Jump to content
Dogomania

WORONA CUP-kto jedzie?


Ula

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bylam,zobaczylam....i jestem happy.Bylam tylko w niedziele,trafilam na chwile zanim PaY startowal.Bylo super,piesy pikne.Poznalam Kiki,Asie od Yukiego,Ewake,AnTu i PaYa(drugi raz :D ).

A co najwazniejsze za rok jade na worone i bede startowac z dwoma psami na rowerze.I do tego prawie na 100% bede mogla za rok na zlocik do bukowca pojechac.

Moi rodzice gledzili z ojcem PaYa chyba przez godzine i uznali ze to fajne towarzystwo i ze za ro kmoge startowac i ze raczej moge jechac do bukowca.

no prosze same korzysci

:D

Link to comment
Share on other sites

Byłam (tylko szkoda że tak krótko), zobaczyłam i jestem pod ogromnym wrażeniem. Podobało mi się tak bardzo że na pewno sama się zdecyduję na branie udziału w zawodach. Atmosfera super, Badi był w siódmym niebie (ja zresztą też - tyle psiaków). Cieszę się że miałam okazję was poznać. :D

Link to comment
Share on other sites

Ewaka ja Ciebie widziałam, ale jakos nie było okazji zeby sie przedstawić. Do Paya i Antu.

Dziekuję Wam bardzo ze mnie zabraliscie ze sobą. Wrazenia są super. Czorty są przekochane.

Miło było poznać Ulę i Kiki macie piekne psy.

Ewaka i Szybszy,(Ati?) widziałam was niestety nie pogadalismy sobie mam nadzieje że nastepnym razem uda się.

Teraz kombinuję z Sobótką, ale cos nie bardzo mi wychodzi, a może jednak się uda. :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Mi rowniez bylo milo poznac Asie I Kiki,oraz Ewake.Ale niesteety sobie z Kiki za duzo to nie porozmawialam,bo niestety nie umiem sie rozdwoic :(

Ale moze jak zlocik w gaskach :) wypali to wtedy sie narozmawiam za wszystkie czasy. :D

Link to comment
Share on other sites

Jezeli badi nie bedzie chcial anuka zdominowac to no problem.Anuk na smyczy jest taki glupi,jak jest luzem to powinno byc oki.

Poza tym on sie szybko oswaja. :wink:

A jak nie to kubel na morde i koniec przedstawienia. :D

Ale mysle ze wszystko byloby dobrze.

Ale najpierw trzeba miec chetnych co przyjada. Wiec mysl pozytywnie....i wymysl ze przyjedziesz. :)

Zwlaszcz ze z campingiem i miejscem nie ma problemu.A ceny na pewno nie beda takie duze.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...