Jump to content
Dogomania

Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)


madzia20sosnowiec

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='alive']łazienka jest zamknięta, jak to zamknięta? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]
hahahahah :evil_lol:

**********************

Madzia i Gajka, moje kochane dziewczynki :loveu:
Wszystkiego dobrego w [COLOR=red][B]Dniu Kobiet [/B][/COLOR][COLOR=black]życzy wasz fafluniec Ben :loveu::loveu:[/COLOR]

[img]http://takietamzdjecia.blox.pl/resource/frezja.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][COLOR=Indigo][I][B] W niedziele o 12 stej w katowicach przy MC Donalsie ;-) spotkanko powystawowe .....Madzia jako pierwszodowodząca !!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/I][/COLOR][/quote] Jak "powystawowe"??/ Przecie briardy dopiero o 12.30!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][COLOR=indigo][I][B]A ktory jest obok fontanny ????? heheeheh [/B][/I][/COLOR]
[I][B][COLOR=indigo]bedziem sobie machac nad ringami co zdezorientuje sedziów ;-) na wiadoma korzysc eheheh;-)[/COLOR][/B][/I]
[/quote]

obok fontanny jest KFC, Mc Donald jest nizej :evil_lol:
ja na wystawie od 8 bede prawdopodobnie :loveu:
musze portfel uzupełnic, co by psom cos nakupowac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']nooo zakupy to będą... ja już przyjęłam zamówienie znajomej na obrożę i gwizdek bo sama jechać nie może ;)
a co do spotkanka-mamy problema:evil_lol:[/quote]

wszystko przez to, ze madzia nie chce wejsc na dogomanie i umawia sie po kątach :evil_lol:

ja niestety zakupie tylko jakies pewnie swinskie uszy, bo moje psy mają rozmiary XXL co niestety przekłada sie tez na cene :placz: chyba, że pasy do samochodu kupie :hmmmm: nie wiem :hmmmm:


[B]MADZIA JA CIE PROSZE WRACAJ BO JA JUZ NIE PAMIETAM JAK TY KOBIETO WYGLADASZ[/B] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No wracaj, wracaj!
Jak Panienkabubu nie pamięta jak Ty wyglądasz:evil_lol: , to już jest tragedia:shake:
Wracaj i dawaj foty za to, ze Cię tak długo nie było;). Ja jak wróciłam po nieobecności, to od razu wstawiłam pełno fot:p

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=Red]Apeluje do Kasi Bubu!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=Red]Jeżeli spotkasz tą okropną dziewuchę, to proszę Cię, dokop jej ode mnie![/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=Red]Bo podpada okrutnie![/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=Red]Podpisano:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=Red]Kasia P.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...