Jump to content
Dogomania

** Omena jest teraz Sziwą !!! MA DOM ! : )


olalolaa

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

byłam z nią dwa razy na spacerze i przy mijaniu jakis innych psow, obcych zero agresji, raczej na psy uwagi nie zwraca, lgnie do ludzi ;) mysle ze nie ma problemu z innymi psami
mam prosbe, zrobilabys jeszcze jakis banerek na szybko dla tego biedaka? zaledwie pare boksow od naszej szarej..
[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13474931#post13474931]Okropnie przestraszony szczeniak, PILNE DT * czeka.. Częstochowa - Dogomania Forum[/url]
hmm a moze wymyslimy im jakies imiona? :roll: ja juz mysle pare dni ale nie wiem..

Link to comment
Share on other sites

a jak Ty będziesz w schronisku w najbliższym czasie , do której czynne jest schronisko ? czy jest czynne w środę ? jeśli byłabyś tam jutro pod wieczór (po 17/17:30) podesłałabym tam moją córkę , a jeżeli w środę to może razem obejrzałybyśmy ją . no nie wiem, narazie tak na szybko myślę, może DT dałoby radę , ale nie wiem jak z naszą Figą się dogadają bo ona to aspołeczna jest :)

Link to comment
Share on other sites

hmm niestety psy wydają tylko do godz 14 codziennie, w tygodniu chyba od 9 rano, w sobote od 10, mogłabym zadzwonic do nich i zapytac czy mozna na chwilę przyjechać zobaczyć psa. Jesliby pozwolili to moge przyjechac, nie ma problemu, tylko w srode tez swięto to chyba nas nie wpuszczą... A w sobote albo nie będzie mnie w ogole albo dam rade przyjechac na jakies dwie godziny chociaz od 11-13

Link to comment
Share on other sites

no to ciężko .... w czwartek piątek odpada , sobota nie wiem niedziela też nie , środa byłaby dobra bo zabrałybyśmy Figę i sprawdziły ich reakcję , tylko Figa tuż przed cieczką to też niedobrze ale nie znam się na tym za bardzo... to jak nie w tym to jakoś w przyszłym tyg , a na razie może po wątkach różnych pokrążymy i poofujemy .... banerek szczeniaka wstawię do tamtego wątku

Link to comment
Share on other sites

podeślij :loveu: z suni piękny kudłaczek myślę czy nie zabrać jej do siebie ale mąż sceptycznie się do tego odnosi ...przeprowadzam negocjacje , mam w planie zabrać go do niej do schroniska , tym bardziej że ktoś musi mnie tam z córką i moją Fiśką zawieźć , żeby się sunie poznały ... pomalutku ...wierzę że się uda ;)

Link to comment
Share on other sites

no to tzrymam mocno kciuki , za męza tez, obysię zgodził hehe :razz:

mialam rano jeden tel z posrednika ale pani zrezygnowala, wszystko ok tylko stwierdzila ze troche za duza jak powiedzialam ze jest nieco nad kolano..
z dt na razie nic nie wiem, a do schroniska dzwonilam, jutro nie mozna przyjechac

Link to comment
Share on other sites

Sunia już jest na wątku kudłatych do adopcji (nr 75):

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-aktualizacja-str-1-3-a-146370/index2.html[/url]

Jest też na stronie:

[url=http://www.psydoadopcji.pl/2009/11/sliczna-sunia-w-typie-pon-bardzo-teskni/]Śliczna sunia w typie PON bardzo tęskni | Psy do adopcji[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...