Jump to content
Dogomania

*LILU* - mała, łagodna pieszczoszka - MA DOM!!!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciekawe gdzie się wszyscy podziali :hmmmm:
Odnowiłam [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=924060572][COLOR=Purple][U][B]allegro Lilu[/B][/U][/COLOR][/url] W tej chwili ogłoszenie jest tylko pogrubione. Jeśli ktoś zapłaci za wyróżnienie i podświetlenie (18 zł) to zaraz to zmienię.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]
Punkt 13 Regulaminu działu PwP mówi:
"W wypadku gdy na watku zbierane sa fundusze konieczne jest wklejanie na bieżąco max. raz na tydzień (nie po skończonej akcji) rozliczeń w 1 poście tzn. wpłat, wydatków i salda końcowego.
c. gdy fundusze zbierane są na konto prywatnej osoby należy robić dokładne rozliczenia, a po skończonej akcji zapytać userów na co chca przekazać reszte pieniędzy.
d. W WYPADKU GDY ROZLICZENIA NIE BĘDĄ ZAMIESZCZANE W 1 POŚCIE WATKI BĘDĄ USUWANE, A OSOBY ZBIERAJĄCE PIENIADZE BĘDĄ BANOWANE"

W związku z powyższym proszę w ciągu 7 dni uzupełnić WSZYSTKIE zaległe i bieżące rozliczenia.
Traktujmy Darczyńców poważnie.

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Szamanko - Łatek i Lilu są opłacani z pieniążków, które wcześniej udało się zgromadzić na bazarkach, z deklaracji - o tych wpłatach nawięcej wie Clo, nie wiem szczerze mówiąc czy obecnie na tym wątku są osoby, które wpłacają na Lilu,
Clo - napisz proszę

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]Fizia, zgodnie z Regulaminem działu PwP zakładając wątek bierzesz za niego odpowiedzialność. Twoim obowiązkiem jest jego aktualizowanie i wklejanie rozliczeń w 1 poście.
Nikogo o nic nie oskarżam, egzekwuję Regulamin forum, który obowiązuje wszystkich, bez wyjątku.
Skoro na innych wątkach robione są rozliczenia, to dlaczego akurat na tym wątku go nie ma?
Nie ma znaczenia kto zbierał pieniądze. Ty musisz zadbać o ich dokładne rozliczenie.
Nie dla mnie. Dla dogomaniaków.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, daj nam proszę w takim razie kilka dni, żeby to uzupełnić.

Na watkach Gufiego, Molly pieniądze są wpłacane na moje konto, więc mogę je na bieżąco sprawdzać - co staram się robić i pisac o tym na watkach\
Tam są co miesiąc zbierane pieniądze od dogomaniaków

W przypadku Lilu i Łatka pieniądze nie są zbierane na moje konto, większa częśc opłat za te psy to pieniądze Clo i Jej przyjaciół nie związanych z dogo
Poza pomocą finansową Myszy1 na badania i transport, jeśli dobrze pamiętam nie ma nikogo tu na watku, kto wpłaca regularnie pieniądze.
Ale dokładnie będzie wiedziała Clo, z pewnością niedługo napisze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...