Jump to content
Dogomania

** Omena jest teraz Sziwą !!! MA DOM ! : )


olalolaa

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

właśnie nie mam zaufania zadnego do takich osob, chocby nie wiem jak dobrze opiekowała się psem.. wczoraj przy okazji szukania tego hotelu natrafilam na jakies forum ( nie moge tego teraz znalezc) i wypowiedz jakiejs dziewczyny, ktora zostawiła tam swoją młodą bokserkę kiedy pojechała na wakacje, byla zdrowa calkowicie i radosna, a jak wrocila powiedzieli jej ze suczke z niewiadomych powodow zdechla i pokazali nawet protokul sekcji.. ale przyczyny smierci nie znalezli :p, raczej sproboje cos sie dowiedziec z tym drugim hotelem..

Link to comment
Share on other sites

o mam z forum bokserow ;) wypowiedz: Szczerze nikomu nie polecałabym tego hotelu.
Oddałam tam swoją ukochaną roczna bokserke i po powrocie z wczasów dowiedziałam sie o jej śmierci z niewiadomoge powodu. Przedstawiono mi protokół sekcji, ale jak mozna w niego uwierzyć kiedy nie mogłam juz zobaczyć psa bo został zakopany, a w dniu w którym ja oddawałam była wspaniała, wesołą, pełna życia bokserką. Radzę wszystkim zastanowićsie dobrze przed oddaniem tam swojego ukochanego pupila.

Link to comment
Share on other sites

miałam tez telefon, Pani wydawała się w rozmowie miła i konkretna, nie powiem, wzbudziła moje zaufanie, na razie powiedziała ze postara się zobaczyc sunie w schronie w tym tygodniu.
A ja tymczasem urobiłam, rodziców trochę, i na 90% zgadzają się wziąść ją do siebie, zeby wysterylizować..
Jest ktoś w stanie się złożyć na sterylke?
Ja nie będę miała czystego sumienia jak ktoś ją wezmie ze schroniska bez sterylizacji, za posrednictwem tych ogłoszeń :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']miałam tez telefon, Pani wydawała się w rozmowie miła i konkretna, nie powiem, wzbudziła moje zaufanie, na razie powiedziała ze postara się zobaczyc sunie w schronie w tym tygodniu.
A ja tymczasem urobiłam, rodziców trochę, i na 90% zgadzają się wziąść ją do siebie, zeby wysterylizować..
Jest ktoś w stanie się złożyć na sterylke?
Ja nie będę miała czystego sumienia jak ktoś ją wezmie ze schroniska bez sterylizacji, za posrednictwem tych ogłoszeń :shake:[/QUOTE]

Czekamy za dobrymi wiadomościami. U mnie jest już krucho, ale za pod koniec przyszłego tygodnia coś już bym miał.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Prosimy o pomoc w znalezieniu domu dla tej pięknej suni
zbieramy również pieniądze na jej sterylizację...
zapraszamy na jej wątek ... kliknij na obrazek i poznaj jej smutną historię
to młoda smutna suczka , która nie odnajduje się w schroniskowej rzeczywistości.....[/SIZE][/FONT][/I]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/zbieramy-na-strylke-sliczna-szarosc-omena-typie-rasy-pon-bardzoteskni-172983/"][IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/obr/oma.jpg[/IMG][/URL]



zaznaczcie wiadomość i roześlijcie po wątkach
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

no tlumow nie ma :shake: wlasciwie nikogo nie ma.. namawiam mame zeby wziasc ją juz pojutrze albo w czwartek :lol: chwilowo nie mamy samochodu ale mam nadzieje ze cos wymysle ;) jak juz ja mam brac to jaknajszybciej prawda? :razz: No i mam jeszczenadzieje ze nie bedzie spiec z moimi sukami.. z jedna moga byc , druga jest lagodna bardzo, hmm ale Omena jest od nich wieksza to mysle ze ustapia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...