Jump to content
Dogomania

KOTY w Psim Aniele. Prosimy o dt i ogłoszenia!


pumcia02

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czyli co znowu zaczac podawac im unidox?
wczoraj zrobily nam baardzo niemila niespodzianke. kladziemy sie spac z tz. przy kazdym poruszeniu koldry, smród. nic nie mowiłam. ale ciagle smierdziało i to niczym swiezym...
zaczelismy wachac koldre poduszki i zlokalizowalismy ! dwie zaszczane poduszki i zaszczana koszulke tz. super...

Link to comment
Share on other sites

one sa zabójcze , Cubus znalazł sobie nowa zabawe - gania swój ogon.
była znajoma u mnie, jestem zadowolona bo wyszły przy niej (tzn do jedzenia ;) ale wyszły, nie chowały się).
wczoraj miałam telefon: dzien dobry w jakiej dzielnicy mozna zobaczyc kotki?
- Bialoleka nowodwory
- aha dziekuje do widzenia.

Więc fajnie byłoby jakby ktoś wstawil koty na strone... mysle ze np Vena miałaby już dom...

Link to comment
Share on other sites

kilka słów o kochanych kociakach :D

Zara broni jedzenia... jak ją podnioslam od miski podrapała mi rece (pierwszy i ostatni raz). jak cos jej się daje z reki to wyrywa i warczy. Cubus zaś bierze delikatnie. Wczoraj np Zara zabrała mojej once z pyska mieso i uciekała warcząc..
a tak z dobrych wiesci od jakis dwoch dni przed wypuszczeniem z klatki nastepuje przymusowe tulenie na rękach :D dobrze jest, nie uciekaja, nie prychaja..
niestety dalej nie mam telefonow po nie..
prawdopodobnie w pon pojdziemy do weta, odrobaczyc odpchlic

edit.
wow Rumi fajnie :)
do weta idziem w pon, teraz mam druga zmiane, i rano ciagle cos wypada. od pon pierwsza zmiana wiec wtedy na spokojnie pojde po pracy.
troche sie boje tej wizyty... choc to jeszcze pikus, ciekawe jak zniosa pozniej szczepienia..
to co brac fakture na azyl? bo bazarku nie dam rady zrobic.

Link to comment
Share on other sites

wrocilismy z lecznicy.
koty idealne! zachpowywaly sie slicznie! zadnego uciekania ani nic. jak to wetka powiedziala, troche niesmiałe :)
Zara wazy niecale 2kg, Cubus prawie 2,5kg
jestesmy odrobaczeni, odpchleni no i niestety caly czas koci katar sie kreci naokolo... Cubus ma dostawac krople, a Zara nie musi. nie trzeba dawac antybiotyku.



i musze koniecznie napisac, ze jak dzieciaki pierwszy raz zobaczyly Pume były mega przeatraszone, prychajaco drapiace. a teraz podchodza do niej i sie wyginaja , wachaja po pyszczkach :) nie wspominajac ze bawia sie jej zabawkami i przeskakuja przez nią na zmiane :)

Link to comment
Share on other sites

po miesiacu bycia kotow u mnie zaczely sie problemy z moim ojcem.. (dla wyjasnienia wynajmuje mieszkanie od znajomych moich rodziców). ojciec - przeciwnik kotów i w ogole zwierzat w mieszkaniu. pierwsze uwaza ze wszyscy się potrujemy , bo przeciez kot w mieszkaniu to trucizna :D po drugie przesmiardna panele i sciany, po trzecie jak przyjdzie wlascicielka mieszkania to nas wszystkich wywali.
Aha i czwarte , że moja Puma tez byla tylko na tymczas, a nikt mi nie wynajmie mieszkania z zoo.
Przypierdzielil sie, wiec nie odczepi dopoki koty nie znajda domow.
milosc do zwierzat w tej rodzinie przydzielila się tylko mi...

trzeba wzmóc poszukiwania domków, one sa tak kochane ze mi to juz trudno byłoby sie rozstac ;)
a dalej nie miałam po nie telefonu. nie wiem co jest nie tak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...