Jump to content
Dogomania

NIKO - 22 luty 2010 r. najpiękniejszy dzień w życiu - MAM DOMEK!!!


Figafiga

Recommended Posts

Witajcie, ale pogoda, mam nadzieje że się polepszy na dniach. A właśnie nie przedstawiłam się:) Jestem z Iławy i to ktoś od nas, prawdopodobnie ja sprawdzimy domek:) Mam nadzieje że Niko trafi w nasze regiony:) Stresuja mnie takie wizyty przedadopcyjne bo tak bardzo się chce zeby ten domek był idealny..

Link to comment
Share on other sites

taki substytucik laptopa :-)

w naszej nomenklaturze (czyt. osób młodych :-)) towar wypasiony to fajna laska lub saszetki z Filipin bynajmniej nie z herbatą i nne takie, a w ichniejszej nomenklaturze (czyt. osób starszych) wypasiony towar to po prostu notesik, kalendarzyk, breloczek z Ameryki, albo buty z ambry lub ccc. Figa nie dziw się, oni ciężkie dzieciństwo mieli. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']taki substytucik laptopa :-)

w naszej nomenklaturze (czyt. osób młodych :-)) towar wypasiony to fajna laska lub saszetki z Filipin bynajmniej nie z herbatą i nne takie, a w ichniejszej nomenklaturze (czyt. osób starszych) wypasiony towar to po prostu notesik, kalendarzyk, breloczek z Ameryki, albo buty z ambry lub ccc. Figa nie dziw się, oni ciężkie dzieciństwo mieli. :loveu:[/QUOTE]

te twoje teksty powalaja mnie z nóg i pluje ze śmiechu na monitor...dobre dobre

Link to comment
Share on other sites

To była Marzanna zrobiona na warsztatach terapii zajęciowej, zorganizowanych przez pewien powiatowy urząd, finansowanych przez PARPę i oddział geriatrii, ręcznie robiona (jak widzisz głowę ma zrobioną z balonika helowego zakupionego na odpuście w roku 1914 - dar dzieci łowickich), na karku ma nawet logo "Romka", a włosy miały być wykonane, w ramach własnej inwencji twórczej obdarowanego, właśnie z załączonego kotka. Wszystko zniszczyłeś! A mówiłam im, żeby dołączyli instrukcję obsługi, mówiłam :placz:
A potem mówią, że urzędy bez sensu działają...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...