Jump to content
Dogomania

Tinka - pamiętacie? Po 2 latach znowu bez domu Prosimy o deklaracje i wsparcie!


BoUnTy

Recommended Posts

[quote name='ATLANTYDA']Od przyszłego miesiąca tj czerwca deklaruje dla Tiny 10 zł .[/QUOTE]


Dzięki kochana ;*

PS. Wiesz [B]Atlantydo, [/B]że Dora - mama szczeniaków (Shiry i Sayenki) wraca z adopcji po roku? :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Maj (01.05 - 31.05)
[/B]
[B]
Wpłaty:[/B]
+ 55,45 zł.- z poprzednich m-cy
+ 20 zl. - Atlantyda
+ 50 zł. - Ania_C (kwiecień, mas, czerwiec)
+ 1 zł. - Bjuta
+ 5 zł. - Ewa K.
+ 20 zł. - Monika z Katowic
+ 5 zł. - grzenka
+ 15 zl. - Bjuta
+ 5 zł. - bella51
+ 100 zł. - po psach Pana B.
+ 15 - TERESA BORCZ
+ 10 zł. - BoUnTy


[B]
Wypłaty:[/B]


[B]
SALDO KOŃCOWE: 301,45 zł.



[/B]Teresko wysyłasz ciągle wpłaty na konto moich rodziców, a nie moje ;)Spoko, może tak być tylko jak będziesz robić wpłaty, to dawaj znać, żebym się 'wkradła' na konto rodziców ;)Wygląda to całkiem nie źle.

Link to comment
Share on other sites

Teraz zauwazyłam, że moja prośba zostala wysluchana i to ja jestem autorem wątku.
Po weekendzie [po maturkach i jak sie uporama z bazariem ogłoszeniowym] zajme się aktualizacjom pierwszej strony i rozliczeń...

Link to comment
Share on other sites

Dobrej nocki Tineczko kochana!

[URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://sl.glitter-graphics.net/pub/1506/1506716p9k0quym2e.gif&imgrefurl=http://majunia128.bloog.pl/kat,0,page,4,.&usg=__T5IP9kIH8qjl3NKpncVQHWu8tPI=&h=346&w=341&sz=137&hl=pl&start=12&um=1&itbs=1&tbnid=-kkPlkYr5-tVHM:&tbnh=120&tbnw=118&prev=/images%3Fq%3Dgify%2B-%2Bdziekuj%25C4%2599%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1"][IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:-kkPlkYr5-tVHM:http://sl.glitter-graphics.net/pub/1506/1506716p9k0quym2e.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam Was kochani. Tinka jest juz szczesliwa w nowym domku.Megi i ja zawiozłysmy ja do nowego stada :) Dziewczynka mieszka u Pani emerytki.Od poczatku dziewczyny przypadły sobie do gustu.Dom jest z polecenia i potrzeby(Pani straciła swoja sunie ;( ) Megi i ja bedziemy pilotowały sprawe :) pozdrawiam i oby czesciej spotykały nas takie happy endy :)

Link to comment
Share on other sites

Dowiedziałam sie juz dzisiaj od Bounty tych wspaniałych wiadomosci i czekałam tylko na oficjalne potwierdzenie na wątku.
Bardzo sie cieszę i bardzo, bardzo dziekuję osobom, które przyczyniły sie do znalezienia tego wspaniałego domku.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ewelinko, ze zrobiłaś wstęp:) No właśnie Tinka pojechała dziś do swojego domku. Będzie mieszkać na Żoliborzu u emerytowanej Pani prawnik, wdowy po lekarzu weterynarii. Pani przez całe życie miała wookół siebie psiaki i koty. W listopadzie odeszła jej sunia, nie pamiętam rasy ale sporawa. Pani chciała adoptować starszą suczkę bo jak powiedziała,nie chciałaby żeby Tinka ją przeżyła. Gdyby cokolwiek złego działo się z jej zdrowiem ona albo jej sąsiadka ma mnie o tym poinformować. Póki co Pani jest energiczna, dziarska, przypięła od razu Tince adresownik; szeleczki ma te w których przyjechała do hoteliku. Od czerwca do sierpnia Pani jeździ swoim trabantem na Mazury i tam spędza lato także Tinka będzie trochę podróżować. Oprócz Pani w mieszkaniu w starej kamienicy z zamkniętym podwórkiem (na podwórku trawnik i drzewa) mieszka 17 - letnia kotka, która całe życie spedziła w towarzystwie psów. Po drugiej stronie Pani kamienicy jest duzy park takze będzie gdzie spacerować. Pani Tinką zachwycona - powiedziała, że ma uśmiech podobny do jej poprzedniczki i w ogóle zakochała się w niej od pierwszego wejrzenia. Boję się tylko, ze Pani moze Tinkę za bardzo rozpieścic a Tinka wejdzie jej na głowę a z perspektywy Tinki to wszystko bardzo dobrze rokuje:)
Oczywiście została podpisana umowa adopcyjna, oddałam książeczkę Tinki, dałam smakołyki na pożegnanie i dziś wieczorem zadzwonię do domu Tinki i zapytam co u nich słychać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Megii, nie wiem co powiedziec, ale należą Ci sie WIELKIE podziekowania za wszystko co zrobiłas dla naszej Tinki. Dziekuje :loveu::lol:[/QUOTE]
Bela, Ty poczekaj trochę z tymi podziękowaniami:) Na razie to trzymajmy kciuki, żeby Mała się zaaklimatyzowała i żeby w końcu to był jej jedyny, prawdziwy domek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Bela, Ty poczekaj trochę z tymi podziękowaniami:) Na razie to trzymajmy kciuki, żeby Mała się zaaklimatyzowała i żeby w końcu to był jej jedyny, prawdziwy domek:)[/QUOTE]
Nawet nie dopuszczam do siebie mysli, ze może byc inaczej.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']A tak w ogóle to domek dla Małej znalazła Ewelina czyli Sds, Tinkę na domek poleciła Gos, a ja byłam tylko szoferem dla naszej Tinki:)[/QUOTE]
Gos, chyba będzie u Ciebie, to ja od nas wycałuj. I Eweline też.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

to ja Ewelina :) czyli sds ( tak sie szybko logowałam i tak wyszło) czekam na sciski i buziaki ;) ejjj dziewczyny mogłam pomóc to pomogłam ja tez ratuje od 20 lat psy z ulicy wiec wiem co czuła Tonka a co czuje teraz jak ma szalona babeczke z która bedzie podbijała siwat odlotowym trbantem :) to bedzie taka oryginalna sunka w trabancie :) dziewczyny naprawdę sie polubiły :)

Link to comment
Share on other sites

aaa ps. Gos dała mi namiary na ta sunke bo wiedziałam ze hoteluje u Megi Borsuka :) wiec podesłała mi pomysł wyadoptowania jej :) a ja dostałam prosbe o adopcje od przyjaciółki mojej matuli :) ajjjj sie dzieje wazny jest koniec :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']W listopadzie odeszła jej sunia, nie pamiętam rasy ale sporawa. Pani chciała adoptować starszą suczkę bo jak powiedziała,nie chciałaby żeby Tinka ją przeżyła. [/QUOTE]

Rasa Gończy Polski ;P


[CENTER] [B]A ja bym w tym miejscu chciała podziękować wszystkim wpłacającym na Tinkę,
oraz wspaniałej Megii1, która dołożyła wszelkich starań, żeby Tinka miała szansę na odrobinę miłości w tym swoim psim życiu! [/B]

[IMG]http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/1593.gif[/IMG]
[/CENTER]


Miałabym ogromną prośbę do wpłacających, o nie cofanie jeszcze deklaracji - chcę mieć pewność, że Tinka już pozostanie w tym domku także narazie nie chce dysponować jej kontem inaczej niż dotychczas. Później jeśli wszystko będzie dobrze, wspólnie zastanowimy się na jakiego psiaczka przekazać kwotę potinkową.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...