliwe, że będzie to raz w miesiącu ale nie obiecuję na pewno. Jeżeli dane do przelewu z początku wątku /właśnie doczytałam/
są aktualne to jutro przeleję moją pierwszą wpłatę.[/QUOTE]

Dziękuję ślicznie :)
Tak:) Dane są aktualne :)
A to wątek Marcela - drugiego psiaka:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/173646-Marcel-staruszek-z-Szyd%C5%82owca-niebawem-straci-DT-u-Funi-%28"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173646-Marcel-staruszek-z-Szyd%C5%82owca-niebawem-straci-DT-u-Funi-%28[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Argo to chyba nie bardzo........ a moze sie myle...
Funiu jakie smakolyki lubi Argo?[/QUOTE]
Dzisiaj np.maja 3kg prawdziwiej białej kiełbasy bo moja siostra stwierdziła ,ze jednak jej nie lubia ....POjedli w plasterkach jako przysmaki ,
A tak na serio to on lubi wszaystko co z mięsem .

Link to comment
Share on other sites

To jest w cenie min.

[B]Zus[/B],albo[B] Krus[/B] (podwójny ).[B]Urzad SKarbowy[/B] (podatki ),paliwo ,karma sucha ,gotowane jedzenie ,całodzienne chodzenie i troska przy psie .Zero wyjazdów !
Czy to mało ?
WIecie a mnie swoja drogą robi się słabo .....
Zapraszam kazdego do założenia tego typu działalności i porozmawiamy za pół roku ,wtedy ja zapytam .Czy 400 zł to duzo ? I poczekam na odpowedz pytającego.....Psy nie jedzą karmy z Biedronki a Argo jest wiekszy od ON......
Pod moja opieką były lub są psy bez pieniędzy ,ale wybaczcie nie dam rady utrzymac wszaytkich za darmo .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...