Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia&Max']Witamy!
Nazywam się Kasia i mam prawie 5-cio miesięcznego urwiska Maxa. Magdzik to moje oczko w głowie:) Fajnie, że trafiłam na to forum, naprawde fajna atmosfera, mili ludzie i mnóstwo dobrych porad:) Pozdrawiam!!![/QUOTE]

Tylko nie przyznawaj się , że posiadasz yorka bez rodowodu=kundla bo szybciutko zmnienisz to zdanie

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Hej. Mam pare pytań do doświadczonych posiadaczy yorków. W jakim wieku yorka nalezy uczyc sikania na gazecie??? Czy 2 mies to wystarczajaco?? Moj wyglada tak jakby myslal tylko o zabawie... I to moimi rekoma. Czy tak mozna czy mam go odzwyczaic od gryzienia rąk?? York nie chce tez jesc suchej karmy chyba ze podam mu ja z reki.... To chyba zle... Jak go tego oduczyc?? I ostatnie pytanie: Czy dwa mies to nie za mało zeby szkolic yorka np pokazujac mu co jest zle?? mi wydaje sie ze on mnie nie slucha ale im wiecej go karce to traci zaufanie do mnie.... nie wiem co robic... Czy pies w takim wieku nie powinien sie jeszcze tylko bawic??? Jak ktos odpowie na te wszystkie pytania to jesy MISTRZEM i ma moja dozgonna wdziecznosc. :) z góry dzięki[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

I my się przywitamy :roll:

Mam na imię Agata, mam prawie dwuletniego synka Filipka, a od paru dni moim drugim dzieciem jest przesłodka Coco Chanel, która ma 2,5 miesiąca i mimo młodego wieku jest bardzo mądrym i bystrym pieskiem... To zapewne po fajoskich rodzicach, tych psich oczywiście ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LukRyb12'][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Hej. Mam pare pytań do doświadczonych posiadaczy yorków. W jakim wieku yorka nalezy uczyc sikania na gazecie??? Czy 2 mies to wystarczajaco?? Moj wyglada tak jakby myslal tylko o zabawie... I to moimi rekoma. Czy tak mozna czy mam go odzwyczaic od gryzienia rąk?? York nie chce tez jesc suchej karmy chyba ze podam mu ja z reki.... To chyba zle... Jak go tego oduczyc?? I ostatnie pytanie: Czy dwa mies to nie za mało zeby szkolic yorka np pokazujac mu co jest zle?? mi wydaje sie ze on mnie nie slucha ale im wiecej go karce to traci zaufanie do mnie.... nie wiem co robic... Czy pies w takim wieku nie powinien sie jeszcze tylko bawic??? Jak ktos odpowie na te wszystkie pytania to jesy MISTRZEM i ma moja dozgonna wdziecznosc. :) z góry dzięki[/FONT][/SIZE][/quote]
Ojoj, ile pytań. Nie jestem doświadczonym yorkarzem (Berek jest u nie coś ponad 3 miesiące), ale psiarzem na pewno. Po kolei:
Pieska należy uczyć siusiania na gazetę OD RAZU, mój w wieku 2 miesięcy miał to dawno opanowane. Jak tylko zacznie "akcję", przenoś go na gazetę i pochwal, jakby został właśnie laureatem Nagrody Nobla. Pies uczy się życia przez zabawe, więc spokojnie. Niech się bawi. ALE UCZYMY GO PODSTAW NATYCHMIAST, jak tylko się pojawi w domu. Łagodnie i KONSEKWENTNIE. Pamiętaj, że w przypadku szczeniaka to jest parę minut nauki - i przerwa, zabawa. Nie więcej, bo się zniechęci. Oczywiście zależy, jak go traktujesz. nie złość się, bądź cierpliwy, ale - jeszcze raz powtarzam - KONSEKWENTNY. Tyle wiem, życzę sukcesów wychowawczych!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monietta']jeszcze dwa dni i odbieram elfa...ale mam kiepski humor bo wszyscy odradzaja mi kupno psa...pocieszcie:-([/quote]

Dlaczego odradzają? Mają jakiś poważny powód?:razz:

Witamy drodzy yorkomaniacy!! Zdjęcia proszę!:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...