Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

[quote name='McDzik']A ja to już w ogóle - nauczyć :evil_lol: ale co tam, raz się żyje :evil_lol:[/quote]Ja się do MP nie nadaję :eviltong:, ale co tam, taka mała wystawa, można się pobawić :evil_lol:
Będę z amstaffem Kentuckim, będzie ciekawie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie bój nic, ja tym bardziej się nie nadaje :evil_lol: będę miała ostatnią lokate chyba :evil_lol: haha
Ja startuje z chińskim grzywaczem powder-puff, MARGRABIA Sasquehanna - pani Supronowicz się obrazi, że nie umiem zaprezentować jej 'dziecka' :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Nie bój nic, ja tym bardziej się nie nadaje :evil_lol: będę miała ostatnią lokate chyba :evil_lol: haha
Ja startuje z chińskim grzywaczem powder-puff, MARGRABIA Sasquehanna - pani Supronowicz się obrazi, że nie umiem zaprezentować jej 'dziecka' :evil_lol:[/quote]
Chciałabyś :eviltong: to ja będę ostatnia :evil_lol:
A może tym będziesz mieć większe szanse? :eviltong:
Ja liczę na to, że lubi AST'y, przecież też je ma :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Chciałabyś :eviltong: to ja będę ostatnia :evil_lol:
A może tym będziesz mieć większe szanse? :eviltong:
Ja liczę na to, że lubi AST'y, przecież też je ma :evil_lol:[/QUOTE]


Tożto będzie zacięty bój o ostatnią lokate ja widze :evil_lol:
I tak wiem kto wygra, więc na nic nie licze :evil_lol:
Ala Nowak przecież występuje :evil_lol: Powinni wprowadzić klase dla zaawansowanych i dla początkujących :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Tożto będzie zacięty bój o ostatnią lokate ja widze :evil_lol:
I tak wiem kto wygra, więc na nic nie licze :evil_lol:
Ala Nowak przecież występuje :evil_lol: Powinni wprowadzić klase dla zaawansowanych i dla początkujących :evil_lol:[/quote]
Otóż to :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

W Opolu na międzynarodowej tak podobno dają :) Każdy siateczka i tam jakieś bibeloty na pamiątke :) w Rzeszowie u nas w lutym też tak zrobili :) Jakieś przysmaki dla psów, ten taki nasz rzeszowski kalendarzyk (który i tak po wystawie można było dostać za free w ZK xD) i jakieś inne pamiątki :) Ogółem to chyba na międzynarodowych tak dają :) no i dla miejsc lokatowych to wiadomo, że pucharki pamiątkowe :)

Link to comment
Share on other sites

fosa jest koło zamku, a wlaściwie wkoło zamku:lol:
niestety, trawa nieskoszona, więc odpada...
nie ma pojęcia, gdzie jest teraz fajna, krótka trawka, po deszczach pięknie odrosła;
rano na pewno nie, bo odsypiam tydzień i nie potrafię sobie tego odmówić;
gdybym potrafiła, jeździłabym na agility:evil_lol:
koło 13 już daję radę:cool1:
life is brutal:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Hm, to pewnie nic z tego nie wyjdzie :( .. no a trawka jest, wczoraj Arniego na troche spuściłąm ze smyczy, to potem cały ten zwysający z podbrzusza włos miał w .. ślimakach... tych takich fu, bez skorupy !!! Bleee...[/quote]
Fuuuj :shocked!:

McDzik, fajną mamy stawkę w Nowym Sączu, jedyne 15 osob w tym ja z nieistniejącym psem "KENTUCKY JACK z Grabowskiego" :roll:
/zamiast z Grabskiego :angryy: a zgłaszając psa i siebie wpisywałam dobrze /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Fuuuj :shocked!:

McDzik, fajną mamy stawkę w Nowym Sączu, jedyne 15 osob w tym ja z nieistniejącym psem "KENTUCKY JACK z Grabowskiego" :roll:
/zamiast z Grabskiego :angryy: a zgłaszając psa i siebie wpisywałam dobrze /[/quote]

Ja też widziałam :evil_lol: Nieźle Was wpisali :evil_lol: A ja mam nr 1 tak jak przewidywałam i oczywiście przez moją głupote - bo się w kwietniu zgłosiłam a to jest kolejnośc zgłoszeń :evil_lol: Ale cóż, pójdziemy się pokazać, ja tam na nic na prawdę nie licze :lol: Przynajmniej stresa nie będzie :lol:


[quote name='bila1']Czy wybiera się ktoś do Nowego Targu?
wystawa 17 sierpnia;[/quote]


Bila1, ja będę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ja też widziałam :evil_lol: Nieźle Was wpisali :evil_lol: A ja mam nr 1 tak jak przewidywałam i oczywiście przez moją głupote - bo się w kwietniu zgłosiłam a to jest kolejnośc zgłoszeń :evil_lol: Ale cóż, pójdziemy się pokazać, ja tam na nic na prawdę nie licze :lol: Przynajmniej stresa nie będzie :lol:
[/quote]
Mam nadzieję, że to tylko w MP, bo na ringu to się ta ocena do championatu będzie liczyć (jest sam w pośredniej, także CWC gwarantowane:lol:), a z błędem to wiadomo...
Ja zgłaszałam się 1. lipca poźnym wieczorem, czyli w ostatecznym terminie :eviltong:



A tak żeby właściwie nie było OT,tu:
[url]http://picasaweb.google.pl/Cambel93/TreningAgility21062008[/url]
można oglądnąć zdjęcia z treningu agility 21.06....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']
Bila1, ja będę :)[/quote]
:lol:świetnie,
ja jeszcze nie zgłosilam suczki, termin zglaszania do 1 sierpnia,
napiszę bez ogródek, że[B] szukam transportu[/B], partycypuję w kosztach oczywiście, ot takie życie:cool1: zobacze jeszcze, co mi publiczna komunikacja zaproponuje, ciekawe, ile przesiadek:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Mam nadzieję, że to tylko w MP, bo na ringu to się ta ocena do championatu będzie liczyć (jest sam w pośredniej, także CWC gwarantowane:lol:), a z błędem to wiadomo...
Ja zgłaszałam się 1. lipca poźnym wieczorem, czyli w ostatecznym terminie :eviltong:

[/quote]

A to już termin upłynął i jak w Nowym Sączu dostanie to kończy? No to pieknie :) Poradzi sobie chłopak :) No a na MP tłumy, ja specjalnie chciałam debiut na jakiejś niesławnej , cichej krajóweczce, a tu prosze! :evil_lol: Wiatr w oczy :evil_lol:


[quote name='bila1']:lol:świetnie,
ja jeszcze nie zgłosilam suczki, termin zglaszania do 1 sierpnia,
napiszę bez ogródek, że[B] szukam transportu[/B], partycypuję w kosztach oczywiście, ot takie życie:cool1: zobacze jeszcze, co mi publiczna komunikacja zaproponuje, ciekawe, ile przesiadek:roll:[/quote]


Uu, ja jadę z koleżanką z Zaczernia od Lhasa Apso - pogadam z nią ile psów zabiera i czy byłoby miejsce dla Was :) Samochód bardzo duży, może uda mi się coś załatwić :) No i każdemu koszty taniej wyjdą przy okazji :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...