Jump to content
Dogomania

Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !


kinga_kinga7

Recommended Posts

Jest już ankieta na KrakVecie. Zapraszam do głosowania. Oczywiście na Schronisko Azyl w Białej Podlaskiej.

Dziękujemy:)

[URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=11086&postdays=0&postorder=asc&start=0"]LINK DO GŁOSOWANIA W KRAKVECIE[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Witam,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Może dziś nie na temat ale może to nam się przyda. Wiem, że jesteście dobrze zorientowani na forach i różnych fundacjach, towarzystwach itp. macie znajomych w całej Polsce.
[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman]
[SIZE=4]A teraz do sedna Izba Celna w Białej Podlaskiej ma do przekazania bezpłatnie 25 000 par butów sportowych, problem polega tylko na tym, że trzeba odpruć jeden pasek.
[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[SIZE=4]Z informacji jakie posiadam da się to zrobić nie uszkadzając buta.[/SIZE]
[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman]
[SIZE=4]A druga sprawa to taka, że te buty można tylko przekazać na cele charytatywne a nasze stowarzyszenie nie ma jak przyjąć butów dla psów. Może ktoś byłby zainteresowany, a może jakoś my pomożemy przekazać te buty za naszym pośrednictwem i uzyskamy coś w zamian dla schroniska. Czekam na pomysły i przekazanie sprawy dalej. Jak nikt nie zechce tych butów to podobno zostaną spalone. Szkoda by było.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jest to normalne postępowanie w przypadku towarów, które trafiają na obszar Wspólnoty, że tak powiem ;) w sposób nie do końca formalny.

Nie mam co prawda bladego pojęcia, jakie stowarzyszenie/fundacja może przyjąć te buty. Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę, że odrywanie tych pasków odbywać się będzie komisyjnie, bo z wszystkimi paskami nie zostaną dopuszczone do jakiegokolwiek wykorzystania.

Ale pomysł wart wykorzystania.

Link to comment
Share on other sites

Okolice Warszawy-chwilowa przerwa w opadach. Malutki kanałek, który mam przed bramą szoruje na równi z brzegami.

Oglądam doniesienia z południa Polski. Masakra. Podobno stany rzek, m.in. Wisła w Krakowie ma poziom taki, jak w 1997 roku.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/173527-320-PSA-W-W-BIAA-EJ-PODLASKIEJ-bA-aga-o-pomoc-sterylki-leki-budy-ratunku"][IMG]http://www.dogomania.pl/signaturepics/sigpic101810_4.gif[/IMG][/URL]

A tu jeszcze raz podlinkowany bannerek, bo zauważylam, że niektóre nie działają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Okolice Warszawy-chwilowa przerwa w opadach. Malutki kanałek, który mam przed bramą szoruje na równi z brzegami.

Oglądam doniesienia z południa Polski. Masakra. Podobno stany rzek, m.in. Wisła w Krakowie ma poziom taki, jak w 1997 roku.[/QUOTE]

No tak sytuacja jest tragiczna. Zamknęli jeden z głównych mostów w mieście, bo prawie leży w wodzie. A schronisko krakowskie dla psów jest tak blisko rzeki :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Nie wyobrażam sobie jak tak deszcz u Was będzie padał jak i u nas, to jak te psiaki tam w schronie dadzą sobie radę :(.[/QUOTE]

Jestem pełen wiary, że ten deszcz nas ominie i psiaki będą miały się dobrze ... trzeba wierzyć :)

Link to comment
Share on other sites

Ale u Was takie opady się nie zdarzają ? Chyba że schronisko jest na jakimś wyżej położonym terenie, to jest w miarę bezpieczne, chociaż te psiaki co mają tylko swoje budy a i to pewnie nie najlepsze, to w czasie opadów czy burz to bardzo biedne są.

Ja akurat nigdy nie byłam w tamtych rejonach, więc nie wiem nawet jak tam u Was jest, czy płaskie równiny macie, czy bardziej pagórkowato.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Ale u Was takie opady się nie zdarzają ? Chyba że schronisko jest na jakimś wyżej położonym terenie, to jest w miarę bezpieczne, chociaż te psiaki co mają tylko swoje budy a i to pewnie nie najlepsze, to w czasie opadów czy burz to bardzo biedne są.

Ja akurat nigdy nie byłam w tamtych rejonach, więc nie wiem nawet jak tam u Was jest, czy płaskie równiny macie, czy bardziej pagórkowato.[/QUOTE]

[FONT=Times New Roman]Jest "płasko" ale budy nie są najlepszej jakości ... staram się je wymieniać ... gorzej jak dużo popada, robią się duże kałuże i błoto. Wówczas zwierzaki bardzo cierpią, nie mogą wyjść z bud bo wszędzie woda. :( :([/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zalerek']Niestety :( :( kleszcz ... Ratowaliśmy ją jak mogliśmy ... nie udało się[/QUOTE]

Szkoda małej. Niestety w tym roku jest niesamowity wysyp kleszczy.

Ja dumam usilnie, jak skutecznie i nie ukrywam w realnych pieniądzach zabezpieczyć psy w schronisku przed kleszczami.

Link to comment
Share on other sites

Kobietki ide dzisiaj do Pań poleconych przez wetki na wizytę , mam je pod samym nosem wiec skorzystam z okazji. Wysłałam pania mms zdjecia , Panie skłaniaja sie ku Lotce i Tonci , ale proszą o to by decyzja byla podjęta przez wolontariuszki bo to wy lepiej wiecie , ktora jest w wiekszej potrzebie.
Jestem pewna ,ze moja wizyta to tylko formalność , dosc długo rozmawialam z Pania przez telefon i nie mam obiekcji ani ani , no i jeszcze do tego moje wetki za nie reczą a do nich tez mam zaufanie.
Pani od Stefana zadzwoni do mnie jutro w ciagu dnia jak stoi z czasem

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłam sobie zadzwonić do schroniska. Rozmawiałam z P. Kierownikiem.

Lotka:) juz pisze dlaczego. Znajduje się aktualnie w schronisku, a że malizna, to wiadomo, jak się musi czuć.
Tońcia przebywa aktualnie poza. Więc sprawa jest prosta.
Najlepiej, jakby wyadoptować psiaka ze schroniska.

Mam nadzieje, że się uda.
[IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/250/36111.jpg[/IMG]
[IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/36111.jpg[/IMG]

płeć: suka
wiek: 2 lata 7 miesięcy
rasa: mieszaniec
Lotka

Mała jest objęta adopcją wirtualną przez dzieciaki ze Szkoły Podstawowej. Jak pójdzie do domu, to pewnie się dzieciaki ucieszą:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']to ja dzisiaj ide na wizyte i dzialamy co ?[/QUOTE]

Yhyyyy;) pewnie.

Fajne te sunie. Mi jeszcze w oko wpadła taka paskudka czarna, chyba ma na imię Mała.
Ale nie ma co na siłę pchać, jak Paniom spodobały się te akurat suczki.

Wielkie dzięki NiJaSe:)
[IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/250/31265.jpg[/IMG]
:lol:

Ale doczytałam, że ta charrrakterek ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...