Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']I moje dwa faworyty razem:loveu::loveu:
[SIZE=4][COLOR=Red][B]BOSEDE & BUNDUSTAR[/B][/COLOR][/SIZE]

[url]http://img200.imageshack.us/img200/1214/resizeofmiotb5039.jpg[/url]

Pzdr.[/QUOTE]

zdjęcie genialne! :cool3:
a szczeniole wszystkie urocze :loveu:


u nas sunia ma 8-my dzień cieczki, i dzisiejsze badanie progesteronu dało wynik 0,3.. jeszcze trochę czekania przed nami...
Czy wiecie może jaki wynik jest najlepszy do krycia? Obiło mi się o uszy że wynik 5 to początek owulacji + jakieś 2 dni czekania do krycia.

Link to comment
Share on other sites

ależ nowych dzieciaczków przybyło :crazyeye::loveu::loveu:
wszystkie są śliczne i te kluskowate:loveu: i te puchate:loveu: i te delikatne jak porcelana :loveu: :loveu:

[B]Judit[/B] - ja dwukrotnie miałam taką sytuację - krew pobierana w czwartek wieczorem, badanie progesteronu w piątek z wynikiem od 5 do 6, krycie w sobotę, 2 x 5 szczeniąt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']
[B]Judit[/B] - ja dwukrotnie miałam taką sytuację - krew pobierana w czwartek wieczorem, badanie progesteronu w piątek z wynikiem od 5 do 6, krycie w sobotę, 2 x 5 szczeniąt.[/QUOTE]

no to ładnie :p gratulacje ;)
z tym że u nas jest ok. 1300 km w jedną stronę do psa. więc żebyśmy nie byli tam za późno...
gdyby kolejne badanie dało ok.5 to mamy dzień/dwa na dotarcie do psa, tak?
powtórzymy badanie w poniedziałek rano i wyniki będą tego samego dnia wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

Moze akurat tu nie widac,ale uwierz mi na slowo:cool3:
Zjedzone tapety,kapcie i nozki od stolu,to nie wszystko,jak je sie wypuszcza,to jak to sarancza,wyskakuja i z zebami do wszystkiego,a jak chca pobiegac,to jak stado sloni,wszystko przewracaja na swojej drodze:loveu:
Jak wszystkie skacza na nogi,to trzeba szybko uciekac,zwlaszcza dotyczy to dzieci:evil_lol:
Ja dzis zrobie wideo jak zaczna skakac,bo wczoraj to dopiero rozrywka byla:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Anastoki ale masz wesoło!!

A u mnie nastała cisza straszna, trzy kajteczki juz w nowych domach, została jeszcze dziewczynka ale i ona niebawem wyjedzie :-([/quote]
Hahaha, no proszę. Zabrac 2 maluchy i od razu w domu spokój!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

dziś w nocy się nam chihuahua oszczeniła- mamy 2 słodkie suczki:) teraz jeszcze czekamy na yorczkę-były kryte w tych samych dniach także to już niedługo...

mieliśmy dziś grila, a sunia zaczela sie szczenic o 4tej nad ranem- jeden gosc spal juz smacznie w pokoju goscinnym, sunia zakradla sie tam i uwila sobie gniazdko na poduszcze obok jego glowy:) na szczescie ktos to zauwazyl, ze sunia sie tam juz napina, i pobiegl po moja mame zeby odebrala porod. jak moja mama weszla do pokoju to szczeniak juz byl na swiecie, lezal juz przy cycu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pa-ttti']dziś w nocy się nam chihuahua oszczeniła- mamy 2 słodkie suczki:) teraz jeszcze czekamy na yorczkę-były kryte w tych samych dniach także to już niedługo...

mieliśmy dziś grila, a sunia zaczela sie szczenic o 4tej nad ranem- jeden gosc spal juz smacznie w pokoju goscinnym, sunia zakradla sie tam i uwila sobie gniazdko na poduszcze obok jego glowy:) na szczescie ktos to zauwazyl, ze sunia sie tam juz napina, i pobiegl po moja mame zeby odebrala porod. jak moja mama weszla do pokoju to szczeniak juz byl na swiecie, lezal juz przy cycu:)[/quote]
Gratulacje!A jakie kolorki maja sunie?

No tak. Matka-Natura potrafi nam spłatać figla.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pa-ttti']dziś w nocy się nam chihuahua oszczeniła- mamy 2 słodkie suczki:) teraz jeszcze czekamy na yorczkę-były kryte w tych samych dniach także to już niedługo...

mieliśmy dziś grila, a sunia zaczela sie szczenic o 4tej nad ranem- jeden gosc spal juz smacznie w pokoju goscinnym, sunia zakradla sie tam i uwila sobie gniazdko na poduszcze obok jego glowy:) na szczescie ktos to zauwazyl, ze sunia sie tam juz napina, i pobiegl po moja mame zeby odebrala porod. jak moja mama weszla do pokoju to szczeniak juz byl na swiecie, lezal juz przy cycu:)[/quote]

:lol::lol::lol: Ciekawe czy wyrosną żarłoki czy piwosze? ;)

Uściski łapek dla rozrywkowej mamuni- na podusi w końcu najfajniej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...