Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='Gonitwa']Oczywiście, zdażyło się, trudno, następnym razem pewnie sytuacja nie będzie miała już miejsca :)

Rodzice absolutnie nie odbieraj tego jako atak na swoją osobę czy cokolwiek innego, broń boże, po prostu zdziwiła mnie nieco Twoja reakcja :)[/QUOTE]

Nie mialam czasu tu zagladac więc pisze dopiero teraz . oczywiscie nie gniewam sie ale pomyslalam o tym o jakie psy chodzi i dlatego tak napisalam . Mysle ze male rasy maja wieksze szanse na ewentualne adopcje . Sama ostatnio troche sie angazuje w znajdowanie domkow dla psiakow ze schronisk czy takich własnie przypadkowych miotow i wiem jak bardzo jest cięzko znaleźć dobry dom dla takich psow . weźcie pod uwage ze moze się urodzic spora gromadka , jezeli nie uda sie załatwic papierow przed porodem to nie wyobrazam sobie uśpienia maluszkow po jakimś czasie albo slepy miot albo wcale . Rotki bez papierow a wiec tanie lub za darmo moga dostac sie w nieodpowiednie rece , potem moga trafic do schroniska . Jejku nie wiem jak to napisac zeby nie być źle zrozumianą - chodzi o to ze sa ludzie ktorzy szanuja to za co odpowiednio zapłaca , nie wszyscy oczywiscie wiadomo ale przy tej rasie obawialabym sie wlasnie tego ze psy trafia w nieodpowiednie rece .Życzę Wam z całego serca najlepszej decyzji i pomyślnego załatwienia sprawy w ZK .
Piszac o tym ze myślałabym o uspieniu tez nie wiem jak postąpilabym do konca u siebie . byc moze nie bylabym w stanie tego zrobić .nie wiem i nie chce sie tego dowiedzieć . Mam pytanie czy Wasze psy miały robione testy psychiczne czy badania na dysplazje ? Maluszki maja szanse byc zdrowe ?

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie ,macie może wzór umowy kupno - sprzedaz po angielsku ?
Maluszek leci jednak do Rosji ,a dzieki pomocy dogomaniaczek leci z miłą pania na pokladzie . Mam jednak obawy czy z dokumentami bedzie wszystko ok , podzielcie sie doswiadczeniem proszę . wiem ze Rosja nie ma limitow wiekowych więc szczepienie wedlug wieku , paszport ,ksiazeczka zdrowia , swiadectwo zdrowia od lekarza powiatowego , umowa sprzedazy ( Rosjanie chcą po angielsku ) umowa z pania przewożąca pieska . znalazlam jednak zapis ktorego nie bardzo rozumiem
[FONT=&quot]1.[FONT=&quot] [/FONT][/FONT][FONT=&quot]Na wwóz do Federacji Rosyjskiej zwierząt towarzyszących (1-2 sztuki kotów i psów), należących do jednego właściciela (przy posiadaniu dla tych zwierząt międzynarodowych paszportów lub świadectw zdrowia) zezwolenie Rosselchoznadzoru nie jest wymagane. Wwozu pozostałych zwierząt towarzyszących, a także partii kotów i psów w celu handlowym na wewnętrznym rynku Federacji Rosyjskiej, dokonuje się na podstawie pozwolenia Rosselchoznadzoru. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Sodalis śliczności czekoladowe :)

[URL]http://www.sodalis.pl/niebieski.6t.1m.JPG[/URL]

A nasz maluszek ma już 16 dni :)

[IMG]http://i44.tinypic.com/2d0fivr.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.tinypic.com/23u9094.jpg[/IMG][/QUOTE]Chyba się zakochałam ! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witamy ponownie na porodówce:)
Gratuluję wszystkim mamuśką !!:)
A w raz z Jessi pragniemy dołączyć do grona oczekujących.
Jesteśmy już "na ostatnich nogach" - w przyszłym tygodniu rodzimy .... Jessi zachowuje się jakby nie była w ciąży - szaleje po ogrodzie jak wariatka.
Ja z kolei coraz bardziej się denerwuję.
Pozdrawiamy wszystkich oczekujących i już "rozwiązanych":)
Mam nadzieję, że będziecie za nas trzymać kciuki.

Przesyłam zdjęcie grubaski, która obserwuje motyla .... żeby na niego zapolować:)

[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/9895/1003996mi.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...