Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kisses']Kamila, to okolice tego stadionu, gdzie są wszystkie treningi, tak? :razz:

Trzeba się w jakiś weekend faktycznie zgadać bo w tygodniu czasami brak czasu :evil_lol:[/quote]
Tak, to te rejony. ;)

[quote name='psiulka']Ja też chcę, ale bez psa bym przyszła. ;)[/quote]
Dlaczego?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Bo ona "kłapie" zębami jak jakiś pies ją zaczepia. Chociaż, zobaczymy jak zareaguje na Wombata, może jednak się skusimy.[/quote]Po prostu jest mało tolerancyjna ;), nie każdy pies musi kochać towarzystwo innych, raz, czy dwa pokaże, że najzwyczajniej nie ma ochoty z danym psem bawić i spokojnie może przecież dalej spacerować przy Twoim boku. Panujemy przecież nad naszymi psami, w każdej chwili możemy je odwołać, jeśli któremuś nie odpowiada dana sytuacja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Po prostu jest mało tolerancyjna ;), nie każdy pies musi kochać towarzystwo innych, raz, czy dwa pokaże, że najzwyczajniej nie ma ochoty z danym psem bawić i spokojnie może przecież dalej spacerować przy Twoim boku. Panujemy przecież nad naszymi psami, w każdej chwili możemy je odwołać, jeśli któremuś nie odpowiada dana sytuacja...[/quote]

Dziękuję za ten tekst, który mi wysłałaś, jest przydatny. ;) Ja też 'w razie czego' mogę Czikę odwołać, ew. zapiąć na smycz, więc prawdopodobnie się zjawimy.
Dobrze by było znaleźć takie miejsce, gdzie przepływa jakaś rzeczka czy małe jeziorko, chociaż nie wiem czy gdzieś w Rzeszowie takie jest.

Link to comment
Share on other sites

My wcześniej zadeklarowałyśmy chęć spaceru, co podtrzymujemy dalej.
Może niedziela rano ok. 8/późnym popołudniem, po 18 (my w innych godzinach nie funkcjonujemy:lol:), Baranówka?

A tak z innej beczki, zapraszam na trening Agility - stadion Ceramik na Przybyszówce, najbliższa sobota godz. 8:00.

Link to comment
Share on other sites

No raczej psa targać w upał nie będę :diabloti:

Kamila, a jakbym tak przyszła popatrzeć z małym, nie przeszkadzałoby to nikomu? O ile mi się uda, oczywiście.

A więc niedziela, godzina 8.00 Baranówka? :razz: Mi tak w sumie rano pasuje, tylko muszę sobie poukładać jakoś busy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']No raczej psa targać w upał nie będę :diabloti:

Kamila, a jakbym tak przyszła popatrzeć z małym, nie przeszkadzałoby to nikomu? O ile mi się uda, oczywiście.

A więc niedziela, godzina 8.00 Baranówka? :razz: Mi tak w sumie rano pasuje, tylko muszę sobie poukładać jakoś busy :evil_lol:[/quote]Pewnie, przyjdź, niech się młody oswaja powoli z torem (kładka, huśtawka, tunele) i psami.

A jeśli chodzi o spacer, to nam też jak najbardziej pasuje.
Może jakaś wstępna lista.. ?

Kisses + Simba
psiulka + Czika (?:razz:)
drzalka + Lena
Cambel + Megi

ktoś jeszcze chętny???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']To postaram się wybrać :D
Tak teraz myślę, czy wiem, gdzie ten stadion jest... jak coś to mogę się z Wami busem zabrać? Jedziecie spod stadionu Stali?


Niezłe towarzystwo się szykuje :razz:[/quote]
Chyba innego wyjścia nie macie, niż się z nami zabrać:eviltong:, a jedziemy spod Mechanika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Właściwie to ja zaczynam swój dzień około 11...ale damy radę. :lol:
Hmm, przystanek przy ul.Obrońców Poczty Gdańskiej - Carrefour[/quote]

Ja mam podobnie. :evil_lol:
No to chyba wiem, chociaż właściwie dawno tam nie byłam. Może się nie zgubimy. A z resztą, jeśli wszyscy pojedziemy tym samym busem to chyba nie będzie problemu. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Panujemy przecież nad naszymi psami, w każdej chwili możemy je odwołać, jeśli któremuś nie odpowiada dana sytuacja...[/QUOTE]

To my odpadamy :oops: Na początku gdy jeszcze psów dobrze nie poznał to przyjdzie na zawołanie... ;) Ale jak już pozna itepe to za rzadne skarby nie przyjdzie na zawoładnie ( Boy ) :( Ćwiczymy nad tym, na naszym ogrodzie coraz lepiej ale wiadomo, ze dalego nie ucieknie, ale na jakiś polach czy coś to bym sie bała go puścić :shake:

[quote name='Cambel&Megi']
A tak z innej beczki, zapraszam na trening Agility - stadion Ceramik na Przybyszówce, najbliższa sobota godz. 8:00.[/QUOTE]

ooooo :diabloti: Może się z Sonią zjawie... :loveu:

Albo z Boyem na socjalizacje :loveu:

Zobaczymy ;)

Link to comment
Share on other sites

Było super :loveu: Psiaki cudne :loveu::loveu:

Simba boski :loveu::loveu::loveu:
Megi taka śliczna i mądra :loveu::loveu::loveu
Leny tak dobrze, nie pooznałam, ale wydaje sie psiesympatycznym psiakiem :loveu:

Dzięki dziewczyny, że jakoś znieślicie nasze towarzystwo :diabloti::eviltong:;) Boya wziełam w ramach socjalizacji :lol:

Bardzo miło było mi Was poznać osobiście :cool3: :)

W środe ( tą ;) ) następny trening jakby ktoś był zainteresowany :p o 18 ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...