Jump to content
Dogomania

Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)


madzia20sosnowiec

Recommended Posts

[quote name='Gosiek']czesć Madziu - błagajacy pies bardziej mi na tej focie na kokietującego wygląda :lol::lol::lol:[/quote]

[quote name='PiotrekJ']Jaki błagający? To spojrzenie zalotne jest jak nic :cool3: ...[/quote]

ahahhahaha no tak ona kokietowała moje ukochane ciasteczka :cool3: :cool3: :cool3:
[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7806/tndscn35696ul.jpg[/IMG]


a wogole to dziendoberek wszytskim, dzien ok, nasza pudlica misia miała dzisiaj usg i biopsje, jak narazie jest ok :multi:
niestety nie zabiawie dzisiaj u was długo bo musze uciekac w ksiazki mam tyle do zrobienia w tym tygodniu ze nie wiem od czego zacząc i gdzie rece włozyc :oops: :-( dlatego musicie mi wybaczyc nieobecnosc, ale bede tylko gosciem w najblizszych dniach na dgm :-(


aha i dla zainteresowanych bede w warszawie w czwartek wiec moze wkoncu wpadniecie na dworzec przywitac mnie chlebem i solą i wodką do cholerki :eviltong: jade rano o 8 i o 12 mam szkolenie myśle ze ok 14 bede wolna a ok. 17 bede miała pociag powrotny wiec bede miała chwilke czasu :cool3:


i jeszcze gajek na koniec :loveu:
[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5128/tnimg22759wk.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madzia18sosnowiec']

aha i dla zainteresowanych bede w warszawie w czwartek wiec moze wkoncu wpadniecie na dworzec przywitac mnie chlebem i solą i [B]wodką[/B] do cholerki :eviltong:



[/quote]
chleb i sól rozumiem , ale po co ta wodka ?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:


Madziu, pozostaje mi zyczyc przyjemnej nauki i zaglądaj czasami na dogo...:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alka']chleb i sól rozumiem , ale po co ta wodka ?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/quote]

hhaahaha ala zebym miala czym zapic tą sól i chleb :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:


[quote name='Teklunia']Czesc MAdziu :smile:

W czwartek powiadasz? :cool3:
Ja do 18 w czw. jestem wlasnie wolna, wiec...:cool3::cool3::cool3:
Moze, moze wreszcie by sie udalo :smile:[/quote]


kasia jaka to jest dzielnica?bo ja i tenusia chciałabym wymiziac :eviltong: moze spod hotelu podjade w jakies dogodne miejsce zebys sie nie trzaskała z psem jeszcze :p nr telefonu mam, wiec bede ci pisac, mysle ze ok. 14 bede wolna juz, wiec .... :lol: :lol: :lol:


[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#800080]Madziu jak już się spotkasz z Kasią jutro to ją prowij do nas na Śląsk pliss [/COLOR][/SIZE][/FONT]:lol:[/quote]

wsadze ją do torebki razem z tenusiem :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć :p ...

[quote name='Teklunia']W czwartek powiadasz? :cool3:
Ja do 18 w czw. jestem wlasnie wolna, wiec...:cool3::cool3::cool3:
Moze, moze wreszcie by sie udalo :)[/quote]

To być może będzie Nas troje :cool3: :p ...

[quote name='madzia18sosnowiec']kasia jaka to jest dzielnica?bo ja i tenusia chciałabym wymiziac :eviltong: moze spod hotelu podjade w jakies dogodne miejsce zebys sie nie trzaskała z psem jeszcze :p nr telefonu mam, wiec bede ci pisac, mysle ze ok. 14 bede wolna juz, wiec .... :lol: :lol: :lol:[/quote]

Do Kasi dojedziesz praktycznie jednym autobusem z hotelu, o którym pisałaś ;) ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia18sosnowiec']czes piotr :eviltong:

spod hotelu jest chyba 154 o ile sie nie mylę?
dałbys rade do kasi podjechać:cool3: :cool3: :cool3:[/quote]

154 do Kasi nie dojedziesz :shake: ...
Przy Żwirki i Wigury wsiadasz w 188 w stronę Olszynki Grochowskiej, wysiadasz na rondzie Wiatraczna i podjeżdżasz ze 2 - 3 przystanki tramwajem w stronę Gocławka ;) ...
Dopiero jutro będę mógł Ci powiedzieć czy podjadę, nie wiem o której pracę skończę :shake: ...

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Madziu,[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]ale Wam fajnie :-([/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Marudo, pakuj się w pociąg i przyjeżdżaj ;) ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiotrekJ']


Marudo, pakuj się w pociąg i przyjeżdżaj ;) ...[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Madza jedzie na szkolenie, więc co ja będę w tym czasie sama w środku stolicy robiła :eviltong: tak w ogóle to muszę zacząć zbierać na ten bilet lipcowy, a moze samolotem podlece haha :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]ech no bardzo bym kciała przyechać, ale jutro zdaje przedsiębiorczość, więc nawet gdyby to nie mogę :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Zawsze wszystkim mówiłem, że szkoła to same problemy i niedogodności :roll: :evil_lol: :evil_lol: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiotrekJ']Zawsze wszystkim mówiłem, że szkoła to same problemy i niedogodności :roll: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]no ale wiesz ja kcem miec 6 a koniec :oops:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a w ogóle to szkoły zostało jeszcze chyba "ty;lo" 16 dni :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]no ale wiesz ja kcem miec 6 a koniec :oops:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: No co Ty? Ja przez całe Liceum może z jedną cząstkową taką ocenę miałem :roll: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiotrekJ']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: No co Ty? Ja przez całe Liceum może z jedną cząstkową taką ocenę miałem :roll: ...[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a ja to żadnej cząstkowej 6 w tym roku chyba nie miałam, no sory z religii :evil_lol: Mamy przedsiębiorczośc dopiero od grudnia, bo wcześniej nikogo nie było, bo Dyrektor nie umiał nikogo znaleźć :roll: no i u babki łatwo można dobre ocenki zbierać a potem przygotować jakąś lekcje no i mieć nadzieję, ze da 6 :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiotrekJ']154 do Kasi nie dojedziesz :shake: ...
Przy Żwirki i Wigury wsiadasz w 188 w stronę Olszynki Grochowskiej, wysiadasz na rondzie Wiatraczna i podjeżdżasz ze 2 - 3 przystanki tramwajem w stronę Gocławka ;) ...
Dopiero jutro będę mógł Ci powiedzieć czy podjadę, nie wiem o której pracę skończę :shake: ...

[/quote]

łoooki, zapisane i schowane :cool3: bede blądzic jutro :lol:
a piotr ja zadnych wymowek nie chce słyszec :mad:

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#800080]a w ogóle to szkoły zostało jeszcze chyba "ty;lo" 16 dni :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

daga jak cie prosze, nie dobijaj :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia18sosnowiec']
kasia jaka to jest dzielnica?bo ja i tenusia chciałabym wymiziac :eviltong: moze spod hotelu podjade w jakies dogodne miejsce zebys sie nie trzaskała z psem jeszcze :p nr telefonu mam, wiec bede ci pisac, mysle ze ok. 14 bede wolna juz, wiec .... :lol: :lol: :lol:
[/quote]
Czesc Magda :) Widze ze jestesmy umowione bez mojego w tym udzialu :lol:
Az nie wierze ze sie jutro spotkamy!!! Strasznie sie ciesze!!! :)
Ale mam jedna uwage - jutro moj TZ bedzie mial meska imprezke w domu, z ja i Tenus wybywamy do mojej mamy na przechowanie... To moze umowmy sie tam po prostu? Bedziemy same i tak :D
Mozemy wczesniej sie jakos zgadac i dokladnie umowic. Moge gdzies po Ciebie wyjsc jak chcesz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']On by pewnie woła, zebys sie rozebrala :diabloti:[/quote]


hahahah nie wiem nic mi na ten temat nie wiadomo :cool3:


[quote name='Teklunia']Czesc Magda :) Widze ze jestesmy umowione bez mojego w tym udzialu :lol:
Az nie wierze ze sie jutro spotkamy!!! Strasznie sie ciesze!!! :)
Ale mam jedna uwage - jutro moj TZ bedzie mial meska imprezke w domu, z ja i Tenus wybywamy do mojej mamy na przechowanie... To moze umowmy sie tam po prostu? Bedziemy same i tak :D
Mozemy wczesniej sie jakos zgadac i dokladnie umowic. Moge gdzies po Ciebie wyjsc jak chcesz...[/quote]

chce chce chce!tylko gdzie?:razz: bo ja warszawy nie znam tylko mi powiedz gdzie do jakiego autobusika mam wsiasc i ile przystankow :cool3: wyjątkowo kupie sobie bilet :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...