Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

McDzik - dałam zapytanie tylko, że właśnie nikt się nie odezwał :sad:
A na MP Miałam w sobote startować, ale suczka z którą miałam być dostała cieczki :placz:więc nic nie wyszło. Za to spędziłam od 10 do 13:30 czas na ringu bernusi a później już musiałam do chaty jechać :placz::lol:
A widziałam, właśnie że Ty sekretarzem byłaś :cool3:ale nie miałam jak zagadać :placz:Jeśli kojarzysz z bernusi ADELAJDA Majowy Skarbiec -
[url]http://www.majowyskarbiec.webpark.pl/obrazki/rz.jpg[/url] Ocena doskonała, CWC, NDSwR, CACIB I BOB :loveu::loveu::loveu:to mama mojego Skarba :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kojarze, piękna suka ! No to gratulacje tak wysmienitego wyboru hodowli! :loveu: Ja się wtedy napatrzyłam i napatrzyłam na berny.... :eviltong: teraz jestem znawca :roflt:

Szkoda, że nie wyszło i suczka nie dojechała, moj psiak też się zmył wcześniej, a ze swoim wariatem nie pójde, chociaż w Rzeszowie poszedł idealnie, ale on czasem ma odchyły i lubi zrobić mały strajk, a ja wole iść z "pewniakiem" :lol: a poza tym trzeba miec na MP obycie z różnymi rasami z róznych grup FCI, więc sobie przynajmniej ćwicze :lol: Bo czasami sędzia każe zamienić psy i trzeba sobie poradzić z obcą rasą :lol:

A planujesz jeszcze gdzieś jakieś starty? :lol:

Kiedy Twoje maleństwo będzie już u Ciebie? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Próbuj próbuj :lol: będziesz zbierać doświadczenia na przyszłość -co do wystawiania swojej nowej pociechy :lol: a właściwie jak się będzie nazywać? Imie z hodowli zostaje czy coś wymyśliliście? I z jakiego miasta ta hodowla? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses_xox']Mam nadzieję, ze się nowym cudem pochwalisz :loveu:[/QUOTE]

No pewnie !! :lol::diabloti:

[quote name='McDzik']Próbuj próbuj :lol: będziesz zbierać doświadczenia na przyszłość -co do wystawiania swojej nowej pociechy :lol: a właściwie jak się będzie nazywać? Imie z hodowli zostaje czy coś wymyśliliście? I z jakiego miasta ta hodowla? :lol:[/QUOTE]

Rodowodowo - Beastie BOY Majowy Skarbiec :loveu::loveu::razz: A jak w domu to jeszcze myślimy :lol: Ale chyba będzie Rock :oops:Mi się podoba a reszcie nie..... :lol:także jeszcze nie wiem :eviltong: Hodowla mieści się w Tuszynie;) ( ok Łodźi )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']
A ten piesek z avatara to Twój? Ma galerię? :cool: Masz już zdjęcia swojego przyszłego bernusia? :loveu:[/QUOTE]

Mój mój :diabloti::loveu::loveu: Niestety nie ma :eviltong:założe zaniedługo ;) Mam zdjecia bernusia wstawilam w ''powiatnia nowych...'' :cool3:W moim wątku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Śliczny :loveu:

[URL="http://img89.imageshack.us/my.php?image=beztytuulfc.png"]To teraz ja coś pokarze [/URL]

[IMG]http://www.fothost.pl/show.php/1862771_beztytuu.PNG.html[/IMG][/quote]Czyli jednak? :multi: Rozmawiałaś już z Hodowczynią? :cool3::cool3:
superrrr jest :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasienkaa214']Piękności :loveu::loveu::loveu:

McDzik - jak Ty masz właściwie na imię ? :eviltong: BO nie pamiętam :oops: Chociaż nawet nie wiem czy się zapytałam wtedy ;)[/quote]

McDzik -> Magdzik -> Madzia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Piękności, słodkości :loveu:
Tylko żebym się przez nie nie powiesiła :-([/quote]
Przez co masz sie powiesic ???
--
Mysmy skorzystali z zwartej tu informacji o badaniach i w ostatniej chwili sie zglosilismy na badania oczu. Wczoraj przebadalismy - wolne od chorob genetycznych :):multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...