Jump to content
Dogomania

Galeria MIKIEGO ~ yorkowego sreberka ~


Magda

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Będą zdjęcia! Obiecuję:loveu: Dzisiaj dowiedziałam sie, że wyjeżdżam do Poznania na 2 tygodnie, ale będzie przez jakiś czas internet, więc zdążę wszystko pokazać:p

Wystawa się udała, ale spadł deszcz:cool1: Grr...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Madziu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]To jak Ty się tak dowiadujesz z dnia na dzień, że gdzieś wyjeżdzasz to może i do Bournemouth byś się wybrała, co? :cool3: :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A tak swoją drogą to wiesz przyzwyczaiłam się już do Mikusia bez gumeczki i podoba mi się chłopak zwłaszcza z tym jęzorkiem na wierzchu i ze spuszczoną mordusią, normalnie żywa maskota :loveu: chciałabym taką, aj zatuliłabym ją na śmierć :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A to już niedługo prackę zaczynasz, czyli będziesz tak jak ja rzadko na kompie? Będzie mi razniej jak ktoś inny będzie miał tyle samo zaległości co ja :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Mizianki dla chłopaka i pozdrowionka da Ciebie ode mnie :p[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76']No i gdzie te zdjęcia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSwait.gif[/IMG] buu

Cze Madziu, pozdrawiamy słonecznie i opowiedz coś o wystawie.[/quote]

Będą, ale komputer brata jest tak powolny, że już nie mam siły... Zdążyłam wkleić trochę zdjęć z wystawy na yorkach i dzisiaj chyba na tym zakończę (a może wieczorkiem coś pokażę;)).

Co tu mówić. Wystawa jak wystawa. Na początku pogoda była super. Nie ciepło, nie zimno, ale potem przyszła burza i wszystkich wygoniła pod namioty:cool1: Buty mi przemokły, spodnie nasiąknięte wodą do kolan, ale i tak byłam zadowolona. W końcu spotkałam Martę, Renatę i Dagmarę:loveu: Bardzo miło mi się gawędziło w przerwach między foceniem (a dużo tych przerw nie było:lol:)

[quote name='PositiveThought']dzień dobry Madzik,
pokazuj co tam masz dobrego!

:calus:[/quote]

Pokażę, pokażę:p

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Madziu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]To jak Ty się tak dowiadujesz z dnia na dzień, że gdzieś wyjeżdzasz to może i do Bournemouth byś się wybrała, co? :cool3: :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A tak swoją drogą to wiesz przyzwyczaiłam się już do Mikusia bez gumeczki i podoba mi się chłopak zwłaszcza z tym jęzorkiem na wierzchu i ze spuszczoną mordusią, normalnie żywa maskota :loveu: chciałabym taką, aj zatuliłabym ją na śmierć :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A to już niedługo prackę zaczynasz, czyli będziesz tak jak ja rzadko na kompie? Będzie mi razniej jak ktoś inny będzie miał tyle samo zaległości co ja :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Mizianki dla chłopaka i pozdrowionka da Ciebie ode mnie :p[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Już lecę:multi: Po drodze załapie sie na Oskarka i razem przylecimy:cool3:

No, no... tylko uważaj z tym tuleniem:mad: Chcesz, żeby mu gały wyleciały od uścisku?

Nie będę rzadko, bo pracuje tylko w weekendy:eviltong: Mam 5 dni na nadrabianie:diabloti:

My również pozdrawiamy i przesyłamy buzi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][I][COLOR=navy]Dzień dobry Madziu :)[/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy]Z Ciebie to zabiegana dziewczyna...[/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy]Pozdrawiamy Cie cieplutko miłego dzionka życzymy [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/milosc2/23.gif[/IMG]i slemy mocne tulaski :calus: [/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy]Mizianko dla Mikusia[IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/milosc2/27.gif[/IMG][/COLOR][/I][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...