Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

Prosiaczki z różowymi (jeszcze) noskami cudowne :lol::lol:
Mam nadzieję, że my tu wkrótce "zaczernimy" :evil_lol:. Dziś rano Ayka miała temp. 37,8 a teraz już 37,4. Mleko z cycków się leje, więc pewnie jutrzejsza noc będzie bardzo pracowita...;)

Trzymajcie kciuki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje wszystkim nowym mamusią:)

U nas maluchy skonczyły 4 tygodnie. Matka zrezygnowała juz dawno z macierzynstwa i ewidetnie widac ze bycie mama to nie dla niej. Dlatego kochani hodowcy mam pytanie. Jakim sposobem moge ujedrnic ciało Marysi? Zgłosiłam ja na klubowa bokserów ktora jest za 2 tyg. Jeszcze mamy 2-3 cycuszki troche mocniej powiekszone. Słyszałam o smarowaniu jodyna i kremami dla kobiet w ciazy no i duzo ruchu. Ale moze ktos ma jakies inne sprawdzone metody?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przed południem Ayka obdarowała nas piątką maluchów : trzech chłopaków i dwie dziewczynki. Maluchy przychodziły na świat w odstępach godzinnych.;)

[IMG]http://img180.imageshack.us/img180/2779/1001594no7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/940/1001595uj7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marihuana']Gratuluje wszystkim nowym mamusią:)

U nas maluchy skonczyły 4 tygodnie. Matka zrezygnowała juz dawno z macierzynstwa i ewidetnie widac ze bycie mama to nie dla niej. Dlatego kochani hodowcy mam pytanie. Jakim sposobem moge ujedrnic ciało Marysi? Zgłosiłam ja na klubowa bokserów ktora jest za 2 tyg. Jeszcze mamy 2-3 cycuszki troche mocniej powiekszone. Słyszałam o smarowaniu jodyna i kremami dla kobiet w ciazy no i duzo ruchu. Ale moze ktos ma jakies inne sprawdzone metody?[/quote]


A moze jakieś preparaty na ujędrnienie piersi dla kobiet ? Chociaz wydaje mi się ,ze ruch bedzie najlepszy bo przy ludzkich preparatach mozesz jeszcze wywolać uczulenie .

U nas oczekiwanie na cieczkę , kandydaci na mężów już od 2 tygodni pod furtką a sunia zrobiła sie bardzo przymilna dla nas a cieczki nie widać .:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']A moze jakieś preparaty na ujędrnienie piersi dla kobiet ? Chociaz wydaje mi się ,ze ruch bedzie najlepszy bo przy ludzkich preparatach mozesz jeszcze wywolać uczulenie .

U nas oczekiwanie na cieczkę , kandydaci na mężów już od 2 tygodni pod furtką a sunia zrobiła sie bardzo przymilna dla nas a cieczki nie widać .:mad:[/quote]

Nie no to napewno sprawdzimy. Jakies ujedraniajace kremy uzyjemy.
Dzisiaj sie przeraziłam. Jak do tej pory nie miała prawie wogole mleka i zaczeł jej ciec ze wielkie plamy zostawiała! I patrze na ostatniego cycka a tam wielka gula sie zrobiła;/ okazało sie za miała zastój. Ale rozmasowałam jest juz mieciutkie, robie okłady z kapusty i bedzie dobrze. Juz miałam isc do weta po antybiotyk z tym, ale na szczescie obeszlo sie bez takich srodkow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Dzisiaj przed południem Ayka obdarowała nas piątką maluchów : trzech chłopaków i dwie dziewczynki. Maluchy przychodziły na świat w odstępach godzinnych.;)
[/quote]
Super!!!
A my się wybieramy do męża, ale coś z ta cieczką jakoś nie tak. Aż się boję myśleć, że może z tego nic nie być... Cieczka zupełnie nie w terminie, broszka jakoś mało rozpulchniona... No nic. Tak czy siak - jedziemy.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Kapusta jest rewelacyjna i kwas borny tez - wiem z własnego doświadczenia .[/quote]


Kochani widac efekty. Moge polecis :) Okłady z białej kapusty i smarowanie jodyna:)

Napisz cos wiecej o tym kwasie bornym. Jak to zastosowac?

Dodam jeszcze ze Marysia zachwycona tymi zabiagami jest:) Rozkłąda sie na plecy i kaze sie masowac po cycuchach ::PPP

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Kupujesz gotowy roztwór kwasu bornego do okladow w aptece . Ja robilam tak ,ze nasaczalam wate i przykladałam do piersi , na to folia . Jak dlugo trzymalam nie pamietam ale pomagalo . A cycuchy mialam jak balony ![/quote]


Kupiłam dzis ten kwasik :) Mam ja zawinac w folie aluminiowa czy zwykla?? hahahaha sorki za głupie pytanie ale wole wiedziec. :)

To zdjecia Marysi

tydzien temu: (3 tyg po porodzie)

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/5565/dsc0364ti9.jpg[/IMG][/URL]

wczoraj

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/4565/dsc0128hj2.jpg[/IMG][/URL]

Czy widac jakies efekty kuracji u DR. Jessici :)
Za 1,5 tyg klubówka !!!!!!


Asiaczek trzymamy kciukii:)

Link to comment
Share on other sites

Jessy ona wygląda świetnie!Moja po cieczce teraz ma nie wiele mniejsze cycochy :lol: A jak tam małe pijawki?Meczą jeszcze mamusie?Zazdroszczę wam będziecie na klubówce :loveu: my też byśmy pojechały gdyby,no właśnie nasza nie wiedza :placz:nie umiem bąbla nauczyć stania:shake:życzymy marysi sukcesu:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wszyscy się chwala, to my też ;) Mamy szczeniory!!! :bigcool:
W 61 dniu ciązy przyszło na świat 9 małych goldeniątek, 6 chłopców i 3 dziewczynki. Szczeniory sa ogromniaste, największy chłopak po porodzie wazył 570g!!! Wszystkie kluski i mamusia czuja się świetnie :lol:
Mamusia wzniosła się na wyzyny z ta 9... a było zamówione 6 i to z przewagą babeczek. Coś z tym dziedziczeniem ilosci szczeniat po mamusi nam się nie sprawdziło... babcia miała dwa razy po 5... a tu niespodzianka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_Carmen']Wszyscy się chwala, to my też ;) Mamy szczeniory!!! :bigcool:
W 61 dniu ciązy przyszło na świat 9 małych goldeniątek, 6 chłopców i 3 dziewczynki. Szczeniory sa ogromniaste, największy chłopak po porodzie wazył 570g!!! Wszystkie kluski i mamusia czuja się świetnie :lol:
Mamusia wzniosła się na wyzyny z ta 9... a było zamówione 6 i to z przewagą babeczek. Coś z tym dziedziczeniem ilosci szczeniat po mamusi nam się nie sprawdziło... babcia miała dwa razy po 5... a tu niespodzianka :lol:[/quote]

ALE OGROMNE DZIECIAKI!:crazyeye::-o:crazyeye:
U nas największe miało 410g wagi:roll: a najmniejsze 300:roll:
Gratulujemy!:D:sweetCyb: :kciuki: :Cool!: :ylsuper: :cunao: :laugh2_2: :bigcool:
Heh, u nas też było zamówione 6, ale bez określania płci;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...