Jump to content
Dogomania

KISZYNIÓW/Mołdawia 6, 7 II 2010


narisowa

Recommended Posts

[quote name='Szybowiec']Nie znalazłam w katalogu ani jednego lhasa apso...

simbik-prosisz i masz:
psy kl.ch.
DIAMOND DE TERRA ALANO hod i wł.Osoblivets-Ukraina
suka kl.ch.
ARIA BEL CANTO TERRA ALANO hod i wł.Osoblivets[/QUOTE]

Dziękuję :-), widzę że stawki w dogach jak za starych czasów ;-).

P.S. jakbym jeszcze tylko mogła poprosić o sędziów i w jakie dni psy były zgłoszone, bo w sieci wygrzebałam wyniki tylko z 6 lutego i się zastanawiam czy na 7 też były zgłoszone.

Link to comment
Share on other sites

Cześć. Opisuję wszystko.
W katologu brakuje psów- totalny bajzel, szybko starali się ponprawiać niescisłości, na biegu drukowali nam dyplomy i numerki startowe. Nie tylko ja znalazłam się w tej sytuacji, w katalogu brakowało wielu psów z Polski, z Rosji i z Ukrainy, jak sterczałam w tych kolejkach to się nasłuchałam.
[B]Bouvier des Flandres[/B] Moja [B]Fela Pod Starym Ratuszem[/B] (mama 3 miesięcznych bouvi-buziaków) dostała [B]3x CAC, 3xBOB, 2xCACIB,[/B] ponadto pierwszego dnia na CACIBowej i CACowej tylko jedne finały. I tak nasza Fela 1 dnia [B]BOG II[/B] a drugiego [B]BOG III.[/B] Przywiozła [B]Championa i Grandchampiona Mołdawii.[/B]
[B]Gończy Polski Nikodem Nasutowska Knieja[/B] otrzymał:[B]3x CAC, 3xBOB, 2xCACIB[/B], drugiego dnia [B]BOG III. Champion i Grandchampion Mołdawii.[/B]
Pucharów żadnych dopiero za I miejsce na grupie, za BOB nic nie dawali, medale i rozetki z plastikowej wstażeczki badziewiaste strasznie. Droga dziurawa podróż męcząca, Mołdawia bardzo biedny kraj.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja też jestem ogromnie zadowolona z wyjazdu. :) Pojechałam busem, który zorganizowała anramora (Ania). Dzięki temu, wszelkie problemy organizacyjne tej wystawy (których było, niestety, co niemiara :roll:) - mnie w ogóle nie dotyczyły... to Ania wystawała w nieskończonych kolejkach i załatwiała wszelkie formalności. Kobieta odwala kawał dobrej roboty!!! Teraz już wiem, że sama w życiu nie pojechałabym na wystawę do takiego kraju - i również, że na zorganizowaną przez Anię wycieczkę z przyjemnościa jeszcze pojadę. :)

Wrócilićśmy bez sukcesów na grupach, co nam się rzadko zdarza... Na jedną z grup w ogóle sie nie stawiłam, bo oceniał ją ten sam sędzia, co poprzedniego dnia :shock: . Natomiast mamy 4xCAC, 2xCACIB, 4xBOB. No i Ch. Mołdawii, wraz z dyplomem, który drukują na miejscu. Grand Championatu nie wykupiłam, bo mi było szkoda kasy (tam za te championaty się płaci :shock:).

Guinness zakończył też w Mołdawii Interchampionat, dokładnie w rok i jeden dzień po jego rozpoczęciu. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...