Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[CENTER][I][B]Wiam wszystkich yorkomaniaków![/B][/I][/CENTER]

[I]Parę słów o mnie. Mam na imię Ola i liczę sobie 13 latek. Mieszkam w Krakowie.Od tygodnia dokładnie od 14.10.06 jestem szczęśliwą posiadaczką yorka o imieniu Tobi. Jest śliczny i taki mulutki:) Pokochałam go od pierwszego wejrzenia. Mój psiaczek jest bez rodowodu, ale to mi nie przeszkadza. Widziałam oboje rodziców i byli prześliczni. Tobi urodził się 27.08.06. Wstawię kilka fotek do galerii:)[/I]

Link to comment
Share on other sites

WITAM !!!! NA TO FORUM ZAGLĄDAM DOŚĆ CZĘSTO - DUŻO SIE TUTAJ D9OWIEDZIAŁAM NA TEMAT PIELĘGNACJI YORKÓW ICH ŻYWIENIA , CHARAKTERU ITP. WŁAŚNIE WCZORAJ ODEBRAŁAM MOJEGO PSIACZKA - ODI MA 4 MIESIACE I JAK DLA MNIE JEST NAJPIĘKNIEJSZYM YORKIEM NA ŚWIECIE ( CHYBA DLA KAŻDEGO JEGO YORK JEST NAJPIĘKNIEJSZY:lol: ???!!!!!) POZDRAWIEM WSZYSTKICH SERDECZNIE . EWQA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ealex']WITAM !!!! NA TO FORUM ZAGLĄDAM DOŚĆ CZĘSTO - DUŻO SIE TUTAJ D9OWIEDZIAŁAM NA TEMAT PIELĘGNACJI YORKÓW ICH ŻYWIENIA , CHARAKTERU ITP. WŁAŚNIE WCZORAJ ODEBRAŁAM MOJEGO PSIACZKA - ODI MA 4 MIESIACE I JAK DLA MNIE JEST NAJPIĘKNIEJSZYM YORKIEM NA ŚWIECIE ( CHYBA DLA KAŻDEGO JEGO YORK JEST NAJPIĘKNIEJSZY:lol: ???!!!!!) POZDRAWIEM WSZYSTKICH SERDECZNIE . EWQA[/quote]

Witaj!! Czekamy na fotki pieknego yorka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam Was Kochani w końcu po utrudnieniach zalogowałam się na dogomanii co mnie niezmiernie cieszy.Od jakiegos czasu czytałam wasze problemy, dobre rady i w końcu będe mogła też się udzielać tutaj :lol: :multi:
Od roku zamieszkała z nami suczka york oprócz niej jest jeszcze rotka,doskonale się dogadują,niebawem wstawie fotki.Tylko potrzebuje czasu by się zaznajomić tutaj z wszystkim:roll:
Pozdrawiam serdecznie:)

Link to comment
Share on other sites

Hej! mam na imie Iza i jestem dumna posiadaczka 6miesiecznego rozrabiaki o imieniu Pepper :evil_lol: . Zalaczylam zdjecia w galerii ale mam problemy z dolaczaniem fotek to postow i moze ktos mi pomoze w sprawie zdjecia pod nickiem?? nie wiem gdzie szukac opcji na wklejenie mordki mojego psiaczka.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Witam wszystkich na forum:lol: ! Tu Ola i Andrzej:loveu: jesteśmy posiadaczami małego pupila tzn. 4-miesięczny york "Edi" jest jak to bywa na maleńtwo troszkę ruchliwy i nieznośny ale tak ogólnie jest kochanym pieskiem:loveu: :loveu: . Mamy tylko z nim jeden problem tj., [/FONT][FONT=Verdana]uszka niby mu stoją ale górna część wywija sie do tyłu i boimy się żeby sie nie złamały:placz: . Uszka były już sklejane i teraz jest tego taki efekt. Wiecie może co mamy dalej robic z jego uszkami?? Mam nadzieję, że ktoś nam jakoś pomoże:placz: Czekamy na Wasze rady;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...