Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='AnkaW']czyżby na pańcinym łóżku?[/QUOTE]
Na szczęście nie!!! Mam monopol!
Ma swoją klatkę. Do tej pory ją omijała wielkim łukiem a dziś się tam wprowadziła i zrobila kilka przekopów, czyli ok.
Jej mąż - Bazyl bardzo jej pomaga. Są razem, on ją liże, na szczęście do klatki się nie wpycha. Czyżby szykował się poród rodzinny? :)

Link to comment
Share on other sites

oj tak, bo zrobił wszystko za sukę - rozpakował szczenię z błonki, odessał nosek, wymasował - przywrócił do życia ;)
to był poród z prawdziwymi emocjami ;) zresztą kiedyś mój tata pomagał przy cesarskim cięciu zajmować się maluchami - to wie o co kaman lepiej ode mnie ;) hihi...

Link to comment
Share on other sites

A u nas chyba szykujemy się do rodzinnego porodu! Bo ojciec szczeniaków bardzo pilnuje swoją Piranię, liże ją, siedzi obok jej klatki, macha ogonem na jej widok. Na razie są razem ale potem pewnie będzie przeszkadzał - jak każdy facet na porodówce! Wyślę go wtedy po - właśnie - po co go wysłać????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']No jak ktos wybral sobie na date krycia Wigilie , hihi......
Bardzo sa nam potrzebne te maluchy........ zeby odreagowac[/QUOTE]
[quote name='PANGEA']Katolicka ;)
24 grudnia miedzy 2 a 3 nad ranem :evil_lol:
A co odreagowac..... ehhhh dogi to niewdzieczna w hodowaniu rasa.....
Nad ranem w sobote za TM odszedl moj "wnuczek" syn mojej Nesi. walczylismy o niego rowniutenko miesiac..... Byl psem mojej przyjaciolki
W polowie grudnia odeszla suczka z ktora mieszkal, zalozycielka hodowli.
A w sierpniu najmlodszy pies w hodowli, rowiesnik mojego Tupczynskiego.
Wszystkie psy z powodu skretu zoladka.....
Trudno jest sie z tym pogodzic[/QUOTE]
Oj, koszmar...
Jedna zmoich suczek sznaucerek odeszła właśnie z powodu 3 skretu żółądka,którego juz nie przezyła.... mnie tez przy niej nie było; była u mojej siostry... Eh, Teza ["]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']A u nas chyba szykujemy się do rodzinnego porodu! Bo ojciec szczeniaków bardzo pilnuje swoją Piranię, liże ją, siedzi obok jej klatki, macha ogonem na jej widok. Na razie są razem ale potem pewnie będzie przeszkadzał - jak każdy facet na porodówce! Wyślę go wtedy po - właśnie - po co go wysłać????[/QUOTE]

Po gazete! :D

Link to comment
Share on other sites

hmm... Po gazetę nie zdążylam tatuśka wysłać, bo Pirania dziś zaczęła o 14 zaczęla znosić jaja. jak na razie 4 dziewczyny i 2 chlopaków. Tatusiek pilnie pomagał - wąchał, lizał a na koniec dostal opie.... od Piranii i się wyniósł. Teraz zagląda tylko tak delikatnie co tam tak piszczy.
jak na nasz pierwszy raz - ok!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']hmm... Po gazetę nie zdążylam tatuśka wysłać, bo Pirania dziś zaczęła o 14 zaczęla znosić jaja. jak na razie 4 dziewczyny i 2 chlopaków. Tatusiek pilnie pomagał - wąchał, lizał a na koniec dostal opie.... od Piranii i się wyniósł. Teraz zagląda tylko tak delikatnie co tam tak piszczy.
jak na nasz pierwszy raz - ok![/QUOTE]

Już???? nie doczekała Walentynek? Szósteczka - ale fajnie Gratulacje dla dzielnej mamusi i oczywiście opiekuńczego tatusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']hmm... Po gazetę nie zdążylam tatuśka wysłać, bo Pirania dziś zaczęła o 14 zaczęla znosić jaja. jak na razie 4 dziewczyny i 2 chlopaków. Tatusiek pilnie pomagał - wąchał, lizał a na koniec dostal opie.... od Piranii i się wyniósł. Teraz zagląda tylko tak delikatnie co tam tak piszczy.
jak na nasz pierwszy raz - ok![/QUOTE]

foty ;D ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...