Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja narazie muszę sobie odpuścić.. mam kłopoty z kolanem .. narazie byłam u ortopedy, podejrzewa jakieś zerwanie ścięgien, naciągnięcie torebki stawowej.. opuchlizna jest okropna, a ból jeszcze większy.. narazie mam skierowanie na badanie laserowe, krioterapie i coś tam jeszcze, już nie pamiętam :( nie mogę biegać ani przeciążać tej nogi :(

Link to comment
Share on other sites

No dzisiaj to właśnie praktycznie nikt Paulina niebedzie... Mc niema, Cambel tez nie, ja tez zreszta nie za bardzo ;) Poza stałymi bywalcami to niepowinno byc wiecej osob na dzisiaj...

A pozatym Paulina w zeszłym tygodniu ześmy na ciebie czekały miałas byc 8:20 a niebylo cie wcale :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ja narazie muszę sobie odpuścić.. mam kłopoty z kolanem .. narazie byłam u ortopedy, podejrzewa jakieś zerwanie ścięgien, naciągnięcie torebki stawowej.. opuchlizna jest okropna, a ból jeszcze większy.. narazie mam skierowanie na badanie laserowe, krioterapie i coś tam jeszcze, już nie pamiętam :( nie mogę biegać ani przeciążać tej nogi :([/quote]

:evil_lol: To masz to samo co moja suka kilka lat temu:evil_lol: Pocieszę Cię, to lubi nawracać ale jakby co mam świetne końskie specyfiki na to cholerstwo :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

to my sie piszemy na sobote z potwornym bernem :D nie no żartuje :D
Co do małych piesków - bedzie przekoropnie zdziwiony, jak zawsze zresztą, ze na świecie też istnieją takie małe psie stworzenia :D nie moze tego pojąć od ponad 2 lat :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Nugatika jak sie uda to Niusiu będzie miał kompana w sobotę.To może odwróci jego uwagę od małych stworzeń xD Z tym że my mamy ok. 1,5 godziny drogi do Rzeszowa i w dodatku nie wiem gdzie to jest! Kiedyś mi coś Cambel tłumaczyła...A tak troszkę zbaczając z tematu to jakie polecacie zoologiczne w Rzeszowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bernena']Nugatika jak sie uda to Niusiu będzie miał kompana w sobotę.To może odwróci jego uwagę od małych stworzeń xD Z tym że my mamy ok. 1,5 godziny drogi do Rzeszowa i w dodatku nie wiem gdzie to jest! Kiedyś mi coś Cambel tłumaczyła...A tak troszkę zbaczając z tematu to jakie polecacie zoologiczne w Rzeszowie?[/quote]
Ooooo, super, mam nadzieję, że uda Wam się być! :multi:

Wg mnie w Rzeszowie nie ma żadnego ciekawego zoologa - chociaż zależy kto czego szuka...Ja i tak większość rzeczy zamawiam przez internet.
Ew. zoolog przy ul. Rejtana...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bernena']Ja też przez internet ale ja mam obsesję i lubię sobię pooglądać. Zawsze jak coś to właśnie w tamtym kupowałam przy Rejtana.[/quote]
he he :razz: Nie tylko Ty masz taką obsesję. Ja moim dziewczynom ponad rok kupowałam spanka. Dużo tego w necie ale bez ,,macania" nie odważyłam się kupić. Kupiłam na wystawie. Obejrzawszy i obmacawszy uprzednio :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']A ja przy Targowej. Duży + za starania - jak czegoś nie mają to sprowadzą.[/quote]
Ich ceny mnie odrzucają...:roll:
Kupiłam przez internet komplet do mycia zębów dla psa - pasta + szczoteczki.
Zapłacilam 11zł...
Na Targowej ten sam komplet bodajże 24zł...:roll:

Albo Happy Dog, jakieś 50zł droższy niż na necie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']A ja przy Targowej. Duży + za starania - jak czegoś nie mają to sprowadzą.[/quote]

No to właśnie chyba o ten HAPPY DOG chodzi ^^ ja ich niemiło wspominam ^^ raz tam byłam z psem go przed wystawą robić, żeby go uczesali i wyodzywkowali na wystawe, to mi go tak obstrzygli (a tej rasy nie WOLNO strzyc), że potem niezłe baty od hodowców zbierałam ^^ chyba nawet we wzorzec nie spojrzeli.. wiem, że rzadka rasa, ale.. no... chyba się nazywają zawodowcami, więc? I jeszcze rabatu nie chcieli przyjąć, a sami wczesniej mi go dali ^^ ... pic na wode fotomontaż

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']No to właśnie chyba o ten HAPPY DOG chodzi ^^ ja ich niemiło wspominam ^^ raz tam byłam z psem go przed wystawą robić, żeby go uczesali i wyodzywkowali na wystawe, to mi go tak obstrzygli (a tej rasy nie WOLNO strzyc), że potem niezłe baty od hodowców zbierałam ^^ chyba nawet we wzorzec nie spojrzeli.. wiem, że rzadka rasa, ale.. no... chyba się nazywają zawodowcami, więc? I jeszcze rabatu nie chcieli przyjąć, a sami wczesniej mi go dali ^^ ... pic na wode fotomontaż[/quote]

Ja z rabatem nie mam problemów.
O strzeżeniu nie mam zdania bo moje sucze nie z tych. Współczuje. Ale na pociechę powiem Ci, ze vet do którego kiedyś chodziłam chciał ciachnąć ostrogi mojemu beauceronowi. Ot tak przy okazji robinia prześwietlenia.
W rozmowie wyszło , że to miał być taki ,,gratisek" i nawet nie miał zamiaru tego ze mną konsultować bo dla niego było oczywiste, że to psu przeszkadza i jest zupełnie niepotrzebne. :angryy:
Zmieniłam veta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Ja z rabatem nie mam problemów.
O strzeżeniu nie mam zdania bo moje sucze nie z tych. Współczuje. Ale na pociechę powiem Ci, ze vet do którego kiedyś chodziłam chciał ciachnąć ostrogi mojemu beauceronowi. Ot tak przy okazji robinia prześwietlenia.
W rozmowie wyszło , że to miał być taki ,,gratisek" i nawet nie miał zamiaru tego ze mną konsultować bo dla niego było oczywiste, że to psu przeszkadza i jest zupełnie niepotrzebne. :angryy:
Zmieniłam veta.[/quote]

Acha :crazyeye::crazyeye::crazyeye: tu gdzieś w rzeszowie? Bo ja juz nie mam zaufania w ogole do wetów, tylko do p.Rogowskiej chodzimy ... a zmienialismy juz raz po raz ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...