Jump to content
Dogomania

Tinka - pamiętacie? Po 2 latach znowu bez domu Prosimy o deklaracje i wsparcie!


BoUnTy

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bardzo zainteresował się nią pan Markus który wraz z rodziną mieszka w Niemczech, 5 lat temu miał owczarka niemieckiego, ale po rozpadku związku jego ex pozbawiła go praw do psiaka choć wogóle się nim nie interesowała, zwyczajnie wredna małpa zrobiła mu na złość bo po 2 miesiącach błagała o $ niby na leczenie psa... wogóle długa historia :shake: a więc pan ma obecnie królika - białego karzełka i akwarium z różnymi rybkami, zwierzaki są czyste, zadbane a wizyta przed adopcyjna wypadła rewelacyjnie. Państwo z niecierpliwością oczekują już suńki i nie potrafią się doczekać:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']No i jak wygląda sytuacja Tinki?
Pytam też dlatego, że zakończył się mój bazarek. Lada moment będę mogła przelać pieniądze i chciałabym wiedzieć czy Tinka ich potrzebuje :).[/QUOTE]
Kasiu bardzo dziękuję ci za pomoc :Rose: takich ludzi jak ty można pod :candle: szukać ale wydaje mi się że jest masa innych psiaków które są w potrzebie i ważny jest każdy grosik aby uratować choć jedno pieskie życie więcej, także proszę cię abyś przekazała pieniążki na takowe, schroniskowce też pewnie się nie pogniewają jak wpadnie do ich skarpety małe co nie co ;) a sprawę finansową Tinki wezmę na barki swoje i p.Markusa
Bounty wyślę ci pieniążki na paszport i jakieś wypasione legowisko dla Tinki, podaj mi w końcu proszę ten numer konta, bez tego ani rusz... :p

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z BoUnTy, ktora ma problem z internetem i na razie nie ma mozliwosci aby wejsc na wątek.
BoUnTy zna sprawe, rozmawiała nawet z potencjalnym domkiem dla Tinki w Niemczech.
Domek poczeka na Tinke, bedzie to wszystko zalezało od rozwoju sytuacji i stanu zdrowia obecnej Pani, dla ktorej Tinka jest niemal córeczką.
Maciaszku, sądze, ze tak jak pisze Ania, mozesz przekazac pieniazki bazarkowe dla innego potrzebującego psa.

Link to comment
Share on other sites

Aniu, dziękuję za miłe słowa :oops:.

Ja też rozmawiałam z Bounty :).
Sytuacja Tinki wygląda tak, jak napisała Bela - przyszły domek poczeka na sunię. Mogliby ją wziąć od razu, ale nie chcą narażać i właścicielki i suni na taki stres. Ustaliłyśmy z Bounty, że dopóki Tinka nie pojedzie do nowego domu to pieniądze zostaną jako zabezpieczenie na tak zwaną "czarną godzinę", gdyby okazało się, że coś jednak poszło nie tak... Kiedy Tina będzie już bezpieczna u nowych właścicieli, a pieniądze okażą się niepotrzebne zapytam osoby, które brały udział w bazarku (soboz4, koci-świat, a.piurek) na jaki cel chcą przeznaczyć swoje darowizny i na taki, jaki wybiorą pieniądze przekażę :).

Link to comment
Share on other sites

Nie sadziłam, ze tak szybko wejde na wątek Tinki, aby przekazac smutne wiesci.
Dzisiaj w nocy zmarła Pani Tinki.(*)
Jest mi bardzo smutno z tego powodu, ze odszedł dobry człowiek, kochający zwierzeta, przykro mi tez, ze Tinka stracila swój dom.:-(
Rodzina zawozi dzisiaj wieczorem Tinke do megii1.
Nie wiemy jak długo bedzie musiała tam zostac, na razie biezący miesiac chyba zapłaci rodzina włascicielki.
Ale potem Tinka bedzie potrzebowala naszej pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Nie sadziłam, ze tak szybko wejde na wątek Tinki, aby przekazac smutne wiesci.
Dzisiaj w nocy zmarła Pani Tinki.(*)
Jest mi bardzo smutno z tego powodu, ze odszedł dobry człowiek, kochający zwierzeta, przykro mi tez, ze Tinka stracila swój dom.:-(
Rodzina zawozi dzisiaj wieczorem Tinke do megii1.
Nie wiemy jak długo bedzie musiała tam zostac, na razie biezący miesiac chyba zapłaci rodzina włascicielki.
Ale potem Tinka bedzie potrzebowala naszej pomocy.[/QUOTE]
tak to jest że dobrzy ludzie odchodzą za szypko... :shake:
czyli adopcja nieaktualna? oki... mimo wszystko posyłam pieniążki, nr konta już dostałam - dzięki Aguś ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']:( :(


Jak trzeba to przeleję pieniądze z bazarku. Bounty, daj znać (jeśli będziesz na dogo).

Czy rodzina z Niemiec weźmie Tinkę tak, jak obiecała?[/QUOTE]
rodzina się nie rozmyśliła ale nie wiem co mają oznaczać te słowa :
Rodzina zawozi dzisiaj wieczorem Tinke do megii1.
Nie wiemy jak długo bedzie musiała tam zostac, na razie biezący miesiac chyba zapłaci rodzina włascicielki.
Ale potem Tinka bedzie potrzebowala naszej pomocy.

ja także nie lubię robić ludzi w balona, rodzina cały czas niecierpliwie na Tinkę czeka, już zostaly zakupione 2 smycze, szampon z olejkiem norkowym i inne elementy wyprawki a adopcja jak najbardziej z ich strony aktualna

Link to comment
Share on other sites

Tinka już u nas. Ze swoją podusią, kocykiem, książeczką i puszkami. Jak zwykle pogodna ale może trochę wyciszona. Kuzyn Pani Tinki zostawił na hotel i paszport 300 zł za co bardzo dziękuję w imieniu Tinki i proszę o zapisanie tego w rozliczeniu. W przyszłym tygodniu ogarnę paszport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania z Bytomia']tak to jest że dobrzy ludzie odchodzą za szypko... :shake:
czyli adopcja nieaktualna? oki... mimo wszystko posyłam pieniążki, nr konta już dostałam - dzięki Aguś ;)[/QUOTE]
Aniu, ja tak nigdzie nie napisałam, bo nie mam takiej wiedzy.
Skoro adopcja jest aktualna, to wspaniale.:lol:
BoUnTy mowiła mi, ze na razie Tinka musi zostac z hotelu, stąd wnioskowałam,ze sprawa adopcji sie odciagnie w czasie.
Ciesze sie, jesli jest inaczej.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Aniu, ja tak nigdzie nie napisałam, bo nie mam takiej wiedzy.

Skoro adopcja jest aktualna, to wspaniale.:lol:
BoUnTy mowiła mi, ze na razie Tinka musi zostac z hotelu, stąd wnioskowałam,ze sprawa adopcji sie odciagnie w czasie.
Ciesze sie, jesli jest inaczej.:lol:[/QUOTE]
robię co mogę finansowo i transportowo :roll: do jutra wieczora czekam na wieści co do transportu pewnego przewoźnika, czy będzie możliwy i jakie będą koszta, super że ludzie pokryli koszt paszportu - więcej $ zostanie na transport, jeśli megi pospieszylaby się z załatwianiem paszportu a transport wypali to myślę że do końca tygodnia Tinuśka zawitałaby już w swoim docelowym, dożywotnim domku, trzymajcie mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!
:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania z Bytomia']Lara jak miło że jesteś ;) dzięki za parę kciuków więcej :happy1::klacz: ja nadaj czekam na wieści...[/QUOTE]

Witam witam :) fajnie, że mnie niektórzy pamiętają, hihi. Ciebie też miło widzieć cioteczko :D

Strasznie żal, ze tak się stało z panią Tinuli.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='bela51']
Moze wreszcie odmieni sie pechowy los Tinki.
Czy bedzie mozna liczyc na zdjecia z nowego domu ?[/QUOTE]
myślę że tak już się odmienił, dziś niezłe jazdy z nią były :diabloti: pan był z nią na zakupach na targu i obładowanego torbami ze smyczą wręce właściciela na latarnie wciągneła :lol: ale to jeszcze nie koniec jej szaleństwa, gdy wracali z zoologicznego po zakupie nowego kocyka i smaczków to zatrzymali się na chwile przy ławce na której siedzial jakiś nastolatek ( bo pan musiał zobaczyć czy tince smaczki smakują ) to szalona tina chciala ukraść chłopakowi hamburgera z ręki :-o łakomczuch z niej niemiłosierny....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...