Jump to content
Dogomania

Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !


kinga_kinga7

Recommended Posts

Nie wiem skąd Pan jest - ze wsi, czy z miasta. Musicie z nim pogadać, podałam telefon Kingi. Co ciekawe - niedawno napisał jeszcze raz, że jakiś czas temu był w schronisku i chciał zobaczyć Spryciarza ale jakaś kobieta, która tam akurat była powiedziała mu, że nie ma czasu go oprowadzić i niestety odszedł z kwitkiem. Poprosiłam jednak, żeby zadzwonił do Kingi, napisał "ok". Na wieś go nie oddawajcie, bo znów biedak wróci. Jak się okaże, że wieś to niech Kinga go jakoś zniechęci :)

 

Napisała też dziś kobieta w sprawie Miśka :) Tego: http://olx.pl/oferta/misiek-dostojny-i-elegancki-owczarek-CID103-ID4NYML.html

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem skąd Pan jest - ze wsi, czy z miasta. Musicie z nim pogadać, podałam telefon Kingi. Co ciekawe - niedawno napisał jeszcze raz, że jakiś czas temu był w schronisku i chciał zobaczyć Spryciarza ale jakaś kobieta, która tam akurat była powiedziała mu, że nie ma czasu go oprowadzić i niestety odszedł z kwitkiem. Poprosiłam jednak, żeby zadzwonił do Kingi, napisał "ok". Na wieś go nie oddawajcie, bo znów biedak wróci. Jak się okaże, że wieś to niech Kinga go jakoś zniechęci :)

 

Napisała też dziś kobieta w sprawie Miśka :) Tego: http://olx.pl/oferta/misiek-dostojny-i-elegancki-owczarek-CID103-ID4NYML.html

 

W naszym schronisku jeszcze nikt nikogo konkretnego nie odprawił z kwitkiem! Widocznie Pan był .... bardzo niezdecydowany -  łagodnie mówiąc 

Link to comment
Share on other sites

gdyby to ode mnie zależało to ja już bym go nie oddała po tym co on przeżył dopiero co zaczęliśmy się ponownie rozumieć i sobie ufać. Ale to niestety nie jest moja decyzja. Mam nadzieję że ten człowiek go nie skrzywdzi  :look3:

spokojnie:):) kochana wszyscy wiemy, że ten psiak już tyle przeszedł i nie możemy kolejny raz zawieść Go !  ja osobiście uważam, że łańcuch - zwłaszcza na wsi- i tu nie chcę nikogo urazić, bo są też ludzie mieszkający na wsi , którzy dbają o zwierzęta:) , w naszym schronisku łańcuchy są zdjęte:):) i psiaki wydawane ze schroniska nie mogą mieć gorszych, albo takich samych warunków!!! zdecydowanie psy powinny być wydawane tylko tym  osobom, które polepszą im byt !!! 

Link to comment
Share on other sites

spokojnie:) :) kochana wszyscy wiemy, że ten psiak już tyle przeszedł i nie możemy kolejny raz zawieść Go !  ja osobiście uważam, że łańcuch - zwłaszcza na wsi- i tu nie chcę nikogo urazić, bo są też ludzie mieszkający na wsi , którzy dbają o zwierzęta:) , w naszym schronisku łańcuchy są zdjęte :):) i psiaki wydawane ze schroniska nie mogą mieć gorszych, albo takich samych warunków!!! zdecydowanie psy powinny być wydawane tylko tym  osobom, które polepszą im byt !!!  Ależ też masz coś do powiedzenia!! zdecydowanie tak! jak tylko facet odezwie się do Pauli da Ci znać / czy ona ma tel. do Ciebie? / jeśli nie wyślij na pw swój nr telefonu. Byłaś na sesji zdjęciowej w schronisku?, bo ja nie znam wszystkich wolontariuszy:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...