Jump to content
Dogomania

psi makaron


Marlena j

Recommended Posts

To nie makaron jest kolorowy, tylko dodatki. Skład takiego makaronu: makaron pszenny, suszone mięso(koncentrat), tluszcz roslinny, warzywa, płatki grochu, platki kukurydzy, platki ryżowe, platki pszenne. Oprócz tego jest sam makaron, bez dodatków, ale nie widziałam kolorowego, tylko szary albo zwykły, żółty.

[CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

czyli nawrzucaja wszytskie swinstwa i włala :diabloti::eviltong:

U mnie w sklepie jest Makaron Psi smaczek :evil_lol:

etam, dla mnie to taka zupka chinska tylko ze pod właśnie inna nazwa ze dla psów :evil_lol:

Ludzie to kupuja nawet, nawet- częściej z warzywami-ale ja wolałabym ugotować psu ręcznie ludzki normalny makaron a nie -iść na łatwiznę i wierzyć napisom.
A sądząc po cenie (5,5zl za kilogram to można sobie uzmysłowić co tam jest).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

[quote name='filodendron']Moim zdaniem, zawsze żywność przeznaczona dla ludzi podlega bardziej rygorystycznym przepisom i kontrolom niż żywność dla zwierząt. Więc skoro makaron, to dlaczego psi? Ja tam wolałabym ugotować ryż, ziemniaka, płatki owsiane czy nawet ten makaron, ale zwykły, "ludzki".[/QUOTE]


No bo ludzie uważają , że jak kupia ten psi to bedzie korzystniej bo niby dla piesków robia specjalnie z myśla o ich zdrowiu. a zgodnie z powszechną opinią jak pies nie może jeść resztek z ludzkiego stołu to i pokarm ludzki jest dla psa be...

Link to comment
Share on other sites

Whisky z reguły je normalny ryż (ludzki, coby nie było ;)), ale czasami dla urozmaicenia gotuje jej te kluchy. A dlaczego? Bo są w dużej paczce i są pełnoziarniste, co dla mnie ważne. Nie nakarmiłabym psa zwykłym makaronem, takim typowo "żółtym"...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

psiałam przed chwilą w podobnym temacie - ja daje ten makaron z miechem surowym najczesciej; czasem biore z granulatem, czasem bez - zalezy co maja akurat w zoologu (mowie o takim "chińskim" - coś jak tu: [url]http://www.qbrak.pl/produkt/551/cezar-makaron-dla-psa[/url] nawet widze, ze producent ten sam Cezar, tylko ja kupuje 5kg bo sie bardziej oplaca )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TTB']psiałam przed chwilą w podobnym temacie - ja daje ten makaron z miechem surowym najczesciej; czasem biore z granulatem, czasem bez - zalezy co maja akurat w zoologu (mowie o takim "chińskim" - coś jak tu: [url]http://www.qbrak.pl/produkt/551/cezar-makaron-dla-psa[/url] nawet widze, ze producent ten sam Cezar, tylko ja kupuje 5kg bo sie bardziej oplaca )[/QUOTE]


surowe mięso z makaronem? szczerze? troche nie bardzo pasuje -bo razem sie nie trawią ponieważ surowe i gotowane maja inne ph, poza tym gotowane jedzenie to martwe jedzenie, z którego pies nie pobiera wiele energii, to tylko zapychacz. (zdjecia surowych warzyw i gotowanych pokazują że surowe maja energie [url]http://www.youtube.com/watch?v=_27SQzQhdRY[/url] ).

No i zapraszam na wątek Barfowy na dogo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...