Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

Witam wszystkich.Od dawna śledzę Wasze rozmowy na forum.Mam na imię Ania.Jestem właścicielką 20 miesięcznej suni Emmy.Emma bardzo szybko zdobyła serca wszystkich domowników,nawet mojego męża,który nie uznawał psów w domu.Mam nadzieję,żę poznamy się na którejś z wystaw.Zgłosiłam ją do Lublina i Łodzi.Przepraszam za moje wszelkie potknięcia na forum.Na zdjęcia troszkę poczekajcie,bo muszę się przeszkolić w wysyłaniu.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję wszystkim, za serdeczne powitanie, co do zdjęć, to w późniejszym czasie, gdyż muszę je trochę obrobić.

A to krótka historia moich psiaczków:
Figiel urodził się 11.05.2004 r. Bardzo chciałam mieć Yoreczka i nie zależało mi tak bardzo na rodowodzie. Trafił do nas 04.07.2004. Po zaaklimatyzowaniu się żal było go zostawiać samego w domu, kiedy wychodziłam do pracy , więc padła decyzja :D : DRUGI Yoreczek, tym razem szukałam suni z rodowodem, z jeszcze nie do końca podjętą decyzją o wystawianiu pupila. Dzięki temu trafiła do nas 04.09.2004r w wieku 9 tyg Kaja. :wink: Od tej pory są nierozłączne. Nie jest im smutno, gdy czasem muszą parę godzin zostać same, a czasami jadą ze mną do pracy, nie mówiąc już, że każdą wolną chwilę spędzamy wszyscy razem.

To w skrócie tyle. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Mam na imie Agata i w lipcu skoncze 25 lat :o
pieska Wam jeszcze nie przedstawie poniewaz jeszcze go niemam ,ale tak jak Wy kocham nie tylko yorki ale wszystkie stworzenia,mieszkam w Hamburgu i mam prawie 5 letnia coreczke ktora po mnie polknela bakcyla,i tez uwielbia zwierzaki.Planujemy jechac do rodziny w polsce w lipcu na miesiac i tam kupic upragnionego pieska,bedzie to oczywiscie yorczek,juz niemozemy sie tego wspanialego dnia doczekac :D poki co zalozylam nowy temat psie imiona i licze na wasza pomoc w doborze imienia dla mojego psiaczka bo naprawde niewiem jakie wybrac :roll:

Link to comment
Share on other sites

Cześć! Jestem synem Zazuli, mam na imię Wojtek, i tak jak mama bardzo lubię yorki. Jak zapewne wiecie, mamy dwie suczki - Tolę i Aiszę, są jeszcze szczeniaczkami :D Mieliśmy już kiedyś yorka, suczkę, też Aiszę, ale umarła. Nie pytajcie mamy dlaczego, bo ona o tym nie rozmawia. :( Mam nadzieję, że będę wiernym forumowiczem, mama mówi, że u Was jest fajnie, no to ja też chcę tu pogadać. Może do wtorku nie będzie mnie tu za dużo, bo zdaję egzamin, i mama każe mi sie uczyć :-?
Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Jestem nowym uzytkownikiem na dogomanii ale musze Wam przyznać że od bardzo dawna czujnie śledze wszystkie wypowiedzi i nowinki na tym serwerku.Do zarejestrowania sie skłoniło mnie to, że sie poprostu zakochałam w tych cudownych Yoreczkach, do czego sie oczywiście przyczynił moj znajomy a dokładnie jego pupilek-Yorczek :D Szczerze mówiąc mam nadzieje że niedługo też bede mogła zostać posiadaczem tej wspaniałej i kochanej rasy piesków i dołączyć do Waszej Wspaniałej Rodziny Yorkofiołków!

Pozdrawiam
kropelka :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I my sie przywitamy....choc juz od jakiegos czasu sledze forum.
Mrówka ma niecaly roczek i jest kruszynka...wazy 900 gram i jest chyba najbardziej zepsuta suczka jaka znam. Śpi pod kołderką i nie lubi chodzic na łapciach. Nie ma metryczki i jest tylko do kochania.......
W rodzinie jest jeszcze Maja i Gucio. Sa to pieski mojej mamy.
Natomiast o mnie powiem tylko tyle, ze nie jest to rasa ukochana przeze mnie. Psem jakiego zawsze mialam był bullterier, zreszta powiem tak....
chociaz malutka to jednak charakterek ma typowo zaczepno-obronny.
Mamy kilka problemow zdrowotnych (jak to bywa u psow nierodowodowych) ale staramy sie radzic z tym.
Zastanawiam sie nad sterylizacja, ale własnie ze wzgledu na mała wage obawiam sie ze nie zaryzykuje.
Pozdrawiam Nati i Mrowa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...