Jump to content
Dogomania

Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce


karolciasz28

Recommended Posts

[quote name='barb']Bazarek dla Viki nadzianej na druty [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].[/QUOTE]

[B][COLOR="magenta"] Akcesoria psie i kocie
No i dla Was drogie Ciocie
Torba, kosmetyczki, próbki -
a wszystkie juz od złotówki[/COLOR][/B]
:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przytulam was na odległość - może kiedyś się uda i WAS WSZYSTKICH - pieseczki z Orzechowiec odwiedzę i wygłaskam...

Międzyczasie zapraszam na malutki, fajny bazarek - może ktoś.... coś.... znajdzie dla siebie? [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Przytulam was na odległość - może kiedyś się uda i WAS WSZYSTKICH - pieseczki z Orzechowiec odwiedzę i wygłaskam...

Międzyczasie zapraszam na malutki, fajny bazarek - może ktoś.... coś.... znajdzie dla siebie? [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url][/QUOTE]

Fajny różnościowy bazarek dla tymczasowiczów Cioteczki Iwoniam.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='Paulina_mickey']Do dziewczyn z Rzeszowa pisałam ale do baster i lusi nie- zaraz napisze, dzięki wielkie!![/QUOTE]

Gdyby nie wypalil kontakt przeslany na PW to miau znalazlam rene010 - z Przeworska. Może ona moglaby pomóc ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 10 months later...

Dostalam wiadomosc na Tablicy w sprawie suniek:
[I]"Witam, szukam dwóch suczek, koniecznie po sterylce. Mam dzia[FONT=Times New Roman]ł[/FONT]k[FONT=Times New Roman]ę [/FONT]z budow[FONT=Times New Roman]ą [/FONT]domu, jestem tam codziennie - prawdopodobnie w przysz[FONT=Times New Roman]ł[/FONT]ym roku uda mi si[FONT=Times New Roman]ę [/FONT]tam zamieszka[FONT=Times New Roman]ć[/FONT]. W tym roku odesz[FONT=Times New Roman]ł[/FONT]y mi 2 psy (staro[FONT=Times New Roman]ść [/FONT]i nowotwór) mia[FONT=Times New Roman]ł[/FONT]em je na dzia[FONT=Times New Roman]ł[/FONT]ce od 4 lat. Zabra[FONT=Times New Roman]ł[/FONT]em je z Mieleckiego schroniska.

Jakiej wielko[FONT=Times New Roman]ś[/FONT]ci s[FONT=Times New Roman]ą [/FONT]te psiaki ? mam du[FONT=Times New Roman]żą [/FONT]bude bardzo dobrze ocieplon[FONT=Times New Roman]ą [/FONT]po owczarku niemieckim i chcia[FONT=Times New Roman]ł[/FONT]bym aby pomie[FONT=Times New Roman]ś[/FONT]ci[FONT=Times New Roman]ł[/FONT]a dwa psiaki - w zimie cieplej.

Druga sprawa - czy jest szansa na pomoc w transporcie tzn. rozbicie kilometrów na pół. Moje miejsce zamieszkania to Stalowa Wola a dzia[FONT=Times New Roman]ł[/FONT]k[FONT=Times New Roman]ę [/FONT]mam 10 km dalej." [/I]
Poprosilam go aby podal swoje namiary to poprosze Karolciasz28 aby mu odpisala.

Link to comment
Share on other sites

Sabinko, czyli Ty cały czas ogłaszasz Pixi i Dixi ?
Bardzo sie cieszę, że jest jakiś odzew na ogłoszenie. Oczywiście konieczna byłaby wizyta przedadopcyjna ale to na pewno da się jakoś zorganizować jeśli Pan tylko wyrazi zgodę.

Link to comment
Share on other sites

z tego co pamiętam z wątku mieleckiego, to ten pan miał mielecką Wiki która faktycznie niedawno odeszła ale to była duża owczarka, była bardzo kontaktowa i pilnowała niejako tamtej ,,budowy''. A te male nieśmiałe orzechowskie sunie do tego sie nie nadają - jeśli o to mu chodzi. On musi koniecznie wiedzieć, że one są [B]małe[/B] i dzikawe żeby potem nie było zwrotu , poza tym nie wiem czy pozostawienie samopas 2 dzikawych suczek na pustym ogrodzonym terenie to dla nich dobra opcja. Nikt jak wlasnie one potrzebują kontaktu z człowiekiem, socjalizacji i ogłady. Żeby nie było tak, że fundujemy im gorsze miejsce niż to, w którym teraz są, mało tego - w którym są od urodzenia, i to jedyny dom jaki znają i czuja sie w nim w miarę bezpiecznie. Wyobraźcie je sobie teraz wywiezione na jakiś wygwizdów, pozostawione same z donoszonym jedzeniem, ja osobiście tego nie widzę dla tych akuratnie suczek.
Nie chcę wtracać się do adopcji ale szukajmy psom takich domów, w których będą się czuć kochane i bezpieczne.
Poza tym Stalowa Wola to nie jest odleglość, gdzie nie można przyjechać i je chociaż poznać, zobaczyć.....i do tego jeszcze pomagać w transporcie. Ale to jest tylko moje osobiste zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Skontaktowałam się z z tym człowiekiem, bo głupio go zostawić bez odpowiedzi. Ale moim zdaniem nic z tego nie będzie. Teraz będzie się kontaktował ze schroniskiem.[/QUOTE]
Karolciasz a napisalaś, to co pisala Becia : że one są niewielkie i raczej nie nadają się na psy stróżujące ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Karolciasz a napisalaś, to co pisala Becia : że one są niewielkie i raczej nie nadają się na psy stróżujące ?[/QUOTE]

one kompletnie sie nie nadają do stróżowania, same potrzebują wsparcia ze strony człowieka, socjalizacji, a nie być samopas zostawione sobie na działce .
Myslę że w Orzechowcach facet by dobrał taki dwupak, ktoremu ten styl bytowania by odpowiadał. Ale niech to będą duże, samodzielne i odważne psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Tak, pan poinformowany i jeśli mu zależy to w schronie na pewno znajdzie odpowiednich kandydatów.[/QUOTE] Ten Pan zaadoptowal dzisiaj Ogara z Mieleckiego schroniska: [IMG]https://sphotos-a-lga.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1157618_628608930493225_905379480_n.jpg[/IMG]

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...