Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

[quote name='McDzik']Acha :crazyeye::crazyeye::crazyeye: tu gdzieś w rzeszowie? Bo ja juz nie mam zaufania w ogole do wetów, tylko do p.Rogowskiej chodzimy ... a zmienialismy juz raz po raz ;/[/quote]

Tak w Rzeszowie i to u całkiem znanego i mającego branie veta :lol:
Teraz chodzę do Doktorków i jestem zadowolona.
O p.Rogowskiej słyszałam dobre opinie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to pewnie mówimy o tym samym ^^ miałam kiedys krolika jak byłam mniejsza i raz poszłam pazurki podciąć, to podciął razem z kawałkiem opuszka łapki, a to takie unerwione miejsce, że TROSZKE krwi poleciało, a wet taki stoicki spokoj, ze masakra ^^ zawija w bandazyk............

Link to comment
Share on other sites

No co xD we wszystkim trzeba szukac kropli optymizmu xD a tak na serio to pewnie bym przyjechała, tylko bym nie skakała z Arnim, ale jakies kładki czy coś by ćwiczył, a jakby ktoś był bez psa czy coś, to bym mu dała poćwiczyc skakanie z nim jesliby chciał. No ale w nxt tygodniu juz mam nadzieje bedzie trening, chociaz mimo rehabilitacji z kolanem coraz gorzej ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Tak w Rzeszowie i to u całkiem znanego i mającego branie veta :lol:
Teraz chodzę do Doktorków i jestem zadowolona.
O p.Rogowskiej słyszałam dobre opinie.[/quote]
a ja lubię TEGO weta:evil_lol:
nie zamierzał się na moje suki z nożyczkami:razz:
czasem, jako stałym klientom, nawet jakiś rabacik udzieli;
osobiście uważam, że lepiej mieć stałego weta, takiego, co dobrze pozna nasze zwierzę;
McDzik, nikt nie jest alfą i omegą (chociaż w tym przypadku to:mad:)
ale generalnie obcina się wilcze pazury, bo do niczego nie są psu potrzebne, a mogą przeszkadzać;
tyle, że u kilku ras muszą być i basta:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote]a ja lubię TEGO weta:evil_lol:[/quote]
Kazdemu wolno lubić kogo chce.:evil_lol:

[quote]czasem, jako stałym klientom, nawet jakiś rabacik udzieli;[/quote]
U swojego mam stały rabat. bez ,,czasami":eviltong:
[quote]osobiście uważam, że lepiej mieć stałego weta, takiego, co dobrze pozna nasze zwierzę;[/quote]
Oczywiście. Zgadzam się w 100%
[quote]McDzik, nikt nie jest alfą i omegą (chociaż w tym przypadku to
ale generalnie obcina się wilcze pazury, bo do niczego nie są psu potrzebne, a mogą przeszkadzać;[/quote]
Ale powinien być. A przynajmniej powinien się starać wiedzieć jak najwięcej. Nie powinien natomiast podejmować takich decyzji bez uzgodnienia z właścicielem zwierzaka. Wiesz, jest taka lekarska maksyma ,,po pierwsze nie szkodzić" :cool3:
[quote]tyle, że u kilku ras muszą być i basta:cool1:[/quote]
Właśnie. Skoro Ty o tym wiesz to dlaczego nie wie vet? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']




Właśnie. Skoro Ty o tym wiesz to dlaczego nie wie vet? :diabloti:[/quote]
Ty już wiesz skąd ja wiem:razz:
wet nie musi, on ma leczyć,
ale obcinać coś bez zgody wlaściciela? bez przesady:mad:
a kto za to zapłaci:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Omega']Witam,
Dzisiaj sprawdzę, czy stadion w sobotę jest wolny i potwierdzę sobotnie agility[/quote]

Omega witaj na dogomanii :multi:
Ok więc czekjamy na informacje co do soboty, trza się wreszcie z psem gdzieś ruszyć ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bila1']Ty już wiesz skąd ja wiem:razz:[/quote]
Bo Ty mądra jesteś :cool3:

[quote] wet nie musi, on ma leczyć,[/quote]żeby leczyć trzeba wiedzieć:cool3:
[quote]ale obcinać coś bez zgody wlaściciela? bez przesady:mad:[/quote]ano właśnie:mad:
[quote]a kto za to zapłaci:diabloti:[/quote]To miał ten gratis być :diabloti:

ps. Fajnie się rozmawia, ale po:1 już dawno zmieniłam veta i ten mnie niewiele obchodzi a po 2 to nie ten wątek- jeśli chcesz to możemy przejść do działu vet polecany (albo nie :diabloti:) i go ciągnąć dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Omega']Witam,
Dzisiaj sprawdzę, czy stadion w sobotę jest wolny i potwierdzę sobotnie agility[/quote]

Super ! Dobrze wiedzieć wcześniej, żeby nie jechać na darmo. Ja mam blisko ale inni... :shake: Proszę piszczcie jak ktoś będzie coś wiedział.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']



ps. Fajnie się rozmawia, ale po:1 już dawno zmieniłam veta i ten mnie niewiele obchodzi a po 2 to nie ten wątek- jeśli chcesz to możemy przejść do działu vet polecany (albo nie :diabloti:) i go ciągnąć dalej.[/quote]
ufff...offtopic zrobiłam:ices_bla:
no to koniec...łooo...:chainsaw:

na razie zastanawiam się, co zrobić, żeby wstać w sobotę...:painting:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Położyć się wcześniej w piątek :diabloti:[/quote]...rzekła ta, co się z psami plącze kole północy po parku:megagrin:

może mi ktoś odpowie na dwa fizjologiczne pytania:
czy na tym stadionie (hmmm) na Baranówce jest kran z wodą dla psów?
i czy jest tam kibelek dla ludziów?:jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Agility w sobotę odbędzie sie o 9:00, bardzo proszę o stawienie się wcześniej, bo od 10 jest jakiś turniej piłkarski juniorów. Wprawdzie twierdzą, że nasze przeszkody im nie wadzą, bo i tak są za bramką, ale po co tłok i latająca piłka między psami. A druga rzecz, że im bliżej południa tym upalniej, a nie chcemy dopuścić do przegrzania psów,

Link to comment
Share on other sites

A w kwestii kibelka i wody. Jeśli w czasie naszych zajęć są treningi lub mecze - to budynek jest do naszj dypozycji, z wodą i toaletą, nie ma żadnego problemu. NAtomiast kluczem działacze piłkarscy dzielą się niechętnie, trudno, tak jest od lat, już się przyzwyczaliśmy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...