Jump to content
Dogomania

Kropka - na dzień kobiet dostała DOM!!!!!!!


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunia jest nadal w schronie, mrozy trochę mniejsze, więc miewa się nienajgorzej.

Kropka mieszka w pojedynczym dużym boksie adopcyjnym, ale to jej nie pociesza zbytnio, ponieważ nie ma swojego jedynego człowieka.

W czwartek była z nami na spacerze w lesie (nie wiem czy w sobotę też, bo mnie nie było), strasznie zdenerwowała się na mojego psa, rozpoznała, że jest poza schroniskowy i trzeba było trzymać ich w pewnej odległości, uznała raczej, że mojego Hyźka nie powinno na tym spacerze być, bo z pozostałymi psami i suczkami schroniskowymi spacerowała bez spięć, a może nienawidzi psów rasowych, bo sama jest ofiarą pseudo...

Link to comment
Share on other sites

to zdjęcie jest piękne....ujęła mnie Kropencja...najpierw spojrzała się na mnie a potem na kłódkę i zapięcie kojca....ludzie zauważcie ja i się w niej zakochajcie...zaadoptujcie...

[URL=http://img709.imageshack.us/i/dsc0501t.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/2834/dsc0501t.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Andrea sprawdziła dom dla Kamy ( tak ją nazywamy bo Kropek jest dużo i trudno identyfikować sunie) . Umowa adopcyjna będzie z Fundacją , dom jest pewny , zbierajcie na transport albo szukajcie transportu ,do granicy ,prawdopodobnie będzie to Frankfurt nad Menem. Wiesci o Kamie beda przesyłane przez Fundację na Waszego maila . :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota']Andrea sprawdziła dom dla Kamy ( tak ją nazywamy bo Kropek jest dużo i trudno identyfikować sunie) . Umowa adopcyjna będzie z Fundacją , dom jest pewny , zbierajcie na transport albo szukajcie transportu ,do granicy ,prawdopodobnie będzie to Frankfurt nad Menem. Wiesci o Kamie beda przesyłane przez Fundację na Waszego maila . :lol:[/QUOTE]

Dorota dziekujemy za pomoc ale ja nadal mam mnóstwo watpliwości!Proszę odpowiedz jakie są wyniki wizyty przedadopcyjnej,czy jest to dom stały czy tymczasowy,jaki jest adres tego domku i jaki jest nr telefonu do tego domku.W Niemczech przebywają osoby ,które mogłyby sprawdzic nam ten domek.Musimy miec pewność ,że pies nie trafi,np:do hotelu,który niczym nie będzie róznił się od warunków w naszym schronisku.Chcemy takżę otrzymać treść umowy zanim podejmiemy jakiekolwiek rozmowy,najlepiej jakby była przetłumaczona na język polski.Nie wiemy nić o tym co i jak załatwiacie a chcemy nie mieć zadnych watpliwości!

Link to comment
Share on other sites

W kwestii formalnej Proszono o dom dla Kropki. Nie było innych chętnych, podjęła się tego Dobermann Nothilfe.
Znaleźli dom stały, przeprowadzili wizytę przed adopcyjną - wypadła bardzo dobrze. W tej chwili pracują nad logistyką transportu.
Do DNH mamy tak samo duże zaufanie, jak do Dalmatiner SOS. Wiem, kto sprawdzał dom - osoba, która znalazła i pilotuje domy dla 4 naszych psów. Mamy o nich pełna informację.
Nie spodziewajcie sie tutaj na watku nazwiska, telefonu i adresu domu docelowego. Dalmibea, mam nadzieje, potwierdzi, że nie ma takiej procedury - na watkach dalmatyńczyków, które znalazły domy przez Dalmatiner SOS również nie ma pełnych danych osobowych - dostęp do tych danych ma tylko fundacja.
Kropka znalazła dom stały, bo taka była nasza prośba do DNH.
Proszę o potwierdzenie, ze Kropka skorzysta z tego domu. Jeśli nie jestescie zainteresowane, to również prosze o takie oświadczenie.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jak napewno wiecie naleze do sos-dalmatinerrettung i skoro bierze ja Dobermanhilfe to nie moge sprawdzic domku , bo jedna Fundacja nie miesza sie do drugiej.
[/QUOTE]
Oczywiście, wiemy.

Prosimy tylko o konkretne informacje, ponieważ poszukujemy dla Kropki DS. DT poszukujemy tylko dla psiaków zagrożonych, starszych, chorych lub nadto podobającym się właścicielom łańcuchowym. Kropka mieszka w pojedynczym, dużym boksie, ma porządną i ładną budę, nie choruje i nie grozi jej łańcuch. Dlatego nie ma sensu zabierać jej, np. do hotelu, bo równie dobrze na DS może czekać u nas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']W kwestii formalnej Proszono o dom dla Kropki. Nie było innych chętnych, podjęła się tego Dobermann Nothilfe.
Znaleźli dom stały, przeprowadzili wizytę przed adopcyjną - wypadła bardzo dobrze. W tej chwili pracują nad logistyką transportu.
Do DNH mamy tak samo duże zaufanie, jak do Dalmatiner SOS. Wiem, kto sprawdzał dom - osoba, która znalazła i pilotuje domy dla 4 naszych psów. Mamy o nich pełna informację.
Nie spodziewajcie sie tutaj na watku nazwiska, telefonu i adresu domu docelowego. Dalmibea, mam nadzieje, potwierdzi, że nie ma takiej procedury - na watkach dalmatyńczyków, które znalazły domy przez Dalmatiner SOS również nie ma pełnych danych osobowych - dostęp do tych danych ma tylko fundacja.
Kropka znalazła dom stały, bo taka była nasza prośba do DNH.
Proszę o potwierdzenie, ze Kropka skorzysta z tego domu. Jeśli nie jestescie zainteresowane, to również prosze o takie oświadczenie.[/QUOTE]

[B]Oczywiście nikt nie oczekuje danych na wątku forum, jednak aby adopcja odbyła się zgodnie z umową, którą schronisko podpisuje z adoptującym wszelkie dane muszą być przekazane schronisku. W umowie jest punkt o informowaniu oddającego do adopcji o zmianie właściciela, miejsca pobytu z podaniem adresu.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...