Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

Dziękujemy wszystkim za miłe słowa. Pijawki są niesamowite :loveu: Choć muszę przyznać, że baaardzo podobne do małych gordonków. Tylko ciut mniejsze :evil_lol:

[QUOTE]A kto został szczęśliwym tatkiem takich pięknotek :loveu:[/QUOTE]
HARLEY DAVIDSON of New Deal

[QUOTE]Trzymajcie kciuki za Marcynie. Mam nadzieje ze juz jutro "ODDA" mi moje dzieci :p :mad:[/QUOTE]
Kciuki za Marysię trzymamy od dawna! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Małe yorczki cudowne!
Karenina, dziewczyna wygląda niesamowicie, jakby jej sie ciut przytyło:lol:
Jessy mocno trzymam kciuki i czekam na wieści. Ojciec maluchów obłędny:loveu:

Dorotko w którym dniu rozsypała się Ninka??

Bo my dzis mamy 45...:oops:
Ale mam stres:roll:

Link to comment
Share on other sites

A u nas skończył się właśnie 6 tydzień (od pierwszego krycia). Prosimy o trzymanie kciuków bo przy pierwszym USG wet mnie trochę nastraszył (wpadłam w autentyczną panikę). Na razie sucza mocno przytyła i najbardziej ze wszystkiego preferuje tapczan. Żyję nadzieją, że wszystko pójdzie dobrze.

Karenina - trzymam kciuki za Hadrysię i czekam niecierpliwie na wieści o powiększeniu rodzinki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']gratuluje Madziu:multi:

my w 63 dniu rodzilismy :) takze jeszcze sporo przed wami. zdradzisz kto ojcem bedzie? byliscie na usg? jak to wyglada w brzusiu?[/quote]

Byliśmy na USG, jest mnogo, wet nam nie chciał policzyć, ale napewno nie mniej niż 4.
Tyle sama widziałam:loveu:

Tatą będzie KUBUŚ Draczyn i mam nadzieję na śliczne dziewczynki, hi hi.

A stres mam bo na 63 i 64 dzień przypada mój wyjazd do Rumunii na wystawę i jak nie urodzi przed wyjazdem to moze być po imprezie, a zależy mi na tej wystawie:nerwy:

[quote name='moon_light']Przynosze wieści z frontu, bokserkowa marysia odmówiła śniadania...czyli to chyba dzis.... :loveu:


i za ok 10 dni rodzą się nowe Fifi'ątka :) .:multi:[/quote]


Gratulacje!

I czekamy na małe bokserki:p

Link to comment
Share on other sites

[B]Light of Shin-Ra[/B] to ja trzymam kciuki, a kto ma zostać tatusiem ? :cool3:

[quote name='moon_light']Przynosze wieści z frontu, bokserkowa marysia odmówiła śniadania...czyli to chyba dzis.... :loveu:


i za ok 10 dni rodzą się nowe Fifi'ątka :) .:multi:[/quote]

Trzymam za Marysie ! : ))


Ooo to gratulacje, to już chyba trzeci miocik nie ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Iza. - Zależy jak liczyć te dzieci.. maluchy nie mialy szczescia, dlatego teraz mocno trzymam kciuki zeby wszystko było ok.

mrowa23- mama to Sharon [IMG]http://amigoperro.tiu.pl/Sharon/15m.Sharon.jpg[/IMG]
i Riva [IMG]http://amigoperro.tiu.pl/Riva/2yRiva5.1.jpg[/IMG]
AMIGO PERRO
o ile oczywiście dziewczyny zaszły... bo usg nie bylo robione, a nie chcę męczyć hodowcy kolejnymi telefonami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tatuś mieszka na Słowacji (ale to import ze Skandynawii) dlatego tak okropnie przeżywam bo bardzo mi zależy na tym konkretnym skojarzeniu.

Widzę, że dużo pięknych dożynek się szykuje. Ja w przyszłości bardzo chcę wrócić do mojej ukochanej rasy (doga niemieckiego) ale na razie warunki mieszkaniowe mi nie pozwalają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Iza. - Zależy jak liczyć te dzieci.. maluchy nie mialy szczescia, dlatego teraz mocno trzymam kciuki zeby wszystko było ok.
[/quote]

ojj, to ja mocno kciuki trzymam żeby teraz wyszło !


[quote name='Light of Shin-Ra']Tatuś mieszka na Słowacji (ale to import ze Skandynawii) dlatego tak okropnie przeżywam bo bardzo mi zależy na tym konkretnym skojarzeniu.
[/quote]

To trzymam kciuki!
Ten miot już pod Twoim przydomkiem będzie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']Jakieś wieści od Marysi?[/quote]
Marysia robi sobie z nas wszystkich jaja, i poszła spać :) 'dycha' sobie troszkę mocniej. Jessy mówiła że pewnie czeka aż będzie noc, i w domu wszyscy pójdą spać..
nie moge sie doczekać jej dzieci ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']albo mi sie wydaje albo skacza posty....

Madzia moze byc ciezko ale trzymam kciuki zeby urodzila przed. gratuluje ojca piekny jest i daje piekne potomstwo.

dziewczyna zostaje ?:>

u nas na usg bylo 5 hehe a w brzuchu byl caly szwadron wojska ;)[/quote]

Skaczą posty.

Dzięki Dorotko. Wiem, że może byc ciężko, ehhh, ale bez takich stresików byłoby nudno;)
Jakoś to będzie:p

Dziewczyna zostaje, ale w Balaowie tym razem:evil_lol:

Mafia zaczyna właśnie grubnąć, w zwiażku z tym dostała dziś swój własny kącik w pokoju i wreszcie jest zadowolona bo może sobie tam pobyć sama:)
45 dzień minął nam na wylegiwaniu:
[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7190/81801982.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][URL]http://img12.imageshack.us/img12/6356/hadid60bad.jpg[/URL]
o ranyyyona ma jeszcze siłę tak ganiać :crazyeye::crazyeye:

[B]Light of Shin-Ra[/B] mocno, bardzo mocno trzymam kciuki :loveu:[/quote]

Ano ma, chociaz ja nie wiem skąd :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']Jakieś wieści od Marysi?[/quote]

Chwilowo nie wiele moge powiedziec bo sama nie wiem co sie dzieje.
Od godz 17 jest temperatura ponizej 37. Rozkopuje kojec i kładzie sie na 20-30 minut potem wstaje, chodzi, sapie. Powieki jej opadły, ma mega czerwone oczy.
Wody nie odeszły, ale nie ma tez zadnych skurczy. Siedze z nia non stop, reszta domownikow spi. Ona wyglada mega padnieta jakby była juz PO porodzie, a nie PRZED.
Wygląda to całkowicie inaczej niz poprzednim razem.
Lekarz jest pod telefonem, ale mowia zeby czekac jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...