Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

[quote name='OlaKW']Witam Was Serdecznie :)
Jak wiecie jestem tu nowa :p bardzo podoba mis ie to forum.. i mysle ze zostane na dluzej...
Od 2 miesiecy jestem posiadaczka yoreczka [B]*Brokata*:loveu: [/B]
Obecnie Brokat ma 3 miesiace i 3 tyg. :)

Pozdrawiamy :)[/QUOTE]

Witamy....a my się już znamy:)he he:)załóż galerię Brokacikowi:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam po dłuższej nieobecności stąd znalazłam się na tym wątku.Przez rok kiedy byłam zabanowana przemyślałam kilka spraw, doszłam do pewnych wniosków.Moje poglądy radykalnie się zmieniły więc nie chciałabym być przez następny czas postrzegana jako ta Balbina sprzed roku drąca japę na każdym wątku o r=r cz ttb.mam nadzieję,ż emnie zrozumiecie,kazdy przecierz popełnia błędy.W takim razie witam!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czytam te wszystkie miłe powitania- więc i ja powinnam się przywitać:) Jestem na forum zalogowana od paru dni, ale zaczytana w Waszych psich tematach od bardzo dawna :razz:. Jestem posiadaczką yoreczka już 7-letniego!Oczywiście najwspanialszego na świecie :eviltong:.( i wiem że każda z nas sądzi to samo)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota67']Czytam te wszystkie miłe powitania- więc i ja powinnam się przywitać:) Jestem na forum zalogowana od paru dni, ale zaczytana w Waszych psich tematach od bardzo dawna :razz:. Jestem posiadaczką yoreczka już 7-letniego!Oczywiście najwspanialszego na świecie :eviltong:.( i wiem że każda z nas sądzi to samo)[/QUOTE]

Witamy serdecznie :)
fajnie ze jest na forum jakis psiak w podobnym wieku do mojego Coco (ma on 9 lat ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arabek']Witam wszystkich! Zalogowałam się na tym forum niedawno, a to jest mój pierwszy post. Mam na imię Paulina i jestem szczęśliwą posiadaczką yorka o imieniu Nala :)[/QUOTE]

Witaj Paulina. Jestem pewna,że twoja yoreczka ( sądząc po imieniu) jest najukochańsza, najsłodsza i najpiękniejsza itd. jak wszystkie zresztą nasze yoreczki i cała reszta psich kundelkowatych piękności.

A tak do wszystkich- czy jakaś psina może być brzydka???:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Serdecznie witamy miłośników rasy york:)

Pragnę przedstawić wam mojego małęgo psotnika:)
Cziko, bo tak sie nazywa, ma 4,5 miesiąca i miniaturką nie będzie. Oczywiście za jego wagą idzie tez fakt że jest strasznym łasuchem, ale oczywiście jedzonko ma ograniczone bo wyglądal by jak beczka:)
Cziko niestety nie ma rodowodu, ponieważ był on nieświadomym prezentem na urodziny. Osobiście sama zakupiła bym rodowodowego, no ale cóż.

Zdjęcia:
[URL]http://picasaweb.google.com/116538622310437678465/Cziko#5548282743625904050[/URL]
[URL]http://picasaweb.google.com/116538622310437678465/Cziko#5548283441714083650[/URL]
[URL]http://picasaweb.google.com/116538622310437678465/Cziko#5548283479349479330[/URL]
[URL]http://picasaweb.google.com/116538622310437678465/Cziko#5548283127625033650[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja również się przywitam. Moja Izzy urodziła się 10.09.2010 roku, w urodziny mojej mamy. Mała panienka śpi z nami w łóżku, je royal do yorków do 10 miesiąca i uwielbia się przytulać i całować. Kochamy ją z mężem nad życie.

Pozdrawiamy

Magda i Izzy

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...