Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

Witam razem z swoim pieskiem. Killer, imię dostał nie długo po urodzeniu, jak znęcał się nad całym rodzeństwem...i tak mu juz zostało.
Mam mnóstwo pytań. Wprawdzie bywałam już na dogomani w roznych krytycznych sprawach ( na codzien udzielam sie na miau) to nie bardzo wiem gdzie w tym dziale zadawać pytania. Zakładać nowy wątek ,czy macie tu może dla początkujących już takie ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Agata_B

[quote name='medira']Witam razem z swoim pieskiem. Killer, imię dostał nie długo po urodzeniu, jak znęcał się nad całym rodzeństwem...i tak mu juz zostało.
Mam mnóstwo pytań. Wprawdzie bywałam już na dogomani w roznych krytycznych sprawach ( na codzien udzielam sie na miau) to nie bardzo wiem gdzie w tym dziale zadawać pytania. Zakładać nowy wątek ,czy macie tu może dla początkujących już takie ?[/quote]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=60022[/URL] ;)
Ps. Ja też na codzień udzielam się na miau :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[COLOR="Navy"]Witam wszystkich!
Nazywam się Angela, mam 16 lat i od 3 miesięcy jestem szczęśliwą właścicielką ślicznego yorkusia o imieniu Elvis. Obserwuję owe forum już od jakiegoś czasu i stwierdziłam, iż pora wyjść z ukrycia i wreszcie zapoznać się z wami ;) .
Mam nadzieję, że przyjmiecie nas tutaj ciepło :multi: .[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelyina'][COLOR=navy]Witam wszystkich![/COLOR]
[COLOR=navy]Nazywam się Angela, mam 16 lat i od 3 miesięcy jestem szczęśliwą właścicielką ślicznego yorkusia o imieniu Elvis. Obserwuję owe forum już od jakiegoś czasu i stwierdziłam, iż pora wyjść z ukrycia i wreszcie zapoznać się z wami ;) .[/COLOR]
[COLOR=navy]Mam nadzieję, że przyjmiecie nas tutaj ciepło :multi: .[/COLOR][/quote]

Witamy nowego yorkusia i oczywiscie właścicielkę :lol:
Czekamy na zdjęcia przystojniaka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelyina'][COLOR=Navy]Witam wszystkich!
Nazywam się Angela, mam 16 lat i od 3 miesięcy jestem szczęśliwą właścicielką ślicznego yorkusia o imieniu Elvis. Obserwuję owe forum już od jakiegoś czasu i stwierdziłam, iż pora wyjść z ukrycia i wreszcie zapoznać się z wami ;) .
Mam nadzieję, że przyjmiecie nas tutaj ciepło :multi: .[/COLOR][/quote]

Witamy Cieplutko:) :D

A może zastanowicie sie nad założeniem Galeri?:D My uwielbiamy podziwiac yoreczki :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...