Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

Jeszcze nic nie spałam chyba jestem za bardzo podniecona tym wszystkim :)

zdjecia małych dla was:

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/5639/dz3pq0.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3601/dzieci6jr4.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']dobrze widzę,ze częśc z nich ma krótkie ogony!:crazyeye:[/quote]

MUDIK, źle widzisz :) I nie rozumiem twojego zdziwienia. U 5 szczeniat ogony są kompletnie połamane nawet u niektorych w 2 miejscach. A w takim przypadku niestety u tych co ogony są połame trzeba obciąć ogonki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marihuana']MUDIK, źle widzisz :) I nie rozumiem twojego zdziwienia. U 5 szczeniat ogony są kompletnie połamane nawet u niektorych w 2 miejscach. A w takim przypadku niestety u tych co ogony są połame trzeba obciąć ogonki.[/quote]
Chyba mam prawo być zdziwiona,skoro szczeniaki nie maja jednej doby a ogony sie tnie troche później,a tu widzę ,że są krótkie. Nie muszę sie znac ani jasnowidzem nie jestem, że były połamane(pierwszy raz o czymś takim słyszę:roll::-o) Czyli ona są DO obcięcia ale cięte nie były ? tak? bo nie ma śladu po cięciu,dlatego też także i przez to byłam zdziwiona(namotałam sorry dwie rzeczy mnie zdziwiły,że jedne są krótkie a drugie nie i te krótkie nie mają śladu cięcia mimo iż szczeniaki się dopiero co urodziły)
Nie mniej jednak dziękuję za objaśnienia.

Link to comment
Share on other sites

[B]Mudik[/B], złamany ogon u nowonarodzonego boksera nie jest czymś nowym, zdarza się to przy licznych miotach. Zdarza się też u bordogów i innych ras. Niestety u bordoga ogona nie skopiujesz i taki jest jusz jako pet niewystawowy, bokser ma to szczęście że mozna go skopiować i wystawać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'][B]Mudik[/B], złamany ogon u nowonarodzonego boksera nie jest czymś nowym, zdarza się to przy licznych miotach. Zdarza się też u bordogów i innych ras. Niestety u bordoga ogona nie skopiujesz i taki jest jusz jako pet niewystawowy, bokser ma to szczęście że mozna go skopiować i wystawać.[/quote]

Dzięki Dorota. Lepiej bym tego nie wyjaśniła:)

Mudik, ogonki jeszcze nie zostały obcięte. Zabieg wykonuje się kilka dni po porodzie. No niestety są połamane a na szczęscie mozna je (a tym przypadku trzeba) u boksera obciąć.

Maluchy i mamusia maja sie swietnie. Maria świetnie się spisuje jako mamusia, ale kup powiedziała ze jesc nie bedzie .... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Piękne boksie:loveu: I prosimy o więcej;)
U nas Magia jakoś nie zapałała chęcią do macierzyństwa i nie zawsze chce karmić maluchy sama z siebie... Na razie nie trzeba dokarmiać, bo można jej po prostu powiedzieć waruj i dostawić szczeniaki ale trzeba wtedy pilnować uważniej niż kiedykolwiek, bo Magia lubi wstać, "otrzepać się" z maluchów i pochodzić po domku.
A może niepotrzebnie się martwię, może to jest normalne u niektórych suczek??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']
U nas Magia jakoś nie zapałała chęcią do macierzyństwa i nie zawsze chce karmić maluchy sama z siebie... Na razie nie trzeba dokarmiać, bo można jej po prostu powiedzieć waruj i dostawić szczeniaki ale trzeba wtedy pilnować uważniej niż kiedykolwiek, bo Magia lubi wstać, "otrzepać się" z maluchów i pochodzić po domku.
[/quote]
Hehe u nas jest tak samo :evil_lol:. Jak sue stwierdzi że akurat teraz musi wstać to wstaje i idzie :roll: i nie ważne że szczeniak leży przy niej czy je.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marihuana']KOchani dzisiaj od godziny 3:30 do 8:30 rodzilismy:) Bez komplikacji, Marysia swietnie sobie radzila. A jak zwykle to bywa jak sie cos bardzo chce to sie potem ma na odwrót:) Mamy 5 samców i 2 suczki hihihih żółte i pregowane z znaczeniami i bez. Jestem po całej dobie nieprzespanej ale jakos zyje. Marysia jest zmeczona ale szczesliwa.
Dziekuje wszystkim co trzymali za nas kciuki !!![/quote]
Gratuluję!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

wiec one sie urodzily od 120 do 140 gramow a dzis od 320 do 450 gramow tak sie trzymaja roznice wagowe jak przy urodzeniu dzis oczkka otworzyly myszki male
a twoj ksiaze amlenki pewniebo on duzo lzejszy wczesniaczek sie urodzil choc z autopsji wiem ze to najmniejsze wcale w zyciu doroslym nie musi byc takie a odwrotnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...