Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

jestem nowa na forum i liczę na wasze porady. Mam yorka- Rosę. Niestety bez rodowodu i 2 mastino napoletano. W tej chwilu szukam dobrej hodowli yorkshire terrierów. Chciałabym kupić sunię tej cudownej rasy. Zależy mi na jej wystawianiu, ale niestety kompletnie nic o tym nie wiem i nie mam doświadczenia :oops:
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roska']Witam,

jestem nowa na forum i liczę na wasze porady. Mam yorka- Rosę. Niestety bez rodowodu i 2 mastino napoletano. W tej chwilu szukam dobrej hodowli yorkshire terrierów. Chciałabym kupić sunię tej cudownej rasy. Zależy mi na jej wystawianiu, ale niestety kompletnie nic o tym nie wiem i nie mam doświadczenia :oops:
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)[/quote]
Witamy:bye:
O hodowlach możesz poczytać w dziale [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f865/"]HODOWLA[/URL]
Natomiast na temat pielęgnacji poszukaj informacji w dziale [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f862/"]PIELĘGNACJA[/URL] ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

witam wszystkich:) od 2 tygodni jestem szczesliwa posiadaszka pieska PIXELKA chowa sie super ma prawie 9 tyg ma jeszcze opadniete uszka i waży 950 gr ile bedzie ważył w przyszłosci tak mniej wiecej i kiedy stana uszka macie doświadczenie dlatego pytam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIXELKA']witam wszystkich:) od 2 tygodni jestem szczesliwa posiadaszka pieska PIXELKA chowa sie super ma prawie 9 tyg ma jeszcze opadniete uszka i waży 950 gr ile bedzie ważył w przyszłosci tak mniej wiecej i kiedy stana uszka macie doświadczenie dlatego pytam:)[/quote]
Witamy:bye:
Z wagą to nigdy nic nie wiadomo... To zależy także od wagi rodziców...
A uszka musisz wygolić na 1/3 uszka i czekać aż sama staną lub jeśli nie staną podklejać plasterkami;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='PIXELKA']witam wszystkich:) od 2 tygodni jestem szczesliwa posiadaszka pieska PIXELKA chowa sie super ma prawie 9 tyg ma jeszcze opadniete uszka i waży 950 gr ile bedzie ważył w przyszłosci tak mniej wiecej[/quote]
Zależy jak długo będzie przybierał na wadze :) Niektóre yorki do ok 5mies, a inne do 7-8 ;) ale wydaje mi sie, że nie powinien przekroczyć 2,5-3kg max.
Ile ważyli rodzice?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Zależy jak długo będzie przybierał na wadze :) Niektóre yorki do ok 5mies, a inne do 7-8 ;) ale wydaje mi sie, że nie powinien przekroczyć 2,5-3kg max.
Ile ważyli rodzice?:)[/quote]
witam dziekuje za odpwiedz mama 2.3 a tato 1.7 pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na poczatek chcialybysmy sie przywitac - ja i moja Kleo.
Kleo urodzila sie 22 lutego 2008 roku - tak wiec juz niedlugo skonczy rok :multi:
[IMG]http://1.1.1.2/bmi/foto.onet.pl/upload/0/58/_266617_n.jpg[/IMG]
Witamy wszystkich i serdecznie pozdrawiamy.

Ania i Kleo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...