Jump to content
Dogomania

KISZYNIÓW/Mołdawia 6, 7 II 2010


narisowa

Recommended Posts

jest już info:
2 x cacib + 1 x cac + specjalistyczna

miejsce wystawy - centrum wystawowe moldexpo

sędziowie:

[B]Espen Engh - norwegia[/B]
[B]Andrzej Mania[/B]
[B]Kisliakov A. - białoruś[/B]
[B]Radiuk S. - białoruś[/B]
[B]Cristian Ştefănescu - rumunia[/B]
[B]Petru Muntean[/B],rumunia

zgłoszenia e-mail: [B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] do 15 I 2010[/B]


[LEFT]cacib opłaty:
do 15 XII 2009 – 35 euro
do 1 I 2010 – 40 euro
do 15 I 2010 - 50 euro
cac:
15 XII 2009 – 25 Euro
15 I 2010 – 25 Euro
puppies -20 Euro[/LEFT]

[LEFT]jeżeli dwa psy to 10% taniej
jeżeli powyżej trzech psów to 20% zniżki
i nowy adres
[URL="http://www.fci.md"]www.fci.md[/URL][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

ja bym pojechala, szczegolnie, ze specjalistyczna terierow jest.
tylko nie mamy transportu... moze ktos by nas zabral? jedna osoba + maly pies?

nie wiem czy dobrze rozumiem. oplata 35euro jest za jeden cacib czy za oba? no i chyba nie ma ceny tej specjalistycznej podanej...?

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm no to teraz tez zdzierają po 50 euro.... Za te 3 wystawy 125 euro... To poważna kwota więc wolę płacić na miejscu niż wysyłac przelewem.... Kiedyś już wysłalam im kasę i zaraz potem ich zawiesili więc kasa przepadla....
Więc wysłać 50 czy zapłacić 50 na miejscu bez różnicy...
Jakby się grupa zbierała to ja jestem wstępnie chętna - mam swoje auto, moge jechać na czyimś "ogonie"...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Flaire']LadyDobermann bądź panbazyl - czy nadal macie wolne miejsca do Mołdawii?[/QUOTE]
Z tego co mi wiadomo,anramora organizująca wyjazdy od lat organizuje grupę do drugiego busa wyjazd oczywiście z Lublina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Z tego co mi wiadomo,anramora organizująca wyjazdy od lat organizuje grupę do drugiego busa wyjazd oczywiście z Lublina.[/QUOTE]
dokładnie tak. An nie ma tu profilu swojego i ja tak w jej imieniu czasem coś napiszę o nadwyżkach miejsc.
jeśli coś na pv do mnie lub do J.G.

editt - jest jeszcze jedno miejsce w drugim busie organizowanym przez Anramorę do Mołdawii!!!

Mail:
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='panbazyl']No i jak tam po wystawach?
Chwalcie się!!!!
czekamy![/QUOTE]

[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Jakoś nikt niechętny do chwalenia się to zacznę ja-[/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]nasza suka przywiozła z Mołdawii,z tych trzech wystaw:

[COLOR=Red]3xCAC,Res.CACIB,CACIB,BOB i CHAMPIONAT MOŁDAWII.

[COLOR=Black]Chciałabym tą drogą podziękować wszystkim osobom ,które przyczyniły się do sukcesu naszej suczki,a przede wszystkim anramorze i Magdzie!!![/COLOR]
[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Jakoś nikt niechętny do chwalenia się to zacznę ja-[/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]nasza suka przywiozła z Mołdawii,z tych trzech wystaw:

[COLOR=Red]3xCAC,Res.CACIB,CACIB,BOB i CHAMPIONAT MOŁDAWII.

[COLOR=Black]Chciałabym tą drogą podziękować wszystkim osobom ,które przyczyniły się do sukcesu naszej suczki,a przede wszystkim anramorze i Magdzie!!![/COLOR]
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/QUOTE]

Gratulacje :multi::multi::multi: i to nie tylko sukcesu wystawowego ale także wyprawy, bo przy aktualnych warunkach pogodowych to nie lada wyzwanie. A swoją drogą jaka aura aktualnie na Mołdawii? Czy też tak zasypane śniegiem jak u nas?
No i przy okazji nieśmiało porposzę :oops: o stawkę dogów niemieckich (deutsche dogge) i sędziów którzy je sędziowali. Obiecywałam już sobie że do Mołdawii nie pojadę .. ale jak to mówią do trzech razy sztuka :evil_lol: i chyba na ten trzeci raz się jeszcze skuszę :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...