Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

Dziś w pracy odebrałam telefon od faceta z Lublina w sprawie Argo.

Niestety facet myślał, ze Argo jest owczarkiem i jest młodszy....

W ogóle jakoś dziwnie dla mnie brzmi, jeśli ktoś dzwoni do mnie w sprawie adopcji psiaka i nawet nie wie jak psiak się nazywa....

Link to comment
Share on other sites

Dziś w pracy odebrałam telefon od faceta z Lublina w sprawie Argo.

Niestety facet myślał, ze Argo jest owczarkiem i jest młodszy....

W ogóle jakoś dziwnie dla mnie brzmi, jeśli ktoś dzwoni do mnie w sprawie adopcji psiaka i nawet nie wie jak psiak się nazywa....

Ja mam tak często :( Piszemy, że kundelek a pan się czy ma rodowód, albo pytają o wiek, jak w ogłoszeniu to pisze...

Ogólnie pytają o rzeczy, które są napisane w ogłoszeniu...czasem zastanawiam się, czy czytają tekst

Link to comment
Share on other sites

Agusia, też często odnoszę wrażenie, ze ludzie w ogóle nie czytają....a jeśli czytają to nie rozumieją co czytają :(

Może dla nich liczą się tylko obrazki?

 

Wracając do dzisiejszego telefonu....facet z głosu brzmiał na starszego gościa....i chciał młodego psa....

Fakt, od razu zaznaczył, że psiak będzie mieszkał w kojcu z dobrą budą (jak się wyraził)...problemem było też to, że Argo jest w Zamościu - to akurat przeczytał

Link to comment
Share on other sites

W Holandii też nie ma bezdomności psów ale za to koty-tragedia.Na każdym ośrodku rozmnażają się, jest ich bardzo dużo, ludzie nie dokarmiają bo po co.Polacy zamiast dać swojego pupila na zabieg, to pozwalają na takie rozmnażanie, potem dokarmiają ale tylko swojego. A maluchy często są wywożone do lasu lub podrzucane na inny ośrodek.Właśnie dzisiaj wyprowadziła się kobieta z mężem, mają jedną kotkę , chciała ją zostawić ale mąż wybłagał zabranie.A pięć kociaków już podrosniętych zostaje .Tyle razy iich prosiliśmy ,żeby wysterylizowali kotkę to stwierdzali ,że chyba na głowę upadliśmy to kosztuje 50 euro.A na pytanie kto się zajmie tymi kotami stwierdzili,że co ich to obchodzi.Żenada.

Link to comment
Share on other sites

A w naszej Polsce  nieprędko sytuacja zwierzaków się poprawi. Trzeba by chyba rewolucji w mentalności Polaków, żeby zobaczyli w zwierzakach istoty czujące. Nawet pisać się o tym wszystkim nie chce, tyle tych nieszczęść psich i kocich, a gdzie zwierzęta gospodarskie..krowy, konie, świnie traktowane jak mięso..wyć się chce

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...