Jump to content
Dogomania

Galeria MIKIEGO ~ yorkowego sreberka ~


Magda

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='madziasto4']czesc Madzia
my też myślimy nad jakimś koszyczkiem...:roll: a ten Wasz koszyk to jest taki zwyczajny rowerowy czy jakiś specjlany dla psów :lol:[/quote]

Koszyk jest taki zwyczajny rowerowy. Mozna go kupic w sklepie rowerowym. Tylko jest kilka rodzajow... my mamy taki, zeby Miki mogl siedziec prosto (czyt. pyskiem do drogi:lol:) i jest jeszcze wersja, ze siedzi bokiem i musi obracac glowe.

Basiu on sie nie boi:cool3: Siedzi grzecznie na kocyku i podziwia krajobrazy (oczywiscie jest przypiety do szelek)

Aha....Magda gdzies na yorkach jest temat rowerowe podroze z yorkiem:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Ach.....ta skleroza. Musze pomyslec o co chodzi z ta lista:roll:[/quote]
Och, chodzi o liste gg Łajzunio! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Ale Miki ma fajnie, ze tak sobie podrozuje... Ciekawe jakby to u nas wyglądało... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ale suuuper...chyba kupię sobie rower z koszykiem. Próbowałam Figę wsadzać do rowerku córeczki, bo też ma podobny koszyk ale nie chce:razz: Może ze mną by się nie bała, ale uwielbia jeździć w wózku dziecięcym:roll:
buziaki dla podróżowicza:p

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry!!:multi:
Przepraszam, ze tak dlugo sie nie odzywalam, ale mam bardzo duzo na glowie... Nauczyciele nie maja dla nas litosci:shake: Teraz jeszcze to jutrzejsze bierzmowanie i koniec na ten tydzien. W piatek drugie klasy pisza probne testy, a ja mam skrocone lekcje:evil_lol::evil_lol:

Od was to sie nie mozna oderwac. Dzien bez was jest dniem zmarnowanym.:lol:

A foteczki beda juz niedlugo (o ile paczka dotrze na czas:roll:).

Dziekuje za to, ze o nas nie zapominacie! DUZE BUZIAKI DLA WAS!!!
[CENTER]:buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Czesc!
Wrocilam! Cieszycie sie?:cool3::evil_lol:
Nareszcie moge troszeczke odsapnac po dosyc trudnym tygodniu. Jutro tylko kilka lekcji i upragniony weekend:multi:

Dzisiaj Madzia byla bierzmowana i dlatego czuje sie usprawiedliwiona, ze mnie z wami nie bylo:evil_lol:

Mysle, ze jutro powinny byc juz jakies fotki:roll:

Narazie pozdrawiam i zmykamy na spacerek.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Cześc Bierzmowana Madziu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Zdradź nam jakie sobie wzięłas trzecie imię :razz: ja mam Wiktoria :cool3: :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Dzisiaj posiedzimy sbie dłużej na dogo co?? i zaległosci nadrobimy :lol: ja też ich mam od kilometra i jeszcze troche :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Mamy nadzieje, ze paczka z przesyłeczką dotrze niebawem i bedziemy miec duuuzo fotek Mikiego :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#800080]Pozdrawiamy
Dagusia&Oskarek :cool3:[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Czesc!
Wrocilam! Cieszycie sie?:cool3::evil_lol:
Nareszcie moge troszeczke odsapnac po dosyc trudnym tygodniu. Jutro tylko kilka lekcji i upragniony weekend:multi:

Dzisiaj Madzia byla bierzmowana i dlatego czuje sie usprawiedliwiona, ze mnie z wami nie bylo:evil_lol:

Mysle, ze jutro powinny byc juz jakies fotki:roll:

Narazie pozdrawiam i zmykamy na spacerek.[/quote]pewnie ze sie cieszymy! i z Twojej obecnosci i z Twojej "swietosci" :lol:

a jeszcze bardziej sie ucieszymy jak juz aparat dotrze i pokazesz troche swoich zwierzow :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...