Jump to content
Dogomania

Feluś z Duczek jest już w NOWYM DOMKU!!!!!!


Negri_2008

Recommended Posts

  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Red][B]Wycofana i zlękniona Hope potrzebuje dt, inaczej sunia umrze w schronie bez szans na jakąkolwiek adopcje.
[U]
Szukamy odpowiedzialnych dt i zbieramy deklaracje dla Hope. proszę o pomoc![/U]
[URL="http://www.dogomania.pl/../174165-Hope-juA-straciA-a-nadziejAE-rozpoczynamy-walkAE-o-psie-A-ycie"]http://www.dogomania.pl/threads/1741...-o-psie-A-ycie[/URL][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

wczoraj jak bylam u wetki to powiedziala ze Felus powinien miec zdjete szwy 24.12 lub tak jak Gabi 27.12. Watpie czy ktos w wigilie bedzie mial czas jechac do weta wiec moze ktos bedzie mogl przywiezc Felka w niedziele 27.12 na zdjecie szwow do wolomina. Przypominam ze w tej lecznicy zdjecie szwow jest wliczone w cene zabiegu. Z drugiej strony jesli nie znajdzie sie transport szwy mozna zdjac w innej lecznicy, mysle ze koszt nie bedzie jakis wielki powinien kosztowac 15 zł z tego co mi wetka powiedziala..
wiec mamy czas zeby sie zastanowic...

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj odwiedziłam Państwa zainteresowanych adopcją Pchełki.
Mała bardzo się spodobała i z wzajemnością.
Państwo niestety wyjeżdżają na Święta i Sylwestra i mogą wziąć Pchełkę 3-4 Styczeń.
Ja odczucia mam dobre.
Małżeństwo z dzieckiem 6 lat + kot.
Dom z ogrodem.
Odszedł im bokser mający (15 lat) półtora roku temu i już dawno myśleli o psie , gdy zobaczyli moje ogłoszenie odrazu zadzwonili.
Dziewczyna pracuje z moim mężem więc będę miała psinę pod kontrolą.
Są za sterylizacją.

Co Wy na to ??
Obiecałam że jutro dam im odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że trzeba spróbować. Pchełka fanatastycznie rozwija się, dzięki opiece Gryzeldy i wyciąganiu za uszy przez Felka.

Gryzeldo, bałaś się oddawać któregokolwiek z psiaków w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.
Sama sprawdziłaś domek i jesteś spokojna, więc my tym bardziej !!!
I bardzo, bardzo Ci dziękujemy za zaangażowanie Twoje i Twojego męża by podopiecznym znaleźć ten wymarzony dla nich dom.

Pchełka jest gotowa na dom. "Jestem na tak"

Link to comment
Share on other sites

Gryziu,
Pchełka poczyniła ogromne postępy. Kiedy byłam u psiaków jeszcze w Duczkach, to właśnie Pchła i Bursztyn omijali mnie najszerszym możliwie łukiem.
Sunia jest jeszcze młodziutka i wszystko przed nią.
Bardzo chcę żeby trafiła do swojego domku, bo to najwyższa pora - im dłużej będzie z Tobą i Felkiem tym gorzej każde z Was przeżyje tą rozłąkę.
Co do wyjazdu Państwa - może już wcześniej mieli zaplanowany ten wyjazd i chcą skorzystać zanim znów pojawią się dodatkowe obowiązki - rozumiem to.
I żeby była jasność - nie staram się pozbyć Pchły z Twojego DT (ze względów finansowych ) ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...